Pereiti prie turinio

Supuvusio galinio lango rėmo remontas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Nesenai nupirktas triduris GR'as '89 pakankamai normalaus stovio, tik supuvęs abiejose pusėse galinio lango rėmas. pagal viską, jį remontuoti neverta, geriau išmest lauk ir dėt organinį stiklą (netrauks dulkių, bo elektrinas ?). Kažkuriam skelbimuose parduodamų vientisą esu matęs... Reikia patarimo, kaip būtų galima pakeisti stiklą, kaip ten išmetus rėmą kitą intaisyt, kad būtų sandaru, nebėgtų per lietų vanduo vidun ?

atsiprašau, fotikas sugedes, tad kokybe su mobiliaku nekokia...:

post-7891-13204267910306_thumb.jpg

post-7891-13204267976962_thumb.jpg

post-7891-13204268031542_thumb.jpg

post-7891-13204268143741_thumb.jpg

post-7891-13204268273074_thumb.jpg

post-7891-13204268322522_thumb.jpg

post-7891-13204859385707_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau ne pas mane viena tokios problemos. Irgi turiu triju duru Gr'a. Pagal nuotraukas matosi, kad esantis purvas ir duoda ta puvima net atkeldamas isoren sandarinimo gumas. Mano problemos sprendimas buvo toks(nesakau kad jis ydealus, bet man padejo... :D ) 1.Isvalyt esanti purva ir atskilusias rudis 2.isdziovint, kad nebutu dregmes 3. Ir uzsilikonint pagal spalva su silikonu ( mano atveju juoda) ...aisku paliekant lango atsidarymui vietos. Paprasta ir nedaug investiciju. O jeigu desi organika yra sansu kad plaunant su auksto

slegio siurbliu gali prasisunkt nemazai vandens, del nesandarumo. Sekmes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiū už patarimus. kiek prisidomėjau, organika ne sprendimas. Gincia vertas dėmesio pasiūlymas, kaip ekonominis, eroziją stabdantis sprendimas, kitas, kaip ir rašė MindaugasKlp, lupt viską nacher ir įklijuoti naują stiklą. tokio sprendimo kaina, gaminant stiklą ir duodant jį įklijuoti su normaliu guminiu obodu stiklistam (išvaizda kaip naujo, sandaru, tik nesidarinėja, vientisas), Kaune Ž. Šančiuose ~500 litų už abi puses. kas žinot pigiau ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune Ž. Šančiuose ~500 litų už abi puses. kas žinot pigiau ?

Nu va ir man nereiks skambint jiems klausinėjant kainos - belieka kaup pinigėlius tam reikalui ;)

 

O tas ekonominis varijantas baigiasi tuo kad vistiek tenka virint tas vietas kur po gumom, drėgmė besilaikanti ten daro savo - asmeninė patirtis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susirandi dar vienus supuvusius remelius ir is dvieju supuvusiu suvirini viena tinkama naudojimui

 

 

o po dvieju metu vel rakineji lauk supuvusi remeli...

manau kokybiskiausia butu iklijuot nauja stikla su guminiu obodu kur ten siule uz penkis simtus. nebutu nei kur dregmei rinktis nei kam rudyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o po dvieju metu vel rakineji lauk supuvusi remeli...

manau kokybiskiausia butu iklijuot nauja stikla su guminiu obodu kur ten siule uz penkis simtus. nebutu nei kur dregmei rinktis nei kam rudyt.

nebijok per du nesupus. manau kad jusu auto kokiu 15-20 metu amziaus ir lyg iki dabar atvazinejot su tais remeliais ir nesupuvo per du metus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Z. Sanciuose (Kaunas) gamina stiklus per fantastiska laika(man ispjove, uzgrudino, sumontavo per 1.5 dienos. Kaina uz du stiklus su gumom ir montavimu 320 lt(i kaina ieina ekstra stiklas, t.y. viso gamina 3 stiklus jei duztu ar pan).

 

Jei kam reikia turiu viena GR'o galini stikla, a kam reikia daugiau rasykit AZ atsiusiu zmogaus tel nr ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pritariu vytis pats dariau gan neblogai laiko tik reikia nugruntuot, tinkamai nudazyt po to sutept ir laiko super. tiek patrulis neatlaikis kiek remai.

Rėmai tai gal ir atlaikys, o po rėmais kaip bus kur visas brudas kaupiasi. Maniškio rėmai beveik sveiki atliko , užtat po po gumom kūzavas kiaurai perpuvo ba per rėmą vanduo ten pakliuvo o išbėgt tai kaip ir nerado pro kur.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.