Pereiti prie turinio

Pabradas' 11 dalyvių diskusijos


Rekomenduojami pranešimai

As tai galvodavau kad 30 ratai ir yra standartas o kas virs jau tobulinama:)

visais metai budavo ispejimu jei zmogus su nauja masina atvaziuoja, tai net plevelemis sonus apsiklijaves butu kad i sakas nesusibraizytu..

Na vistik manyciau kad per sekanti pabrada juoksies ten kur simet baisu atrode..

cia matyt kaip ant motociklo, pradzioj variklio per akis- traukia, paskuj kazkaip mazai pasirodo..

tai ir patarejai gal negalejo konkreciai atsakyt, kas yra trasa turistams.

juk zvyrkleiu vaziuot ilgainiui atsibostu, o maklyne nuolat kinta, ne valandom o minutem..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasakyti, kad Reide legenda buvo puikiai suprantama, net mano jaunas sturmanas (12 metu) sugebejo skaityti, suprasti, ir sekti tikslai atstumus pagal smartfona su OziCE :)

 

buvo tik pora klaideliu (tikiousi kad Orgai nesupyks B) )

1) "GPS 01" klaidingai parasyta, ir aprasymas 1-mo varianto netikslus (i zvyrkeli buvo net 2 ar 3 isvaziavimai, tad tiksliai nezinom nuo kurio butent reikejo skaiciuoti 2.3 km iki posukio kairen i kvartaline... bandem keleta kvartaliniu - nekur ner tos "SP 01" atzymos. Vaziavom pagal papildoma aprasyma legendoj, kur "zvyrkeliu iki asfalto, ten i kaire, iki ribozenklio, po to i kaire palei miska, ir i kaire i pirma kvartaline", radom provezus, nufotkinom, ir isejo butent ta vieta kuri taip ismaningai uzsifravo Orgai B)

2) jau "legendoje", pora posukiu pres GPS 03 buvo i kaire, o pats taskas - desinen, tai kai supratom kad legenda musu specialiai siuncia eit grybu, tai nuvaziavom tiesiai i taska pagal koordinates (aciu kad jie buvo teisingai nurodytos! :) ), ir po to vel pratesem pagal legenda.

 

zodziu, rebusu ir galvosukiu buvo, bet visus iveikem, tik i "SP 03" nusprendem nekist, nes ten ir baigtumem diena turbut :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...........Na vistik manyciau kad per sekanti pabrada juoksies ten kur simet baisu atrode.......

 

nereikia net sekancio :D, biski pabludijom, tai viena nusileidima (su pastaba pavojingas nusileidimas) kur pirma karta net islipes buvau II karta vos ne 2 begiu nestabdant :D

dar kart sakau - nepriimkit mano nuomones kaip skundimasi ar kazkoki nepasitenkinima, viskas tikrai ciki piki buvo...tiesiog pirmas kartas yra pirmas :D

 

edita: baisu nebuvo, buvo baisu kad pats "neislipsiu" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na legenda vietomis buvo "šifruojama", kad įsijungtų loginis mastymas, o ne vien gazas dugnas... :) ir kai antras posūkis kairėn į nepravažiuojamą kvartalinę, bet yra taškas gps duotas... tai irgi ne šiaip sau - reikia būti atidžiam visą laiką :) jeigu būtų viskas labai aiškiai, tai susidarytų kamštis, o tikėjausi, kad pablūdinimai prasijos ekipažus trasoje... cool.gif

 

klaida buvo SP01... nes pradžioje tai buvo h20 balos kordinates... bet teko perrašyt legendą (perkėlė stovyklos vietą) ir kardinaliai keisti maršrutą... ir vietoj SP01 patapo h20, o kordinates liko tos pačios... be to kažkas nuplėšė geltoną lapą nuo kvartalinės stulpo... dingo orientyras... bet iš kitos pusės, kas nerado - bandė skambinti man ir aš pasakojau kaip ten nusigauti... ane, Deni ? :)

 

a kas kaip suprato gerai ar blogai ir kaip pakomentavo, čia orgams pykti nėra ko... viskas yra kaip yra... jei kas ne taip, stengsimės kitą kart geriau... wink.gif

 

O prie SR3 ir be žiūrovų pilna mašinų buvo priparkuota tiesiog miške tarp medžių... o ne kelkraštyje... įsivaizduok kaip reaguotų giriniai pamatę... na nebuvo šį kartą tinkamos vietos žiūrovams buriuotis, ... padarysim žiedą kur prie Ažulaukės... va tada bus tusas pusdieniui ir žiūrovams... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, taip ir papasakoji, kad reikia toliau skaityti aprasyma, mes paskaitem DAR KARTA, ir pabandem ne is "genstabo" zemelapio spresti ar ten ta pati kvartaline, kuri jau pravaziavom, bet tiesiog pravaryti ir paziureti vietoj tikslai PAGAL aprasyma... taip ir pasiseke... o patarimas buvo geras bet paprastas, ir visiems is anksto zinomas - "skaityk aprasyma, ir neskubek" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl patingėjo ? paprasčiausiai laiko nebeužteko.... be to nežinai kas yra ir laukia, o kas neatsisveikinęs išvažiavo... kas met kruvom išmetam su pavardėm, kurie neatsiima... vot kodėl dalyviai legendas gražinti PATINGĖJO..... ?

 

laiko neuzteko? tai tada reikejo vakare daryti apdovanojimus,gal tada butu dar maziau like bazeje ir butu uzteke visiems visko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suzukai jam padėjo... kaip tik privažiavau, kai jis savo ratais pradėjo važiuoti... susinervavęs buvo, net nenorėjo toliau tęsti važiavimo... nors ir sakiau jam, kad pusę SP be gervės paims...

Suzukai 2 val prie jo praleido.

Nors ne as toj padety buvau, bet nuosirdziai padekojom nukentejusiojo lupom.

Kaip jis toks mazutis sugebejo toki dideli evakuoti - profesonalumas

Puikus tendemas su graziu suziukiu :)

Valio vyrams!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įkėliau Extrimo ir Turistų rezultatų suvestinę.... rytoj ir Reido patalpinsiu...

 

berods tik 4 ar 5 Turistų ekipažai SP13 "Laumės duobėj" pabuvojo ir nufotkino pelkę, kurią aš forume prieš renginį rodžiau...

 

Tos eglutės kaip siena atrodė ir turbūt nieks daugiau nedryso pro jas praeiti :rolleyes:post-4283-13171006520913_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei kas pasigedo "barduvos" vartu distancinio pultelio, - jis vis dar pas mane...

865687979

Siandien sis pultelis "vazinesis" po Lietuva... Marsrutu: Jasiunai - Vilnius - Vievis - Kaisiadorys - Kaunas - Elektrenai - Vilnius - Jasiunai... Skambinkit - gaudykit, jei is vis jo kam nors reikia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įkėliau Extrimo ir Turistų rezultatų suvestinę.... rytoj ir Reido patalpinsiu...

 

berods tik 4 ar 5 Turistų ekipažai SP13 "Laumės duobėj" pabuvojo ir nufotkino pelkę, kurią aš forume prieš renginį rodžiau...

 

 

O kur tos rezultatus galima pamatyt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.