Pereiti prie turinio

sankaba


Rekomenduojami pranešimai

prasti popieriai ,braliukas, teks paplušėti ir pinigėlių isleisti

pirmai pradžiai pažiūrėk kaip atrodo svirtis kur išminamą stumdo jei ji įveržta pabandyk atleist,dar įmanomas variantas ,jai taip atsitiko staigiai o ne palaipsniui,gal dar būti kad cilindriukas išlindo ir pastrigo,bet tai jau daugiau teoriškai

jai keisi sankabą,keisk komplektą.bus vienas darbas,nes aš pasimokiau,keičiau tik diską o po to dar sykį ir diskatorių.atkreipk dėmesį į plaukiojanį smagratį kaip jo stovis,pasukus per jiegą jis turi gryžti atgal jei negryžta juda guolis tada jam ragiukas,aš perdariau kietai,jai reiks patarsiu kaip tai daros

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki!Na,siandien vel bandziau sankaba.Jokios gyvybes... toks jausmas,kad sankaba isminta.Palindes ,is apacios paziurejau,kad ta lapkute vaiksto,kuti mina sankaba.kame beda? skystis bakelyje,nevaiksto. Cia gal nusisnekesiu,o ar gali but kas nors uzsale? nes tai pasidare per didziuosius salcius.pries tai buvo smagiai vazineta po sniegynus.jokiu bedu nebuvo.parvaziavau is misku,kuo puikiausiai,pastovejo opelys kokias tris dienas ir ragas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau taip staiga atsitiko , as pasitikrinciau razdatkes padetis gal ten kazkaip N isijunge , pabandyt pajudint ta rankena ...

 

p.s. nemuskit bet pirma mintis atejus i galva :unsure: , sankaba taip iskart stovint masinai nedingsta man atrodo

 

 

 

sorry suklydau jei begiai junginejasi neismynus sankabos sitas variantas atkrenta :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki!Na,siandien vel bandziau sankaba.Jokios gyvybes... toks jausmas,kad sankaba isminta.Palindes ,is apacios paziurejau,kad ta lapkute vaiksto,kuti mina sankaba.kame beda? skystis bakelyje,nevaiksto. Cia gal nusisnekesiu,o ar gali but kas nors uzsale? nes tai pasidare per didziuosius salcius.pries tai buvo smagiai vazineta po sniegynus.jokiu bedu nebuvo.parvaziavau is misku,kuo puikiausiai,pastovejo opelys kokias tris dienas ir ragas...

gal išminamas nuspaustoj padėty liko,pabandyk pastuksent per dėžę, nuimk darbinį cilindra jis lengvai nusiima 2 varžtai 15 raktu ir pamankyk svirty paziurėk ar stumdo guolį

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai tikėtina kad paskutinioji atėjo plaukiojančiam smagračiui - kartais anas labai tykiai sugeba iš gyvenimo pasitraukt.

ale matai net raštelio nepalieka svolačius :D

nu nežinau kaip frontės bun bet pvz sharano tai per pada kai švelniai lieti tai kala,reiškia kad jau artėja.....

kai dar guolis neparėjęs padaryt kietai paprasta jai guoliui kirdyk,problema reikia tekint ivorę po to tik suveržt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu mates nei A nei B fronteroj kad butu plaukiojanti sankaba, buvau viena pirkes su sankabos defektu bet pas mane budavo kad begis nesijungdavo ant uzkurto variklio tai beda buvo uzrudijas adatinis guoliukas alkuninio galia ir pastoviai sukdavo pirmini veleneli... :rolleyes:

Na,bent jau frontej 2,3TD tikrai stovi plaukiojantis smagratis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.