Pereiti prie turinio

O F prietaisu skydely kai paspaudziu 120 uzsidega orandzine kaip ir siurblio lempute


Rekomenduojami pranešimai

Jo jo...nuvariau kazkada i toki zaibo rato firmini servisa fronte. Sakau, neveikia zvakiu pakaitinimas. Ko gero rele,ar kazkur sroves negauna. Prisistate "ale alektrikas", ir....pradejo jieskot tos reles. (as tada ir dar nezinojau,kur ji yra). Tai sako man,kad ji bus keleivio pusej po panele,tai daug ardymo, sendien nespesim,tai palik masina. Nu,susviete man tada,kad nepaliksiu. O ir gerai kad susviete,nes isivaizduoju,kiek buciau palikes pinigu,uz tos, stebuklingai pasleptos reles, suradima :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo...nuvariau kazkada i toki zaibo rato firmini servisa fronte. Sakau, neveikia zvakiu pakaitinimas. Ko gero rele,ar kazkur sroves negauna. Prisistate "ale alektrikas", ir....pradejo jieskot tos reles. (as tada ir dar nezinojau,kur ji yra). Tai sako man,kad ji bus keleivio pusej po panele,tai daug ardymo, sendien nespesim,tai palik masina. Nu,susviete man tada,kad nepaliksiu. O ir gerai kad susviete,nes isivaizduoju,kiek buciau palikes pinigu,uz tos, stebuklingai pasleptos reles, suradima :D

tai jau taip su tais servizais tai buna cirku pamenu kazkada ir man panasei buvo bet as palikau servize keliom dienom krapste krapste visa ypurskima buvo isarde o finale paaiskejo kad laidukas nuo siurblio buvo kazkur nutrauktas tai ir teko susimoket uz bereikalinga darba ir tai kiek pamenu gerai kirto per kisene

 

o tai gal kasnors zinot kaip pasitikrinti salinoidus be servizo pagalbos ar tai ymanoma????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • 1 metų...
  • 3 metų...

sveiki   isdrysau tema atgaivinti.  ta pati beda  nei 1  2  3  4  o  tik 5  pavara vaziuojant 90 ir paspaudus dugna  buna uzsidega  lempute  cheko  ir uzgesta.   bet  jei  neuzgesta tada jungia avarini rezima  ir turi sustoti  ir uzgesinti  ir vel viskas gerai .  del vien to nusipirkau opcoma   kur rodo  p1100   ir jei ilgiau pavazioji dasideda ir p0105  klaidos  .  slegini kolekroriaus davikli keiciau senu  o  maf  nupirkau nauja,  kur dar gali buti  bedos.  o  gal kas apie kelme  ar siaulius apsiimtu  rimtai sutvarkyti.   kolektoriu   esu isploves.  kita karta jei prie 100 nesuveikia  tai gali  ir 130    50km  vaziuoti.  gal kas turit kokiu patarimu . aciu is karto.  laukiu ats.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena prie vieno tapati problema buvo Šiauliuose turbobaltic centre restauravau turbina ir visos problemos baigėsi , prieš tai buvau viską pakeitęs niekas nepadėjo. Turbinos remontas žinoma brangus reikalas kainavo 240 eurų, jai nori pigiau susirask normalu opeliu meistrą bet tikrai normalu kuris nusimano apie opeliu problemas ,man Tauragėje meistras tvarkė paėmė 30 eurų bet nesakė kas buvo tai laikė apie 4 mėnesius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu dovydas uz ats.   tai busiu uzsakes nauja slegio davikli  be reikalo.  o ar ne geriau pirkti turbinos naujus vidurius,   ir dar apie  diagnostika opcom.   jei ji sukurta tik opeliui  tai per kokia skyle prisijungti prie abs   oro pagalviu,   1999m  fronterai  b  nera net nustatymu programoj.   gal kas kitaip jungiasi  .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena prie vieno tapati problema buvo Šiauliuose turbobaltic centre restauravau turbina ir visos problemos baigėsi , prieš tai buvau viską pakeitęs niekas nepadėjo. Turbinos remontas žinoma brangus reikalas kainavo 240 eurų, jai nori pigiau susirask normalu opeliu meistrą bet tikrai normalu kuris nusimano apie opeliu problemas ,man Tauragėje meistras tvarkė paėmė 30 eurų bet nesakė kas buvo tai laikė apie 4 mėnesius.

O turbina su westgate vožtuvu ar kintamos geometrijos ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spręndžiant pagal Kw tai turėtų būt paprasta. Neskubėk pult keist turbinos vidurių ba dažniausiai problema būna valdyme o ne pačioj turbinoj. Turbiną restauruot ar keist kita reikia tada kai anai pradeda klibėt ašelė , pasipila tepalai ir ana pradeda leist garsus ba daugiau ten sugest nėra kam, na nebent koks kaimo kalvis sparnelius užlanksto.

EGR'o šiam varikliui imt ir šiaip užglušint negalima - arba reik papildomai statyt apgaviką , arba išprogramuot .

Koliko slėgio daviklį visai įmanoma kad plaunant koliką ar bandant jį patį pravalyt būsi sugadinęsnes ten daiktas gan jautrus , nemėgsta brutalaus elgesio ir yra valomas ultragarso vonioj.

Patarčiau pirmoj pradžioj pasimatuot vakumą , pasitikrint visas šlangutes ir selenoidus , prasiplaut srauto matuoklę .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diagnostikos įrenginys tai tik įrankis arba moderni kuvalda bet ne daugiau , o tikroji diagnostika randasi tarp ausų to įrenginio šeimininko :)

 

O dabar rimtai apie visą tą reikalą ; nei viena diagnostika neparodo , ir ypač pigi , ar veikia mechaninė dalis to įrenginio kurį valdo elektra - čia reikia spręst iš šalutinių požymų ar kitų parametrų kuriuos mato diagnostika.

Pora pvz.; ECM'o variklio temperatųros daviklis "nušokęs nuo proto"  diagnostika jį mato kaip sveiką ba grandinę turi bet variklis šaltas labai sunkiai kuriasi nes nuo to daviklio parodymų priklauso startinė kuro norma ir pakaitinimo žvakių jungimas - dvi jaučio skūras galima prirašyt ką žmonės išardo , pakeičia bandydami pagydyt tą ligą . Kitas variantas - diagnostika rodo kad selenoidas tvarkingas (t.y. ar yra elektros grandinė) bet niekada neparodys ar per jį praeina vakumas , ar jis persijungia , ar suvaldo tai ką turi suvaldyt , ar užtenka vakumo tam reikalui suvaldyt.

Tai kad broli mielas turėt diagnostika tai dar nereiškia kad turi vaistą , tolygų panacėjai , nuo visų ligų :)

 

Beje , minėjai kad išsivalei koliką o ar išsivalei oro kanalus galvoj ?

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.