Pereiti prie turinio

OF nerodo kuro


Rekomenduojami pranešimai

Sunkiai labai bakas nusiima? Negi verta skyle pjaut, kaip po to ja uztaisyt...

Ne taip kad sunkiai , bet gana grasus užsiėmimas - nusukau tvirtinimo varžtą , nutraukiau laidus , nulaužiau vieną žalvarinį paėmimo vamzdelį .... Gal dėl to , kad vienas dirbau ir trečdalis bako kuro buvo ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka daryt kad pas mane kuro rodo lempute nedega bet neina uzvest nes pasibaiges buna kuras o vaziuoji nrml ir negesta nedusta kol neugesini jau keleta kartu kura isdeginau taip kad net neuzsikure viena karta matyt ir ipylus nebeuzkursiu bet kad rodo ketvirti bako gal ten kazkas su plude ar paemimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip turetu reaguot. Dazniausiai tai buna oksidavesi kontaktai ant bako pludes, arba nuluzes laidelis.Ten daznai visokio brudo renkas(nu nedekingoj vietoj stovi). Man tokia beda buvo. uztenka tik viena puse bako atpalaiduot, paremus ant donkrato, kad nereiktu kuro isleidinet.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei neuzsidega kuro lempute pries baigentis kaip zinot ar lempute neveikia ar kuro daug lieka bake?

Gali buti, kad pas tave jau atlikineti kazkokie tai remontai bake, ir ,gal surinkinejant, ar seip del kokiu kitokiu priezasciu- palenkta plude, uztatai kuras baigias o rodo kad jo dar yra. Dar gali but, kad ir patcios pludes 'reostatas" ar kazkaip ten panasiai, jau nebegyvas. Rodo tik nuo tam tikro lygio ir iki tam tikro.. Vistiek, remontas - imt lauk ir ziuret.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano turetame Monterey'iuje buvo nupuve laidai nuo pludes kontaktu (jei gerai prisimenu tai 3 laidukai), nerode nieko kuro daviklis ir nedege lempute, bet prie pludes priejau nuemes metaline bako apsauga, kadangi ji stovejo ne is virsaus (nors kai klausiau, man sake kad turi buti is salono priejimas), bet is sono

 

kiek maciau pas pusbroli (turi OF), tai labai jau panasiai tas kuro bakas atrodo, kaip ir mano turetame OM, bet gal ir klystu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei neuzsidega kuro lempute pries baigentis kaip zinot ar lempute neveikia ar kuro daug lieka bake?

Turiu ta pacia beda. Is pludes eina tik du laidai, atskirai lemputei nera trecio, taigi lempute turi uzsidegt pasiekus tam tikra varza. Beda paciame skydelyje, bet tik jeigu lempute gera ir rodykle rodo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.