Pereiti prie turinio

APLINK BAIKALĄ


RimasK

Rekomenduojami pranešimai

Reikia noreti keliauti ir negalvoti kad Tavo hobi turi kas nors remti. Juk tokia kelione ekipazui kainuos ne daugiau 12-15t litu, o jei 4 iese mestis, tai nebrangiau nei all-incl Turkijoje dvi savaites dribsoti. Maziau sneku, daugiau darbu. Marsrutu pilna, o dar ir savu reikia sugalvoti. Tikrai nei jie pirmi i Baikala nei paskutiniai, as vaziavau studentystej draugo aplanktyti i Bamo statyba, tryse su ziguliu nuvaziavom ir grizom, Baikalo apylinkes maisem visa vasara, pravaziavom beveik 20t/km. Labai norejom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Čia aš buvau tas organizuojantis studentas Baikalą. Taip- pinigai viską lėmė. Nesurinkom jokios paramos. Visiškai. Nusipirkom iš savų pinigėlių I Pajero, perrinkinėjom savom rankom/krauju ir prakaitu du mėnesius. Sukrapštę paskutinius centus iš kojnių išvykom į Krymą, nes ten atrodė artimiausia gana laukinė teritorija. Pervažiavom daug. Truputį palūžom, bet remontavomės, tvarkėmės, ir judėjom tolyn. jei kam įdomu, parašykit privatžinutę papasakosiu, o jei bus daug tai ir temą su fotkėm sukurisu :) Dėje vis dar turiu skolą, ir labai tikiuosi, kad neteks parduot padžeriuko kuris buvo kaip namai pusantro mėn :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia aš buvau tas organizuojantis studentas Baikalą. Taip- pinigai viską lėmė. Nesurinkom jokios paramos. Visiškai. Nusipirkom iš savų pinigėlių I Pajero, perrinkinėjom savom rankom/krauju ir prakaitu du mėnesius. Sukrapštę paskutinius centus iš kojnių išvykom į Krymą, nes ten atrodė artimiausia gana laukinė teritorija. Pervažiavom daug. Truputį palūžom, bet remontavomės, tvarkėmės, ir judėjom tolyn. jei kam įdomu, parašykit privatžinutę papasakosiu, o jei bus daug tai ir temą su fotkėm sukurisu :) Dėje vis dar turiu skolą, ir labai tikiuosi, kad neteks parduot padžeriuko kuris buvo kaip namai pusantro mėn :(

 

Tikrai būtų įdomu daugiau sužinoti ir pamatyti nuotraukų apie kelionę :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sporte irgi tas pats, nuo 2000m lietuvaiciai prizines vietas veza, o pernai Vanagas padare toki marketinga, kad jis pirmas nuvyko ir laimejo :)

 

lietuvaičiai tik dešimtmetį, kaip aktyviau visureigiais važinėjas... šiandien daugeliui Karelija, Mongolija, Kazachstanas ar Baikalas yra kažkoks atradimas, naujovė... kai kiti kaimynai jau po kelis kart ten apvažiavę... o turint kokį žurnalistą, tokios kelionės bus išpūčiamos kaip "pirmosios ir unikalios, ekstremalios..."... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir manau kad is studentu niekas nenuksniso jokio projekto. Projekta nukniso is Stalino :) Jis pirmas isveze lietuvius paziuret Baikalo, paskui grize vaikai tarybiniais laikais lanke tevu kaulus ir kapus, mokslininkai ir geologai ekspedicijas renge, va ir dzipiorai atsirado :)

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Dabar pas bendradarbį kaip tik nuo Baikalo, iš Usol'e-Sibirskoye, traukiniu atvažiavęs vienas lietuvio tremtinio palikuonis aplankyt tetų. Smagu, kad traukia tėvų žemė. Pirko peugeot 806, 2.0i, krauna mantą ir išvažiuoja į ilgą kelionę namo. Man tik baisu, kad važiuoja žiemą ir vienas, vis tik atstumas 6300km jau šis tas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.