Pereiti prie turinio

Q: Klaidos kodas?


EviLdas

Rekomenduojami pranešimai

Turiu dar vieną durną klausimą :oops: Pavažiavau su draugo Grand Cherokee ir.. vos neužsupo :D Buvo paaiškinta, kad nieko aš nesuprantu, visi džipai supasi ir t.t. ir pan. RR irgi supasi? Kažkaip labai nepatiko tas jausmas - net suabejojau, ar verta džipą pirkt jei jau taip :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, ką.. Šito aukcione paimt nepavyko :( Bet kadangi šiandien važiavau į Vilnių, nusprendžiau apžiūrėt stovintį Autopark.lt:

 

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1599320

 

kažkaip buvau geros nuomonės apie parduodančią kontorą, nes teko girdėt, kad apžiūri savo siūlomas mašinas. Bet... Iš karto atkreipiau dėmesį, kad kažkaip kreivai nusileidęs (priekis pakilęs labiau, nei galas, o ir tai kairė pusė aukščiau už dešinę). Bandant užvest pasipylė visokie getriebe schaden'ai (neužsikūrė, nes akumas nudusęs)..

 

Žodžiu, pardavėjo komentaras toks: mašina atimta iš lizingo neišsimokėjusio piliečio, tad už būklę neatsako. Nori - varyk tikrint ir derink kainą žemyn, o paskui pats remontuokis. Kažkaip manęs nesumotyvavo..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, ką.. Šito aukcione paimt nepavyko :( Bet kadangi šiandien važiavau į Vilnių, nusprendžiau apžiūrėt stovintį Autopark.lt:

 

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1599320

 

kažkaip buvau geros nuomonės apie parduodančią kontorą, nes teko girdėt, kad apžiūri savo siūlomas mašinas.

 

O man paskutiniu metu apie juos teko labai nekokiu atsiliepimu isgirst :?

Kainos dideles, o patikimumas kaip turguj. Taip sakant, dar viena BRC...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, ką.. Šito aukcione paimt nepavyko :( Bet kadangi šiandien važiavau į Vilnių, nusprendžiau apžiūrėt stovintį Autopark.lt:

 

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1599320

 

kažkaip buvau geros nuomonės apie parduodančią kontorą, nes teko girdėt, kad apžiūri savo siūlomas mašinas. Bet... Iš karto atkreipiau dėmesį, kad kažkaip kreivai nusileidęs (priekis pakilęs labiau, nei galas, o ir tai kairė pusė aukščiau už dešinę). Bandant užvest pasipylė visokie getriebe schaden'ai (neužsikūrė, nes akumas nudusęs)..

 

Žodžiu, pardavėjo komentaras toks: mašina atimta iš lizingo neišsimokėjusio piliečio, tad už būklę neatsako. Nori - varyk tikrint ir derink kainą žemyn, o paskui pats remontuokis. Kažkaip manęs nesumotyvavo..

 

na seip is to kas isvardinai nematau dideliu bedu, kad kreivai stovi, gal leidzia kaskiek kuri nors pagalve, jei leidzia varyt i servisa tai varyk i sostena nepagailek siek tiek litu lai suraso vissa kas blogai ir remonto kaina s, o tada jau varyk ant derybu, nes kaina tai superine

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas superinė? 10kEu už jį yra superinė kaina?

 

Blem, čia kur porą nuotraukų amerikoniško daužtu galiniu kairiu kampu buvau metęs, tai jis už $6k maždaug išėjo.. Va, ta kaina, skaitau, būtų gera. Rida vos 60k mylių ir t.t. O šitas.. Kaina kaip kaina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.