Pereiti prie turinio

OF stogo lubų apmušimo keitimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

pas mane stogas apsaudytas kabem jokiu bedu nera ir kas 10 pastebi kad kabes as turiu ir lengva auto tai visureigis i darba ir siaip palakstyt dar parsivezu ka reikia ir nesuku galvos del stogo

nu ir nesuk :) aišku galima kabėm,kniedėm,vinim,samariezais-čia jau kaip kam patogiau,tvirtinimo budų ir detalių oi joj joj :)

bet jai noris padaryt gražiai techniškai ,tai ir darbo ,įdėti ir laiko skirt kiek daugiau nei 10min teks

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienam ptinka mama,kitam jos dukra

sakykim man nedaė,kad galima prišaudyt,tai kriušausi visa diena,kad gaučiau tokį pat rezultatą

gaila nėr nei tos silkės nei fotkių nepasidariau,man patiko tas stogas,tamsus (tokio kilimo buvo like nuo t-4),gan solidžiai atrodė,na skonio reikalas,kokia spalva ar koks tvirtinimo būdas,kartais tikrai per daug darbo ,kad kokiam šroteliui kuriam like metai gyvent,darytai tokius remontus,tada ir kabės,ir kniedės kaip 5ct moneta tiks

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

vienam ptinka mama,kitam jos dukra

sakykim man nedaė,kad galima prišaudyt,tai kriušausi visa diena,kad gaučiau tokį pat rezultatą

gaila nėr nei tos silkės nei fotkių nepasidariau,man patiko tas stogas,tamsus (tokio kilimo buvo like nuo t-4),gan solidžiai atrodė,na skonio reikalas,kokia spalva ar koks tvirtinimo būdas,kartais tikrai per daug darbo ,kad kokiam šroteliui kuriam like metai gyvent,darytai tokius remontus,tada ir kabės,ir kniedės kaip 5ct moneta tiks

stoga nugramdziau, tik klausimas del tos kiliminės dangos, dar nepirkau, nes kažkaip suabejojau ar jinai išsilankstis priekinėje dalyje kur yra salono apšvietimas ir užvartai nuo saulės....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kazkada, kai neturejau ka veikt, irgi maverio lubas norejau perklijuot.. net eko oda esu nuspirkes, tokia i pilksvuma... ir mokejau nemazai... po to nusipirkau kontaktiniu purskiamu kliju Molyduval , bet kai paradejau maveri kist vis giliau (liga progresavo :D ) tai nafig man tos lubos, pavasari laukiu atsilimo ir mesiu visus kilimus is salono... karoce turiu eko odos, turiu maverio vidini stoga ir klijus... gal kam reik ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

jega :liux: :liux: :liux: , o papasakok kai laiko turesi smulkiau proceso eiga, kaip klijavai prie ko, kuo klijavai ir t.t. dekingas :salut:

mane tai irgi uzkniso tas stogas, bet pas mane tik priekineje dalyje jis atsokes ir itariamasis yra ne kas kitas kaip liukas, jis dregme praleidzia...

nuplėšiau seną dangą ir nuskutau paroloną. Nupirkau klijų 88, daviau uošviui ir išklijavo. O liukas pas mane leido, po gero lietaus tai čiurkšle bėgdavo vanduo, tai iš viršaus juodu silikonu užsandarinau viską ir dabar ramu viduje nebelyje.

Na tas kur ant panelės tai kaip kolega paminėjo, kad naudos iš jo jokios, tik dėl grožio ir aišku naktį gražiai atrodo kai viduje apšvietimas dega. Buvo jis pas mane įdėtas tai ir stovi...netrukdo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuplėšiau seną dangą ir nuskutau paroloną. Nupirkau klijų 88, daviau uošviui ir išklijavo. O liukas pas mane leido, po gero lietaus tai čiurkšle bėgdavo vanduo, tai iš viršaus juodu silikonu užsandarinau viską ir dabar ramu viduje nebelyje.

Na tas kur ant panelės tai kaip kolega paminėjo, kad naudos iš jo jokios, tik dėl grožio ir aišku naktį gražiai atrodo kai viduje apšvietimas dega. Buvo jis pas mane įdėtas tai ir stovi...netrukdo...

 

tai parolono ten kokie 2mm ane? kaip suprantu po apacia dar yra kazkoks kaip kietas apsiltinimo sluoksnis, tu ji palikai ar ne? kas cia per klijai, jie kokie nors momentiniai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai parolono ten kokie 2mm ane? kaip suprantu po apacia dar yra kazkoks kaip kietas apsiltinimo sluoksnis, tu ji palikai ar ne? kas cia per klijai, jie kokie nors momentiniai?

kiek mm parolono nezinau, nes visa nuskutau, apsiltinimo sluoksnio jokio nera. Klijai geri, seip greit dziustantys. Parolona geriausia su dratiniu sepeciu nusveisti, nes kitaip uzsikinisi bezaisdamas. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kai skutau slidės ten tik košė belikus iš porolono,tai špakliuote,nes vielinis staigiai užsivele

dar pabandžiau viena tinginio būda stogui atnaujint,vitaros kartoninis,su pūkeliu na tai nupūčiau tamsiais dažais tris sluoksnius ir gan padoriai gavos,o jei ta paviršiu nuvalius nuo pūko palikus gryna kartoną,visai super gautūs,dar jei kas mikelandželiškų gabumų turi galima ir freską nutepliot :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek mm parolono nezinau, nes visa nuskutau, apsiltinimo sluoksnio jokio nera. Klijai geri, seip greit dziustantys. Parolona geriausia su dratiniu sepeciu nusveisti, nes kitaip uzsikinisi bezaisdamas. ;)

 

gal tikslu kliju pavadinima ar kokia nuoroda turi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.