Pereiti prie turinio

Tiltai-HJ 60 ir BJ 45


Rekomenduojami pranešimai

Kadangi ne taip seniai apturėjau garbę įsigyti dar vieną TLC, atėjo tokia mintis į galvą...Abiejų TOYOTŲ tiltai panašūs, bent jau vizualiai, galiniai abu su pilnai nukrautais pusašiais.Ar įmanoma į HJ 60 įdėt "sorokovkės" reduktorius?Pastarieji turėtų būti lėtesni, o tai kaip tik tai, ko man reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reduktoriai beveik vienodi, gali keisti, atsistos kaip gimti.... bet 40os kiek silpnesni nei 60tos... atidaręs pamatysi pagal metalo storį... :)

Beja gal kažką dalim turi pasidalinti ? :wink: ieškau tilto 60tai su pilnai nukrautais pusašiais :) beja ant lentelės po kapotu gali rast perdavimo skaičių... greičiausiai gali būt 4,11....

jei ką mano tel 869931000

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdai76 labai reikia galinio stopo vairuotojo -kaires puses TLC60.gal galima butu parsiusti ten jis nedidelis or nesunkus

Tau tik stikliuko ar viso žibinto?Pats pirkau naują stikliuką švediškoj TOYOTA atstovybėj, kainavo apie 100 lt.

P.S.O kai reikėjo viso galinio žibinto(po nedidelės avarijos), Lietuvoj niekur neradau...Teko užsakinėt TOYOTA salone.Kainavo...taip, 774 lt :evil: gerai tik, kad ne pats mokėjau.AUTOTOJOS plėšikai...

Beje, dabar esu Lietuvoj, tai pagelbėt galėsiu tik po Naujųjų.Rašyk į PM'ą, jei ką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar truputi atpigo654lt bet man neikandama.Reikia viso zibinto.Laikas nesvarbu.Nesiruosiu skirtis su TLC60, bent jau kol kas.Patinka man traktorius.Dabar dar radau 2 vnt tai prasau kad parduotu ten vienas tik donorui, bet imciau tikrai abu.Dar klausimelis?Ten stovi 4,0 litrai su turbina, pas mane be turbinos ar verta permesti?kuris patikimesnis ir patvaresnis?ar pakeitus kolektorius galiu pastatyti turbina?Ar skiriasi variklio konstrukcija ir stumokliu parametrai?Dar domintu knyga remonto ar kazkas panasaus TLC60.Aciu uz ats :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir pats jau seniai audžiu mintį, kur čia turbininį 12H-T variklį radus... :) Jis už paprastą galingesnis 36 arkliais, ir tai tikrai jaučiasi,kolegos, kas turi HJ 61, turbūt neduos meluot...O ant paprasto variklio dėti turbiną įmanoma, bet paprasčiau turbūt visą motorą pakeist...Nors abiejų variklių bazė vienoda, bet skiriasi irgi nemažai-galvutė, stūmokliai, švaistikliai, +turbininiame stūmokliai aušinami tepalu iš apačios ir yra sustiprinta apatinė variklio dalis.Atmosferinio dyzelio ir suspaudimo laipsnis, aišku, didesnis, uždėjus turbiną, gali būt per daug... :)

Patikimesnis yra 2H, atmosferinis motoras, nes jis mažiau forsuotas.Sako, ir milijonas kilometrų jam-ne riba...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
reduktoriai beveik vienodi, gali keisti, atsistos kaip gimti.... bet 40os kiek silpnesni nei 60tos... atidaręs pamatysi pagal metalo storį... :)

Beja gal kažką dalim turi pasidalinti ? :wink: ieškau tilto 60tai su pilnai nukrautais pusašiais :) beja ant lentelės po kapotu gali rast perdavimo skaičių... greičiausiai gali būt 4,11....

jei ką mano tel 869931000

LA.NU NELABAI AS ANT TOS LENTELES PO KAPOTU NERANDU TU SKAICIU :?:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi ne taip seniai apturėjau garbę įsigyti dar vieną TLC, atėjo tokia mintis į galvą...Abiejų TOYOTŲ tiltai panašūs, bent jau vizualiai, galiniai abu su pilnai nukrautais pusašiais.Ar įmanoma į HJ 60 įdėt "sorokovkės" reduktorius?Pastarieji turėtų būti lėtesni, o tai kaip tik tai, ko man reikia.

 

sarakovkeje dizelio leciausi tiltai 4.11, benzininiuose 3.72 ar 3,75 kaip jau Meris sake reduktoriai tikt tinka bet 40ta ir 60ta skirtingu svorio kategoriju auto :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi ne taip seniai apturėjau garbę įsigyti dar vieną TLC, atėjo tokia mintis į galvą...Abiejų TOYOTŲ tiltai panašūs, bent jau vizualiai, galiniai abu su pilnai nukrautais pusašiais.Ar įmanoma į HJ 60 įdėt "sorokovkės" reduktorius?Pastarieji turėtų būti lėtesni, o tai kaip tik tai, ko man reikia.

 

sarakovkeje dizelio leciausi tiltai 4.11, benzininiuose 3.72 ar 3,75 kaip jau Meris sake reduktoriai tikt tinka bet 40ta ir 60ta skirtingu svorio kategoriju auto :)

Pas mane BJ 45a, o sveria ji nei daug, nei mazai- 2400 kg... :) Uz 60a ji didesne ir ilgesne.Puikus modelis-10 sedimu vietu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi ne taip seniai apturėjau garbę įsigyti dar vieną TLC, atėjo tokia mintis į galvą...Abiejų TOYOTŲ tiltai panašūs, bent jau vizualiai, galiniai abu su pilnai nukrautais pusašiais.Ar įmanoma į HJ 60 įdėt "sorokovkės" reduktorius?Pastarieji turėtų būti lėtesni, o tai kaip tik tai, ko man reikia.

 

sarakovkeje dizelio leciausi tiltai 4.11, benzininiuose 3.72 ar 3,75 kaip jau Meris sake reduktoriai tikt tinka bet 40ta ir 60ta skirtingu svorio kategoriju auto :)

Pas mane BJ 45a, o sveria ji nei daug, nei mazai- 2400 kg... :) Uz 60a ji didesne ir ilgesne.Puikus modelis-10 sedimu vietu :D

tikras autobusas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane BJ 45a, o sveria ji nei daug, nei mazai- 2400 kg... :) Uz 60a ji didesne ir ilgesne.Puikus modelis-10 sedimu vietu :D

 

 

aha :) jei 45 tada aisku kodel galinis tiltas FF , beje jis platesnis (3cm, bet iki 60tos tiltu plocio pritruko dar 4 cm :) ) uz 40tos ir 42os tiltus. Dabar ir as jau tokius tiltus turiu. :)

o va cia akim pamankstinti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.