Pereiti prie turinio

cherokis 2,1 td,


ilgas

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

O tai kurio tau reikia - lemputės ar monometro.

Jei lemputės tai bet koks bele tik įsisuka- laido pajungimą jei netinka nedidelė problema pasidaryt.

 

Man reikia tepalo daviklio kuris ukasi prie tepalo filtro, ziurejau ESPACE tai tokio daviklio ten nera, katalogose niekur neranda, jei kas zinot bent koki koda parasykit bandysiu pasiklaust parduotuvese. Ir dar dingo 5 pavara, ijungi, dezej ir varikliui jokios reakcijos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man reikia tepalo daviklio kuris ukasi prie tepalo filtro, ziurejau ESPACE tai tokio daviklio ten nera, katalogose niekur neranda, jei kas zinot bent koki koda parasykit bandysiu pasiklaust parduotuvese. Ir dar dingo 5 pavara, ijungi, dezej ir varikliui jokios reakcijos

 

 

pasiimi daviklį ir varai per visas pardes ir rasi, o dėl 5 pavaros tai manau šakutei ate

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... ilgas,padaryk foto,kazkoki davikli turiu nuo pirmojo espace.Ten tepalo filtras atskirai nuo variklio per slangas pajungtas,o salia daviklis stovi.Gal tiks ir vaziuot netoli :)

Turiu keblumu ta davikli buvau daves zmogui, kad paziuretu, kazkaip paslaptingai dingo, jei gali imesk tu foto, paziuresiu jei tas tai kazka gallvosim. Dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtina dėt abu , kartais ir taip sutampa. Geriausiai sutampa to pačio gamintojo ( pvz. JAGER skydas tai ir daviklis to pačio gamintojo) - dažniausiai skiriasi išorė o ne vidus. Dedant kito gamontojo kai rodo netiksliai tai tą reikalą galima išsręst pakabinus papildomas varžas.

Pas mane pakabinus kažkokį ruską daviklį tik įjungus degimą parodo 0,5bar slėgį ir didelio čia daikto - nu gi ne vaistinė kad tikslumas idealus reikalingas :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.