Pereiti prie turinio

Padekit issirinkti


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolektyvas. Apie dzipus esu gana zalias, todel prasau patarimo. Ukininkauju, todel atsirado poreikis tokiai transporto priemonei.

Mano poreikiai:

I sporta netaikau, taigi lauzyt masinos nesiruosiu. Noriu tokio varianto su kuriuo butu maziausiai bedu (na buna vieni labiau problemaiski variantai, kiti maziau).

Kuri rinktis 2.8 ar 4.2? Kokios ju kuro sanaudos? Labai buko nesinori, bet pilt 15 litru salerkos irgi gaila :) Ar imanoma nupirkt gera patruli uz 10000 lt? Gal kazka esminio praleidau? Tiesiog man reikia daugiau info.

 

Is anksto dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Astuonis metus bruzinu Patrol'ius pagamintus iki 1989 metu (NP 3,3 D ir TD)... Nera patikimesnio, patvaresnio ir pigesnio pagal eksploatacija aparato... Pirma karta turejau problemu su varikliu (3,3 TD) sia ziema, - numiro tas kuri istisai buzinau po visa Lietuva, prie ukio (irgi ukininkauju), net keleta kartu varzybose, o ji kai pirkau, - buvo pasakyta, kad tas mataras tiek uzdroztas, kad su juo tik iki namu tedavaziuosiu... Dabar desiu vietoj "TD" paprasta "D", - va jie tai is vis nepazeidziami...

Jei galit skirti 10000 Lt siulyciau prigriebti 4,2 D varikliu GR'a (jie minkstesni uz senelius), bet jokiu budu ne 2,8... pastarieji ziauriai kaprizingi... aisku 4,2 uz tokia suma vos ipirksit, - tad optimaliausias varijantas imti gerai atrestauruota seneli NP ir vargo tikrai nematysit...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu turėjęs senelio, neturiu nuomonės. Tesiog dabar važineju su Patrol GR 1996 metų 2,8 varikliu. Nieko blogo apie ji tikrai negaliu pasakyti. Svarbiausia laiku šalinti rudis. Perkant patačiau įsitikinti kad variklio galvutė nera trukusi - gerai duoti garo (iki darbinės temperatūros) ir žiūrėti ar nekaista. Kitas reikalas įsitikinti kad rėmas (galinė dalis) nera supuvusi. Už 10000Lt tikrai imanoma nebloga nupirkti su 2,8td vatikliu. Nezinau kaip del 4.2 nes jie pakankamai reti.

Patarčiau nepagailėti papildomo tūkstantuko padangoms.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sake gerb. Šarūnas Patrol'is su 3,3 td neuzmusamas, pats toki eksplotuoju ir tikrai nematau vargo, o del GR'o su 2,8 tai jie irgi tikrai neblogi tik ju ta siplna vieta variklio galva, o taip geri aparatai, svarbiausia detales ne taivaniskas det ir vargo nematysit, o del rudziu kaip ir sake svarbiausia neuzleist, o jas tvarkant nepagaileti truputi daugiau pinigu ir padaryti gerai. Jei kils klausimu del dazymo kas kur kaip ka geriau naudot, rasykit PM. Tai tiek pastebejimo is mano puses.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir turiu gr 2,8 td ir su varikliu kolkas jokiu problemu nebuvo. Ziema as su savo ilgu gr ir du draugai vienas su uazu kitas su seneliu patrolu 3,3td suskabine buvom kas pirmas ant kalno uzlips tai nusluosciau jiem nosi o ir jie uzlipo tik mano pramintom pedom

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu ispana 2.8td turejau problema su galva teko jau ja tvarkyti. bet seip finale jei kur prie ukio tai uzteks per akis. Su protu viskas laiko:) paprastas, linginis, patvarus, o ir dabar po 5 metu turejimo tik tvarkyt rimciau pradejau( neskaitant galvos anksciau) retai kas genda bent jau vaziuoklej.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu patrol gr, turejau bedu su galva, 3 kartus tvarkiau ir vis pinigai ismesti i bala buvo... taigi nupirkau kita galva, surinko, ir dabar laiko kaip zveris, nelauzant dirba puikiai, gal reiktu pasikeisti dabar zvakes. tik va islindo puvekai visur, net ne rudys, tai teks kaska mastyti su kebulu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir turiu gr 2,8 td ir su varikliu kolkas jokiu problemu nebuvo. Ziema as su savo ilgu gr ir du draugai vienas su uazu kitas su seneliu patrolu 3,3td suskabine buvom kas pirmas ant kalno uzlips tai nusluosciau jiem nosi o ir jie uzlipo tik mano pramintom pedom

Nušluostei Tomuk todėl, kad padangos geresnės buvo. Variklio galios man dar niekad nepritrūko :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.