Pereiti prie turinio

Jeep Grand Cherokee III (WH)


Elimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Galvoju pirkti sio tipo Jeep Grand Cherokee III (WH) nuo 2005m. kokiu. Kaip ju varikliai:

 

1. 3.0 CRDi 4WD (218 Hp) - Dyzelis

2. 3.7 i V6 2WD (210 Hp) - Benzas / Dujos idomu kiek duju rytu mieste, gal kas zinote?

 

Toliau domina kaip ju greiciu dezes ar parejus yra kur pasikeisti i nauja ar restauruoja kazkas? nebutu problemos siuo klausimu su dezem?

Toliau kaip vaziuokles ju? byra labai? dzipas butu naudojamas plentui ir siokiom tokiom lengvom bekelem, nekalbu apie skandinimus iki virsaus slenksciu ir kt...

 

Gal kas turite si naujasni jeepa?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo 2005m. modelis yra III, bet ne WH, o WK.

 

Abu tavo mineti varikliai neblogi. Ateityje su CRD gali atsirasti bedu - nes tai dar vienas VM tvarinys, o apie juos labai gerai visi zino :) Bet gali ir neatsirasti :) Bet kokiu atveju rizikuociau imti CRD. Del deziu nesuk galvos, jos nera silpna vieta, jei pats nesulauzai. Vaziuokles sito modelio neciupinejau, bet nemanau, kad patvarumas butu smarkiai prastesnis nei senesniu modeliu. :)

 

 

Uzmesk aki cia: http://www.wkjeeps.com/ ir cia: http://jeep.auto.ru/index.htm

 

Sekmes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu lyginant sita jeep grand cherokee 2005 ir tu paciu metu nissan pathfinder, kuri labiau apsimoka?

 

Beja tu jeep grand cherokee nuo 2005 nera labai daug, vistiek nezinai kas gali atsitikt ar koki nusipirksi neaisq, tik po keik laiko paaiskes :) ir i kokia vieta kist ta

jeepa ant remonto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai patogu, kuo baisesnis dzipas is isores - tuo patogiau vaziuoti, t.y. visi praleidzia, uzleidzia ir pan... atsisedu i zmonos mazalitrazke - siaubas - visi stumdosi, neisiprasai kad leistu persirikiuoti i kita eile ir pan... prisiparkuoti - kaip du pirstus ap... - nebaisu ar atsiremsi i borta ar ne, kliudysi su bamperiu aukstesni borta ar ne, kaimynai neuzstato automobilio (tipo buferis prie buferio), visada palieka saugu atstuma... cia is dalies su jumoru, is dalies patirtis, bet teisybes tame tikrai yra... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu ar mano mineti varikliu modeliai, jei antras tai greiciausiai dujos butu, ar jie nera buki 2005m dzipui siam? nes ne is vieno esu girdejas kad kas yra vairave kitus kitu gamintoju dzipus, tai daznas sako kad spaudi tapke kiek eina, o isibegejimas tai kaip pakrauto gaziko, daugiau raumojimo nei judejimo.

 

1. 3.0 CRDi 4WD (218 Hp) - Dyzelis

2. 3.7 i V6 2WD (210 Hp) - Benzas / Dujos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi tiek daug pazystamu kurie yra vairave Granda su 3.7 varikliu? smile.gif

Kazko stebuklingo aisku nebus (nori stebuklingo - pirk HEMI), bet tikrai letesnis uz kitus nebusi. Be to, kiek suprantu nori vazineti mieste, o ne i nelegalias drag lenktynes smile.gif

 

Is tikruju verta butu pagalvoti apie 4.7, arba net apie 5.7 varianta. Paradoksas tas, kad 3.7, 4.7 ir 5.7HEMI kuro sanaudos yra beveik vienodos! Pavyzdziui mano draugas vazineja su Dodge Durango 5.7HEMI ir duju jam vidutiniskai ryja apie 19ltr./100km - tiek pat kiek mano Grandas, o Durangas tai nepalyginti didesnis, jame 7 vietos. Apskritai Amerikoje mano kad nera nieko geriau uz V8, bet taip yra amerikoje.

