Pereiti prie turinio

NT I dar kelios bedos


Rekomenduojami pranešimai

1. Turbina varo tepala į įsiurbimo kolektorių. Tikrinau sparnuotes klibejima, tai negaliu sakyti kad visiskai nekliba, tačiau esu matęs ir žiauresnių, bet veikiančių :) Klausimas: ką siūlot daryti, remontuoti ar laukti kol visai užsilenks? Jei remontuoti, tai kiek mazdaug visai tai kainuotu?

 

2.Važiuojant ~ 80-100 km/h kaukia 5'tas bėgis. Tepalo lygį tikrinau,kokį 100 g. dapilti reikėjo, tačiau sitacija nepakito. Kaip manot, guolis ar dentračiai kalti ? Abiem atvejais nieko netvarkant kokių pasekmių būtų tikslinga susilaukti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbinoj asinio klibejimo neturi buti (kaip stovi asele tai pirmyn - atgal tampant) o jei yra klibejimas asele pvz. kilnojant is virsaus i apacia tai normalu (aisku jei ta asele apskritai nesimakaluoja) o man geras draugas dirbantis turboservise sake, kad rast nenaujam auto nevarancia tepalu turbina yra nerealu, tas pats kaip su adata sieno kupetoj. anot jo net ir naujuose auto turbinos buna dregnos nuo tepalo.

o del dezes tai cia teranu beda kiek girdejau su penkta saiba... anksciau veliau teks skersti :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbinoj asinio klibejimo neturi buti (kaip stovi asele tai pirmyn - atgal tampant) o jei yra klibejimas asele pvz. kilnojant is virsaus i apacia tai normalu (aisku jei ta asele apskritai nesimakaluoja) o man geras draugas dirbantis turboservise sake, kad rast nenaujam auto nevarancia tepalu turbina yra nerealu, tas pats kaip su adata sieno kupetoj. anot jo net ir naujuose auto turbinos buna dregnos nuo tepalo.

o del dezes tai cia teranu beda kiek girdejau su penkta saiba... anksciau veliau teks skersti :wink:

man asinio kilbejimo ir nera, yra sioks toks i sonus, tai cia tas kaip ir normalu.As tikiu kad visos turbinos +- varo tepala ir tai normalu, taciau kai visas kolektorius varva, per sklendes varva, tai cia jau biski virs normos manyciau.

O del dezes, tai zia butent kame beda (guolyje, dentraciuose ar kur kitur) ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pas many turbina irgi slapia. diena prasstovejus vienoje vietoje ant asfalto vienas lasas nukrenta tepaliuko, bet neimu i makaule, nieko baisaus :lol: jei pas pati blogesne situacija ar siaip neramu nulek i koki turboservisa ar pan. ir papasakos tau, slegi pamatuos ir t.t.

o kas link dezes tai greiciausiai bus guolis, ko pasekoje eina saibom ir dantratis. siaip ateiciai isidemek, kad dzipai nemegsta anksti jungiamo penkto begio. reik gerai ivaryti o tada jau jungti. jei tampai sunkia priekaba tai penkto apskritai geriau nenaudoti. tada dezes laiko ilgai ir nuobodziai :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk i deze ipilt XADO icon_exclaim.gif Blogiau tikrai nebus...

 

tik paskui pažiūrėk meistrui į akis, kai teks tavrkyt tą dėžę.... :)

 

Dėl turbinos "spjaudimos" - ar esi tikras, kad turbina meta tepalą į kolektorių, ne alsuoklis ?

man irgi turbinkė (nors ir TLC) apvarvėjus buvo, atjungiau alsuoklį ir turbinkė tapo sausa... nes tepaliuks per alsuoklį per oro paėmimą į turbiną ir toliau į kolektorių spjaudėsi...

Pabandyk alsuoklį lauk išvest, o kitą galą užglušint....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dezej pries pusmeti tik 5 begis klaksejo,o dabar jau visi isskyrus 4,

begiai jungiasi puikiai,tepalo lygis geras,bet tas garsas tai uzknisa :twisted:

kodel yra tas pastovus klak klak klak...

meistras siulo keisti deze,bet ar ne geriau ir pigiau ja perrinkti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dezej pries pusmeti tik 5 begis klaksejo,o dabar jau visi isskyrus 4,

begiai jungiasi puikiai,tepalo lygis geras,bet tas garsas tai uzknisa :twisted:

kodel yra tas pastovus klak klak klak...

meistras siulo keisti deze,bet ar ne geriau ir pigiau ja perrinkti?

 

Pas mane tai neklaksi, bet uzia.Panasiai kaip ziguliuose reduktorius uzdavo. As tai irgi uz tai, kad periinkineti ta pacia deze, nes niekad nezinai kokios bukles kita isidesi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi uzia, tik nezinau razdatke ar deze. jeigu lyst ir kazka galvot tai tik perrinkinet, irgi visokie meistreliai siule Xado supilt, tipo praeis uzimas, bet istikro, poto kai reikes pasitvarkyt tai kas bus? O kai isgirdau kiek kainuoja dezes remontas tai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl turbinos "spjaudimos" - ar esi tikras, kad turbina meta tepalą į kolektorių, ne alsuoklis ?

man irgi turbinkė (nors ir TLC) apvarvėjus buvo, atjungiau alsuoklį ir turbinkė tapo sausa... nes tepaliuks per alsuoklį per oro paėmimą į turbiną ir toliau į kolektorių spjaudėsi...

Pabandyk alsuoklį lauk išvest, o kitą galą užglušint....

 

Gali buti tavo tiesa del alsuoklio. Numoviau alsuoklio slanga, kuri eina y stora gofra is oro filtro, pasirodo ji tepaluota, tai greiciausiai per ten turbina gauna tepalo, o toliau ji pucia y kolektoriu. KLAUSIMAS: kodel alsuoklis spjaudo tepala? (uzsikises gal ?) Ka turi omeny, sakydamas "isvesti alsuokli lauk" ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to arunsta. kai ziedai "paseda" kompresija pradeda skverbtis i variklio vidu is cilindru, ko pasekoje ir tepaliukas pasirodo is alsuoklio. nedidelis putimas is alsuoklio yra normalus dalykas, bet jei atsukus tepalo ipilimo kamsti jis nusoka nuo veikiancio variklio tai tada jau batai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to arunsta. kai ziedai "paseda" kompresija pradeda skverbtis i variklio vidu is cilindru, ko pasekoje ir tepaliukas pasirodo is alsuoklio. nedidelis putimas is alsuoklio yra normalus dalykas, bet jei atsukus tepalo ipilimo kamsti jis nusoka nuo veikiancio variklio tai tada jau batai...
Ir jei vazineji su neatjungtu alsuokliu, gali nustot gesintis variklis icon_exclaim.gif Degima isjungi, rakteli issiemi, o variklis dirba :D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to arunsta. kai ziedai "paseda" kompresija pradeda skverbtis i variklio vidu is cilindru, ko pasekoje ir tepaliukas pasirodo is alsuoklio. nedidelis putimas is alsuoklio yra normalus dalykas, bet jei atsukus tepalo ipilimo kamsti jis nusoka nuo veikiancio variklio tai tada jau batai...

 

as irgi taip manydavau, bet mastau o kodel jis nesudega su kuru aaaa?

o gal tepalas pro voztubu gumas papuola ka? :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.