Pereiti prie turinio

Pabradas' 11 dalyvių diskusijos


Rekomenduojami pranešimai

REIDO rezultatai irgi visi suvesti... http://www.4x4forum....mp;#entry173128

 

Iš karto paaiškinsiu... Naktibaldos (penktadienio) SR užskaitomi SP tik teisingai atlikti, tie kurie su pataisymais ar įrašyti po antro SR bandymo (SR turi būti vieną kartą teisingai pravažiuotas) negalioja... čia aktualiausia tur būt R32 ekipažui, nes jis būtų buvęs pretendentas į Pirmąją vietą... deja...

 

Pasitaisysiu dėl skelbtos informacijos - VISŲ DVYLIKOS SP FOTO atžymų niekam neužskaityta - daug pažymėtų SP2 neužskaityti dėl apvažiavimo iš dešinės per mišką arba iš kito galo, o kiti nerizikavo ir nešturmavo sunkiausio SP3.

 

Be to daugeliui reikėtų nubraukti SP07 - nes pagal reglamentą draudžiama apvažiuoti ..... kadangi ten buvo įstrigęs pašalinis objektas ir trukdė SP įveikimą - reikia kitą kartą informuoti orgus ir SP bus uždaromas, dalyviams nevertėjo pažeidinėti reglamento...

O visa kita puikiai pravažiuota :) dar kartą Sveikinu prizininkus ir visus dalyvius, kurie aktyviai, sąžiningai ir atsakingai dalyvavo renginyje, kurie pateikė savo rezultatus ir grąžino legendas icon_salut.gif

 

p.s. Kam pritrūko renginio sertifikatų - parašykite į AŽ ir atspausdinsime.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia zadetos nuotraukos is "aklos vistos-1" ir "-2", keleta is trasos (Reido SP03 - Patrulis su Samuraju, SP07), ir is stovyklos - apdovanojimas

 

Pabradas-2011-09-25_0001.jpg

 

Pabradas-2011-09-25_0014-1.jpg

 

Pabradas-2011-09-26_0081.jpg

 

Pabradas-2011-09-26_0034.jpg

 

 

 

visi cia - https://picasaweb.google.com/maiskiegory.ds/20110925_Pabradas?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPSO0sPn74-xowE&feat=directlink

kam reikalinga savo nuotrauku originaliam formate (10 Mpix) - atsiuskit ju numerius ir savo e-mail'a man i AZ, parsiusiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzukai 2 val prie jo praleido.

Nors ne as toj padety buvau, bet nuosirdziai padekojom nukentejusiojo lupom.

Kaip jis toks mazutis sugebejo toki dideli evakuoti - profesonalumas

Puikus tendemas su graziu suziukiu :)

Valio vyrams!!!

 

 

Na mes nepalikom bendraminciu baloj. Nors ir pas mane pati gerve streikavo :( . Bet surizikavau ... ir viskas pavyko, islipau ta patruli su savo vitara... nepaslaptis kad ir skremuliai surasti pas hebra padejo labai .

O gal kas turit nuotraukas tos gelbejimo operacijos? Butu ydomu is sono i tai paziureti :) . Nes matau tik nuotraukas samurajaus kuris man is paskos vaziavo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes nepalikom bendraminciu baloj. Nors ir pas mane pati gerve streikavo :( . Bet surizikavau ... ir viskas pavyko, islipau ta patruli su savo vitara... nepaslaptis kad ir skremuliai surasti pas hebra padejo labai .

O gal kas turit nuotraukas tos gelbejimo operacijos? Butu ydomu is sono i tai paziureti :) . Nes matau tik nuotraukas samurajaus kuris man is paskos vaziavo...

 

Tai musu skremuliukas visa darba ir padare :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.