 

Dar vienas niuansas, kad su 3.7 varikliu komplektuojama razdatke neturi paletintojo, o 4.7 ir 5.7 turi. Paletintojas, zinoma, nera pats reikalingiausias dalykas jei retai nuvaziuoji nuo asfalto, bet labai pravercia jei turi bent kiek azarto smile.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi tiek daug pazystamu kurie yra vairave Granda su 3.7 varikliu? smile.gif

Kazko stebuklingo aisku nebus (nori stebuklingo - pirk HEMI), bet tikrai letesnis uz kitus nebusi. Be to, kiek suprantu nori vazineti mieste, o ne i nelegalias drag lenktynes smile.gif

 

Is tikruju verta butu pagalvoti apie 4.7, arba net apie 5.7 varianta. Paradoksas tas, kad 3.7, 4.7 ir 5.7HEMI kuro sanaudos yra beveik vienodos! Pavyzdziui mano draugas vazineja su Dodge Durango 5.7HEMI ir duju jam vidutiniskai ryja apie 19ltr./100km - tiek pat kiek mano Grandas, o Durangas tai nepalyginti didesnis, jame 7 vietos. Apskritai Amerikoje mano kad nera nieko geriau uz V8, bet taip yra amerikoje.

 

Dar vienas niuansas, kad su 3.7 varikliu komplektuojama razdatke neturi paletintojo, o 4.7 ir 5.7 turi. Paletintojas, zinoma, nera pats reikalingiausias dalykas jei retai nuvaziuoji nuo asfalto, bet labai pravercia jei turi bent kiek azarto smile.gif

 

 

rasiau kad nebutent ta modeli pazystami vairave, o rasiau "vairave kitus kitu gamintoju dzipus".

Nu matai dabar kaip kogero supratai tai vairuoju sedana. Vairuoju su bendzininiu varikliu V6 30voztuvu. Zodziu mieste ima 14litru, man tai daugoka, tai ir galvoju kaip cia ka sugalvojus ant dzipo, ar su dujom bendzinini imti, argeriau neimti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal as kazko nesupratau - vazineji su sedanu 3,0 L - per brangu, ieskai visureigio, amerikono nuo 3,7 L ir daugiau kad butu pigiau vazineti? kazkaip ne ta linkme nusisuko diskusija... gal vertetu pasiziureti i manualus kokias kuro sanaudas deklaruoja gamintojas "nuliovai" masinai, kuri teoriskai idealiam stovyje, manau jau netilptum i savo keliamu reikalavimu remus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal as kazko nesupratau - vazineji su sedanu 3,0 L - per brangu, ieskai visureigio, amerikono nuo 3,7 L ir daugiau kad butu pigiau vazineti? kazkaip ne ta linkme nusisuko diskusija... gal vertetu pasiziureti i manualus kokias kuro sanaudas deklaruoja gamintojas "nuliovai" masinai, kuri teoriskai idealiam stovyje, manau jau netilptum i savo keliamu reikalavimu remus...

 

vazineju su audine 2.4 benzas V6 30 voztuvu. Tiesiog noriu pasikeisti auto, ir aisq man mieste 14 litru ji eda tai, man daug. Na noreciau didesnes auto, pagalvojau gal jei 3.7 su dujom butu tai tiek bapkiu nesriobtu, kiek grinas benzas. Kiek ziurejau Jeep Grand Cherokee nuo 2005 kur eina tai, kuro sąnaudos mieste, 13.9l benzo tai ant duju pigiau gautusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekuriant naujos temos,kazi kaip tie 2,7 crd motorai kur eina i grandus,arba 2,8 crd berods kur eina i cherokus limited.tie kur 3,1 tai kiek zinau problemiski truputi

 

Visi VM motorai turi tas pacias chroniskas ligas, skiriasi tik kubatura.

 

P.S. nei i viena Chrysler/Dodge/Jeep koncerno gamini niekada nebuvo sumontuotas nei vienas Mercedes Benz variklis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vazineju su audine 2.4 benzas V6 30 voztuvu. Tiesiog noriu pasikeisti auto, ir aisq man mieste 14 litru ji eda tai, man daug. Na noreciau didesnes auto, pagalvojau gal jei 3.7 su dujom butu tai tiek bapkiu nesriobtu, kiek grinas benzas. Kiek ziurejau Jeep Grand Cherokee nuo 2005 kur eina tai, kuro sąnaudos mieste, 13.9l benzo tai ant duju pigiau gautusi.

 

Žymiai pigiau būtų važinėt su golfu ar BMW, ypač dyzeliu(sąnaudos 5ltr).

Užduok pats sau klausimą - AR TAU TIKRAI REIKIA VISUREIGIO :?: Jei ne, tai kam tada kvaršinti smegenis forumiečiams :?:

Dar būtų gerai, kad užpildytum anketoj savo duomenis iki galo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.