Pereiti prie turinio

Kuro sanaudos


Rekomenduojami pranešimai

Aš, kaip suvalkietis, paskaičiavau - per metus nuvažiuoju iki 50 000km.

Tai važinėdamas su "Gradu" - per mėnesį - į 2 500Lt. netilpčiau.

Baisu :D

 

na siurpoka:). as per metus tenuvaziuoju ~25000km, o kadangi grand'as yra antra masina - tai pernelyg baisiai nesijaucia... na ir detales grando uzsienyje pigios, tas irgi siek tiek mazina bendrasias islaidas.

beje pasiziurekit http://www.sc-liquidations.com puslapi (jie turi ir savo parduotuve ebay.com). tai firma nebrangiai pardavinejanti likviduojamu imoniu prekes, tame tarpe ir kai kuriu amerikietisku automobiliu dalis. wagner firmos grando kaladeles kainuoja 9.99 usd, stabdziu diskas ~10 usd... be problemu siuncia i Lietuva

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš, kaip suvalkietis, paskaičiavau - per metus nuvažiuoju iki 50 000km.

Tai važinėdamas su "Gradu" - per mėnesį - į 2 500Lt. netilpčiau.

Baisu :D

 

 

 

Rimai, jei pravaziuoji 50000 km, tai tikrai tie km prasukami ne Vilniaus probkese. Butent probkese Grandas srebia 25 ir daugiau litru/100 km.

Tuo tarpu trasoje su 31 ratais Grandas naudoja 11-12 litru. Nemanau, kad keturlitre dyzeline Toyota trasoj naudos maziau.

Kazkada apie tai buvo diskusija, bet taip man niekas ir neatsake, kiek naudoja keturlitres Toyotos, kai vazinejama Vilniuje tik piko metu i darba is darbo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o grandui 1996 su paprastom dujom, 27 litrai mieste, nespaudziant labai, yra normalu?

Sakyčiau tau nėra ko labai pergyventi. Jei tu važinėji vien mieste, nedideliais atstumais, tavo mašina neišyla iki normalios temperatros, o dujų įranga sena, arba stovi kamščiuose-ji panašiai tiek ir turėtų sunaudoti. Pas mane grantas 5.2l., tai žiemą mieste dujų 30ltr., trasoje 18ltr.(važiuojant apie 120km/val.) Jei turi tokia mašiną- reikia ją "šerti". :lol: Nenorėk į ją pilti 8 ltr. kaip į golfą. :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o grandui 1996 su paprastom dujom, 27 litrai mieste, nespaudziant labai, yra normalu?

 

Na siaip ar taip gali nuvaziuot pas dujininkus kad pareguliuotu kuro misiny, prarasi kokiu 40lt, taciau rezultatas gali ir nudziuginti, juolab jei duju jau seniai nieks netikrino

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Dejau paprastas dujas, bet cia pries 5metus i savo cheroka 93m 4l. 190Ag. tai duju su 31 ratais, sujungus tiltus, gazas dugnas miskais, pelkem, dirvonais tai iki 25-27 seip mieste imdavo 18-20 su , uzmiesti 14-16. Nebuvo nei karto nusove ar dar koks s.. ziema prie -25 ant duju kurdavos puikiai o dabar i granda 03m. 4l. Hemi Power motora nesenai idejau tiesiogines dujas tai mieste 18 litriuku agresyviai vaziuojant, uzmiesti 13

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Savaime susprantama kad nuo stiliaus daug priklauso, Acura jei busi ralio nuotaikoje irgi daugiau nei 10 paima. Bet tada jau prasideda labai daug neaiskumu. Tipo ant kiek vaziavai,kas maise,kas kiek pristabdyti kas kiek paspausti,kiek kalnu...

Parasiau minimalias sanaudas, o maximalios labai ivairios... Tipo vidurkis pas mane 12-13 litru, daugiausia Vilnius ir Traku kelias kuris irgi praktiskai miesto zona, tai 70km tai pagreiteti, tai pristabdyti.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet kad cherokis 4.7l tilptu i 12 :( tai nebent sapnuose nes kai ji kure i naftos rijima nieks demesio nekreipe :D:D

 

 

Mazdaug tiek borto kompas rodo, trasoj ant 100 km/h vaziuojant, tai dauguma ir itiki kad tiek vartoja :)

Taciau jei paziuret i realu suvartojima, tai jis dazniausiai gaunasi gerokai didesnis nei kompas rodo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazdaug tiek borto kompas rodo, trasoj ant 100 km/h vaziuojant, tai dauguma ir itiki kad tiek vartoja :)

Taciau jei paziuret i realu suvartojima, tai jis dazniausiai gaunasi gerokai didesnis nei kompas rodo :)

 

siaip gana tiksliai tas kompas rodo. tiesa tik tada, kai jo neresetinant nuvaziuojamas tam tikras km skaicius/suvartojamas tam tikras degalu kiekis. kiek teko skaityti forumus/paciam eksperimentuoti - kompo parodymai ir faktines sanaudos skiriasi tikrai palyginus nedaug. cia apie vidurki kalbu, ne apie "realiuoju laiku" rodoma kuro sunaudojima, kuris tikrai kartais buna "is lempos" :).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano grandas irgi 12-13 rodo (4.0 + dujos) bet realiai tai mano pastebejimais kad gauti tikslu skaiciu reikia daryt taip prie to ka rodo pridet antra skaiciu kolkas lb idomiai sutampa visalaik 13+3=16 trasoj 16+6=22 mieste , skaiciavimai dujomis, dujos su ekosistema,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.