Pereiti prie turinio

TLC subyra granata


Giedrioks

Rekomenduojami pranešimai

Chebryte, jei turit kokių minčių, padėkit...uošveliui ant 97m., trumpo TLC (3,0td), kaip suprantu ten 95'ta, jau 4 kartą subyra vairuotojo pusės granata ir kas įdomiausiai trūko išorinė per korpusą, anksčiau buvo, kad net pusašį buvo nusuke ir dar visokių bėdų su priekiu...sykį užmačiau, kad važinėja skirtingo rašto padangom, tai nedelsiant įtaisiau apynaujas vienodas padangas, bet nepraėjus nė mėnesio vėl subiro granata :( tai kur ieškot šaknų ? detales perka ne fuliakus, litų negaili ir visvien taspats. Šiaip kalbant telefonu, jis man pasakė, kad ant jo tojotos pastoviai varo priekis, o galas įsijungia prabuksavus... :huh: bet kiek žinau tokių variantų ant šio modelio negali būti, ir pagrinde tai galas varo , ar aš klystu ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte, jei turit kokių minčių, padėkit...uošveliui ant 97m., trumpo TLC (3,0td), kaip suprantu ten 95'ta, jau 4 kartą subyra vairuotojo pusės granata ir kas įdomiausiai trūko išorinė per korpusą, anksčiau buvo, kad net pusašį buvo nusuke ir dar visokių bėdų su priekiu...sykį užmačiau, kad važinėja skirtingo rašto padangom, tai nedelsiant įtaisiau apynaujas vienodas padangas, bet nepraėjus nė mėnesio vėl subiro granata :( tai kur ieškot šaknų ? detales perka ne fuliakus, litų negaili ir visvien taspats. Šiaip kalbant telefonu, jis man pasakė, kad ant jo tojotos pastoviai varo priekis, o galas įsijungia prabuksavus... :huh: bet kiek žinau tokių variantų ant šio modelio negali būti, ir pagrinde tai galas varo , ar aš klystu ?

 

Granatas perka fufliakus. taivanio ten fulltaim taigi granatos ne prie ko pirk tikras be to jei ratai standartas-tokiu cirku nebuna nebent uosvis uzmeta samanes uz lupos ir gazas dugnas pries draugus , tada normaliai. apribok vairo pasisukima -baigsis problemos.... ir nebeduok uosviui gert:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MATAU IRGI KASPIROVSKIS geras per atstuma diagnozuoji granatu kokybe...

 

be abejones............ geriau sena firmine negu nebrangi- nauja- koreiska. truksta isores korpusas ne karta bandyta . moki pigiai-gauni kas yra.. tiesa ji graziai blizga tik nelaiko........Ne Kaspirovskis... Patirtis........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu nepritart "kašpirovskiui" :) pirk granatas rimtesnių firmų x270-350,lt ir laikys, o tos x170-200lt man irgi kas met byrėjo.. kažkada.. ir būtent korpusas į gabalus... o tlc originali tai tik pusašį granatos nusukęs buvau...

+ tas fufelis (gali būt į brangią dėžutę įpakuotas)... dar ir viduj priškadija pabiręs...

 

ir vis gi naudojantis su palėtintoju ir ypač atbuliniu bėgiu - niekad nespausk iki dugno ir dar susukęs vairą... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasidomėsiu iš kur ir kokias perka, o subyrėjo jam 4 per metus...jei ką, manau žinau iš kur gaut rimtas granatas, gal net su nuolaida ;)...šiaip man dar užkliuvo tas pasakymas, kad neva pas jį pastoviai varo priekis...gal sakau jis važinėja plentais su įjungtais abiem tiltais, todėl ir subyra :unsure: jei ką nepykit už neišmanymą, kaip nekaip man TLC dar neteko užvaldyt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip sužinot ar pas jį FullTime 4wd ? kaip įsivaizduoju prie razdatkės ryčiago turėtų būt pažymėtos padėtys, bet jei ten FullTime 4wd, tai ryčiago kaip ir išvis neturėtų būti, o tik kažkokia diflock'o knopkė, ar netaip suprantu kažką ?...blyn, nepamenu, kaip ten pas jį yra :(

Ir tiesa, prie to pačio, Meri, tai per tave gal galima gaut tu rimtų granatų ?

jei pas ji FullTime 4wd,,, tai ir varo nuolat priekis su galu... gal nebent iš nežinojimo ant asfalto dažnai blokuoja centrinį difirencialą... tai granatos labiau kenčia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

antras "ryčagas", tai palėtintojo "razdatkės"... tūrėtų būti H N L padėtys jei FullTime... o knopkė kažkur ant skydelio.. galiu patarti įsigyti šeimininkui knygą arba susitikti su nusimanančiu ...

Granatą gerą ir pas Laumkelį ir Liro gali... tik im japan gamybos o ne china...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugas su TLC 90 vazineja tai pas ju pastoviai ir priekis ir galas varo, tik dabar nepamenu kas pas ji ant riciago uzrasyta, bet kaip jis sake tai vazineja tipo kaip kad pas kitu galas butu pajungta po to jau pasijungia kaip ir 4H bet sako as jokio skirtumo nejauciu tarp tu dvieju padeciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas jį tiktai full time jeigu sublokuotas skersinis diferencialas, tai panelėje užsidega geltona-morkvinė lempotė tiltai su ratais, jei diff lock tai raudona tai galinio tilto blokavimas(jeigu toks mygtukas yra)kai įsijungia pradeda degti o ne mirksėti, taigi jei tėtis važinėja su skersiniu blokavimu asfaltu tai jokios granatos nelaikys. O varoma ji tikrai pastoviai keturiais ir važinėjant normaliu rėžimu panelėje neturi degti lemputes... Jei viskas išjungta o išsukus vairą lyg ją kas stabdytų pradėk nuo suvedimo o vėliau ir razdatkę krapštyti... Sėkmės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal pas tave ir yaris, pas mane tai land cruiser

Iš kur mum žinot, kas pas tave per mašina, jei profilio neužsipildai, o nick'e Fordo modelis? Tai ir bandau spėliot. Ar dabar vardint visus Land cruiser modelius kol atspėsime kas pas tave? Nieks čia nepasikėlę, tik mintis formuluokit taip, kad eitų suprasti apie ką šneka. Gi kitu atveju Kašpirovskių čia visada atsiranda :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.