Pereiti prie turinio

"Rūdininkų giria 2011"


Rekomenduojami pranešimai

nesuprantu,kam viso sito reikia? as jums begales forumu nuorodu galiu atsiusti kurie merdeja,niekas nevyksta. del vieno ar keliu nuomoniu neisklausytu nereikia draskyti ,kas seniai nusistoveja. Siulyciau visiems pasilikti sitam forume,geriau vienas stipresnis forumas,kur kasdien gali kazka naujo paskaityti,paklausti,nei du bet mire ir be informacijos... cia pamastymui,aciu.

 

 

ja ja

uzsiregistrinau ten,

nu ir ka

fotkiu ner ... viskas sudinai toki foruma sukurt man ~ 20 minuciu :)

 

as siulau tautai nesiblaskyt

arba tegu normaliai paaiskina kame reikalas , kodel mums reiketu begti i ten ziuret,

arba nafig trinti tuos pranesimus, kad nebalamutyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kurjau-ten nedekosi, su tokiu "viliuku" aplamai ner ka veik :)

uzkurej prasokai ir vel gesini :)

jai cia apie mane tai man cia pirmas blynas... pirmas rimtesnis pasivazinejimas... technika iki tos dienos veike puikiai... o kad uzkaitau niekis, beda vietoij ir isprendem ir kiek sugebejom tiek surinkom tasku... manau pasitobulinsim iki kitu renginiu...

 

klausimas organizatoriams: gal galima butu kur pamatyti laikus kitu dalyviu ar kokia lentele su bendra iskaita?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viska galima buvo pamatyti po apdovanojimo tiksliau tikrinom tik pirmu 5 viska padariusiu greiciausiai foto

tiesa pasakius visi sauniai vaziavote, bet rezultatai tokie

Reidas

1.Rimis Suzuki Samurai

2.Kestas "Gaziukas"

3.Juras "Gulbe"

Turizmas

1.Auris MP UK

2.Vidulis TLC80

3.Andrius MP

 

Bet greiciausias SLALOME BUVO JURIJUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

KALNELIUOSE VIDULIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir pagaliau prie kompo pakliuvau.. :) taip nesinorejo vaziuot is Pirciupiu i Vilniu.. as dar sestadieniu gyvenu, taip akyse ir stovi.. veiksmas, miskas, gera chebra, uodai... :)

jei kas buvo ne taip, atsiprasau, stengemes kiek galejom... tiesa rusy radau maisuka bulviu pernyksciu, reiks kita savaitgali nuvaziuot i 16 kv. ir pasodint.. turetu gerai augt :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai cia apie mane tai man cia pirmas blynas... pirmas rimtesnis pasivazinejimas... technika iki tos dienos veike puikiai... o kad uzkaitau niekis, beda vietoij ir isprendem ir kiek sugebejom tiek surinkom tasku... manau pasitobulinsim iki kitu renginiu...

 

klausimas organizatoriams: gal galima butu kur pamatyti laikus kitu dalyviu ar kokia lentele su bendra iskaita?

 

zinok man taspats ...

as lietuvij pirma karta tokiam renginy...

nezinojau ar padet hebrai ar jie konkurentai, :)

bet darew kaip zmogus viska

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per praeita renginuka Pirciupiuose stebejausi is Gintaro "skraidancio GRo", o si karta pats pajutau koks jausmas but ore ir koks buna skausmingas nusileidimas.

Aciu organizatoriams uz rengini, sauniai kompanijai uz puiku vakareli ir dekoju savo debiutuojanciam sturmanui uz puikiai atlikta darba.

Nuotrauku galima surasti https://picasaweb.google.com ir ijungti paieska Rudininku giria 2011

post-59-13060905920527_thumb.jpg

post-59-13060906152142_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per praeita renginuka Pirciupiuose stebejausi is Gintaro "skraidancio GRo", o si karta pats pajutau koks jausmas but ore ir koks buna skausmingas nusileidimas.

Aciu organizatoriams uz rengini, sauniai kompanijai uz puiku vakareli ir dekoju savo debiutuojanciam sturmanui uz puikiai atlikta darba.

Nuotrauku galima surasti https://picasaweb.google.com ir ijungti paieska Rudininku giria 2011

 

an tu kalniuku galima viska pamest :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau ir aš prie kompo prilindau. Ačiū Vytui ir Gedui už labai geras trasas ir košę.Renkant reide pirmuosius taškus laukėm kol kas prisivys, taip ir nesulaukėm. Pagalvojau, gal mes tik vieni įlindom į tokią peklą. Vienu žodžiu liuks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

super renginukas nors buvau uz sturmana bet patiko, viskas sklandziai suorganizuota be jokiu nustatymu grieztu, zodziu super ir kosyte pasisotinti galejom, publika taipogi labai draugiska ir visi vini kitiem padejo tikrai kito kart neptaleisiu. P.S. uzsidesiu gerve ir atleksiu kad ir be sturmano. :D:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per praeita renginuka Pirciupiuose stebejausi is Gintaro "skraidancio GRo", o si karta pats pajutau koks jausmas but ore ir koks buna skausmingas nusileidimas.

Aciu organizatoriams uz rengini, sauniai kompanijai uz puiku vakareli ir dekoju savo debiutuojanciam sturmanui uz puikiai atlikta darba.

Nuotrauku galima surasti https://picasaweb.google.com ir ijungti paieska Rudininku giria 2011

Ne Gintaro,o Ginto...Gintaras irgi skraide,bet zemiau... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.