Pereiti prie turinio

ford maverick


Rekomenduojami pranešimai

As kokiu sesis ar tai septynis metus tik su maveriais ir terranais vazinejau viena greiciu deze teko remontuot labai nemalonus dalykas nes pinigine ilgai i mane ziurejo kaip i tevynes priesa o siaip tai mano nuomone tik teigiama apie sita modeli bet tik iki 96m velesnis modeliukas labai jau elektronika megsta knisti prota bet taip kad chren rasi kame saknys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiskundziu ir as savo maveriu. Taip, dezes turi trukumu, bet draugo teranui II 95 remontavom ir nieko ypatingo. Ne taip jau ir brangiai tai kainavo. Patys isemem ir patys idejom. Dezes remonta dare Alytuje. Pagrindines bedos buvo guoliai. Uz remonta kolega mokejo apie 350 Lt. + transportavimas, kuris nekainavo. Dabar dirba kaip bite. Svarbu ilgai nevazineti ir nekankinti jos, kai pasigirsta pašaliniu garsu. Tada pigiau kainuos remontas. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kokiu sesis ar tai septynis metus tik su maveriais ir terranais vazinejau viena greiciu deze teko remontuot labai nemalonus dalykas nes pinigine ilgai i mane ziurejo kaip i tevynes priesa o siaip tai mano nuomone tik teigiama apie sita modeli bet tik iki 96m velesnis modeliukas labai jau elektronika megsta knisti prota bet taip kad chren rasi kame saknys.

nu taip elektronika megsta stebuklus daryt o be to rast meistrus kad ja sutvarkytu ant Lietuvos kazkokie X failai gaunasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

15 daugoka, bet mieste jama beveik kiekvienas, tik nenori nieks pripazint, aisku miestas tai vilnius, kaunas ir kiti didieji, o ne kokie moletai ar varena :D Zmonos vw bora su 1,9 td mieste 9 jama, tiek kompas rodo, aisku jis rodo, kai ji ryte vaziuoja i darba ir vakare is darbo, uzmiesteyje uztenka 6 litru sociai.. todel netikiu, kad kas su autu kasdien malates rytais ir vakarais po miesta ir jama tik 10 ltr. atjunkit baka ir po kapotu ikiskit 10 litru saliuros bakeli, patys nustebsit sanaudas pamate :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na draugelis turi maveri tai sake kad 12 litru,nemaziau jama,misriu rezimu.

Tai gal ratus didesnius nei priklauso uzsidejes ar labai grubiu rotektorium ar siurblys pareguliuotas.

Pro mano rankas praejo penki dabar sestas tiesa dabar 3.0 TDI nezinau as visada telpu i 10.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ratus didesnius nei priklauso uzsidejes ar labai grubiu rotektorium ar siurblys pareguliuotas.

Pro mano rankas praejo penki dabar sestas tiesa dabar 3.0 TDI nezinau as visada telpu i 10.

Na kad visiskas standartas pas ji,ir padangos jau beveik be protektoriaus,sake kad maziau 12 nekaip,bet tai negali visos masinos vienodai ryt taigi,tiesa vaziuoja ne pensininko rezimu jis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pirkt ford maverick ir nezinau apie ji nieko,gal pagelbesit,ar verta toki pirkt?

Geriau paklausk Hunterio Gedo http://www.4x4forum.lt/index.php?/user/206-hunteris/ , pas jį maveriukas, perinkęs jis jį visą ir žino geriau apie tuos Maverius viską labiau, nei nežinau kas kas labiau apie jį žinotų :) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau paklausk Hunterio Gedo http://www.4x4forum.lt/index.php?/user/206-hunteris/ , pas jį maveriukas, perinkęs jis jį visą ir žino geriau apie tuos Maverius viską labiau, nei nežinau kas kas labiau apie jį žinotų :) .

gerbiamasis nebukit toks tikras kad tik Hunteris Gedas zino apie Maverius daugiau negu kas nors kitas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.