Pereiti prie turinio

patrol Y60 vaziavimo charakteristikos


Rekomenduojami pranešimai

slaptas man rodos pas tave Y61.

maniskis Y60 simtui 12-13 litriuku su 33 tekiniais. apsukos ant simto einant 3000 nesiekia. rodo 2800-2900. bet simtu vaziuot sunkiai sekasi nepamatau kaip 110 pasidaro.

 

Ar cia realiai pas visus tokios apsukos? kazkaip daug ar cia normaliai :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kiek pamenu, sename forume buvo tokia diskusija. Ir 2.8 ir 3.3 motorai yra 6 cilindrų.

Taip pat, kiek pamenu, buvo kažkoks itališkas 4 cilindrų variantas.

Mano ne Nissan - TLC HJ 61 - už miesto - 9.5 l/ 100 km - važiuojant 80-90 km/h.

Prieš pora metų važiavome į renginį Lenkijoje, kelias ilgas, tai ir paskaičiavau.

Padangos 35" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano žiniomis - nė velnio... :tongue: Kažkur net straipsnis buvo - gamintojas iš gamyklos išleidžia visas mašinas su padidintais greičio rodmenimis, kad teismų ir papildomų konfliktų nebūtu su policija :mrgreen: bendraujant. Visi spidometrai rodo apie penkiais km/h daugiau negu relybėje yra... :shock: :roll: 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
beje kiek teko isbandyti Y61, tai smagus variantas. nors tik keturi kausai, bet kilovatu prikistas - eina kaip durnas. tuo tarpu Y60 net sesi kausai groja, bet biski tupokas lyginant su Y61. jei pastarieji neturetu tiek igimtu ligu tai butu super...

 

jei sneki apie 3.0TDi, tai gana problematiskas variklis, svelniai tariant, lyginant su legendiniu 3.3td ar bent jau 2.8td

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.