Pereiti prie turinio

TLC subyra granata


Giedrioks

Rekomenduojami pranešimai

Iš kur mum žinot, kas pas tave per mašina, jei profilio neužsipildai, o nick'e Fordo modelis? Tai ir bandau spėliot. Ar dabar vardint visus Land cruiser modelius kol atspėsime kas pas tave? Nieks čia nepasikėlę, tik mintis formuluokit taip, kad eitų suprasti apie ką šneka. Gi kitu atveju Kašpirovskių čia visada atsiranda :D

mano 99-u land cruiser 92 kilovatai.ir matau kad tik priekis veda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuris ratas buksuoja desnys ar kairys - kuriam lengviau . Va kai priekis stoves ant asvalto, o subine ant ledo, tai matrysis priesingai, jei kokia elektronika nereguliuoja jegu paskirstymo...

 

jei trumpai -tai kuriam lengviau tas ir prasisuka (jei tarpasinis neuzblokuotas), jokios ten elektronikos nera.

O vat del kardano pasiziureciau, gal tikrai jo nera o tarpasinis uzblokuotas. O dar geriau butu foto i studija :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu būtų nuimtas kardanas ji važiuotų užblokavus tik ašinį, kitaip nei išvietos... pats važinėjau taip...tai gal razdate subyrėjusi ? nulupk priekini kardaną užblokuok tarpašinį ir jei galas nesisuks amen razdatkei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nevark, užvažiuok į servisą ant keltuvo... nereikia nieko lupti, meistras tau viską išaiškins vietoje akivaizdžiai...

paieškok informacijos apie savo visureigį ir paskaityk... tavo vienas klausimas pagimdo du klausimus....

o dėl "pasikėlimo" - painioji su humoru, čia publika dažnai juodai pajuokauja, tai ne pasityčiojimai ar sarkazmai... kol pats autorius nepradeda to daryti... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiuriu visai neblogą temikę užvedžiau :)...žiurėsim, po savaitgalio gal ir man dar klausimų iškils :rolleyes:

tema visai neidomi, nes pvz tu nutyli faktus kas su ta masina buvo. ir lauki pigiu iseities sprendimo budu tik pamirsti pamineti kas ten su ta puse per ivikis buvo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip tamsta čia stipriai parašei...ar šiaip be nuotaikos kažkoks <_< manau pakankamai parašiau temos pradžioje, o kadangi džipas nemano tai ir informacijos kiekis kiek ribotas...o ir aplamai, kas norėjo tas suprato apie ką čia kalba eina ;)

 

tema visai neidomi, nes pvz tu nutyli faktus kas su ta masina buvo. ir lauki pigiu iseities sprendimo budu tik pamirsti pamineti kas ten su ta puse per ivikis buvo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stebini ponuli mane...žinai daugiau nei aš pats :o ... bet šiais laikais visko būna, pasinaudojus šiuolaikinėm technologijom ir ryšiais įvairiose tarnybose galima apie beleką susirinkt informacijos :D ...na, bet yra kaip yra, aš uždaviau klausimą o forumiečiai parašė atsakymus, manau tam ir skirti forumai... o jei tamstai dėl kažko pikta, ar šiaip kas negerai, tai rašyk tiesiai šviesiai, o ne kažkokius marazmus rašinėk...nors, elkis, kaip nori, realiai man iki lempos... ;)

vadinasi as daugiau turiu info apie ta auto, jo luzimus ir kiek i ji kraunama, ir kokia ppriekaba tempia. cia nera ta situacija kad nei is sio nei is to 4 kartus subiro granata taip kad duo zmonems pilna info...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.