Pereiti prie turinio

GR y60 dyzelio sanaudos


Nissan Patrol GR 2.8 dyzelio kuro sanaudos  

49 nariai prabalsavo

  1. 1. Jūsų dyzelio sąnaudos mieste 2x4

    • mažiau 10 ltr. / 100 km
    • apie 11 - 12 ltr. / 100 km
    • apie 12 - 14 ltr. / 100 km
    • apie 14 - 15 ltr. / 100 km
    • Virš 16 ltr. / 100 km
  2. 2. Jūsų dyzelio sąnaudos mieste 4x4

    • mažiau 12 ltr. / 100 km
    • apie 13 - 15 ltr. / 100 km
    • apie 15-17 ltr. / 100 km
    • virš 17 ltr. / 100 km
  3. 3. Jūsų dyzelino sąnaudos užmiestyje važiuojant ~95 km/h greičiu 2x4

    • iki 10 ltr. / 100 km
    • apie 11 - 12 ltr. / 100 km
    • apie 12 - 13 ltr. / 100 km
    • virš 13 ltr. / 100 km


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Kiek teko pabendrauti su turinciais/turejusiais patrol gr 2.8 varikliu sako, kad mieste vazinejant 2x4 rezimu dyzelio sueina apie 11 ltr., ziema sujungus 4x4 +- 14 ltr/100 km. O kokios realios sanaudos mieste ir uzmiestyje ? Pvz. man niekaip mieste nesigauna maziau 16,5 ltr/100 km., kas bus ziema su 4x4 ?

Gal beda kokiam kuro siurblio reguliavime ar dar bala zino kur ? postebėta, kad po šaltuko rytais kol stovi ir šyla meta melsva duma, pradejus vaziuoti paskui save kaip astuonkuojis palieku melsva syda per puse gatves, taip kokius pirmus du kilus, paskui gerai. turbina, EGR tepaluoti - bet tai kita tema, panasia yra ir cia gvildenta.

Kvieciu buti aktyviems, dalyvauti apklausoje, ar rasyti komentarus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2-> Pelkinis. domina dvidurio. bet ilgo tikriausiai nelabai skirias ?- zymekite ir keturdurio

2-> JohnyT. ne tiek kad dumu uzdanga, o tokiu debeseliu (perjungiant pavara) sleifa - na gal per stiprus zodis kiek. per ji kuo pauikiausiai matosi :) Auto dabar ant keltuvo, krapstoma, bus matyt ar dumus nuims. itariu, pakaitinimo zvakiu beda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Pvz. man niekaip mieste nesigauna maziau 16,5 ltr/100 km., kas bus ziema su 4x4 ?

Šiek tiek per daug - arba mašina netvarkinga arba tamstos tapkė per didelė :)

Šiaip, jei perdėtu kuklumu nesergi, tai gal geriau atvažiuok pas mane į garažą padiskutuosim ta tema daugiau , o jei reiks ir pirštu parodysiu kur ką žiūrėt ba aprašyt visus niuansus gan daug laiko užima. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems dalyvaujanties apklausoje,

ir TataKlevas, už pasiūlymą, mažu teks pasinaudot ;) dabar gr'a krapšto, bet ne viskas žinoma ir aišku. pvz. niekur niekaip negaunam razdatkes galinio salniko, bandysim dėt pagal parametrus tokį pat, tik be sijonelio :unsure:

nuvaziuok su pavyzdziu i Ignera, Draugystes g.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui Arunasppp'ui, geras kontaktas, servisinis sake skambino, irgi ner...

SKF (6_to Forto žiedas) 314242

Lirosta

Dalaida

Texstara

Interkars

Eoltas

Nu netikiu kad jau toks defas kad nieks nieko panašaus neturi.

 

Galų gale jei jau nėra typ-top tokio išmatavimo tai imi kad tiktų vidinis diametras, išorinis gali būt ir mažesnis - belieka tik žieduką ištekint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

nežinau kaip pas Y61, bet pas Y60 galimas toks dalykas kaip mechaninis "čipavimas" - pasukamas kuro varžtas ant siurblio - trauka pagerėja, sąnaudos irgi. įtariu, kad pas man gali būti pasuktas, eina smagiai, nėr nė užuominos kaip rašoma apie GR'us - nerangus, lėtas... Gal, jei yra, tas varžtelis pas tave pasuktas...?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau kaip pas Y61, bet pas Y60 galimas toks dalykas kaip mechaninis "čipavimas" - pasukamas kuro varžtas ant siurblio - trauka pagerėja, sąnaudos irgi. įtariu, kad pas man gali būti pasuktas, eina smagiai, nėr nė užuominos kaip rašoma apie GR'us - nerangus, lėtas... Gal, jei yra, tas varžtelis pas tave pasuktas...?

a sito nezinau reikia paziuret ar jis liestas ar ne nes tiek pilt kuro jau prabanga didele...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera pas tave jokiu varzteliu :lol: kuro kiekis ir trauka reguliuojasi stumdant elektrine dali(virsuj siurblio 4 varztais prisukta) buvo man padare, kad trauka buvo nu nx, net driftint ejo sausu asvaltu, bet gaila tu zmoniu kurie is galo vaziuodavo :D

pas dumindavo bet pakeiciau forsunkes nes visos myzo nebera dumu o kuro sanaudos vistiek isliko tokios pat :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padangos tai standartines reikes su navigacija pavaziuot paziuret spidometra

Pagal stulpelius pamatuok, jie tiksliai kas kilometra sustatyti. Pas mane su VW LT-35 tokia pati problema buvo, kuro norma 16ltr., su kuro sistema viskas ok. Auto tik po miesta vazinejo, nepastebedavome, kad maziau rodo 20%,

Mano NP su 35x padangomis neatitinka apie 25%.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesukit galvos 2,8 ir 3,0 je yra abzoros,neturi saiko labai reaguoja i kuro kokybe esu isbandes. Pats ekonomiskiausas is PATROL yra 3,3TD Jam pofig koks kuras.

tiek sunaudoti negali joks tokios kubaturos variklis, pas mane buvo BMW 750il, 89m. ir tam benzo tiek nereikejo. Pildavau E80 ir be problemu vaziuodavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.