Pereiti prie turinio

Nivos stabilizatorius (ismesti, palikti)


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

 

na kas be ko stabilizatorius reikalingas, bet norejau is jusu pamastymu. Esme tokia kad is nivos standartines vaziuokles stengiuosi isspausti max del pasikabinimo ant istrizaines, nes kai juokingose vietose arba galinis arba priekinis ratas pakyla ir nei pirmyn nei atgal tai nekas :) Taigi priekineje vaziuokleje prailginti amortizatoriai prailgintas chodas ir nivos sakes ant istrizaines gan smarkiai isprievartaujamos, o tam priesinasi stabilizatorius (silpnina spyruokles prispaudima ratui)

 

 

taigi del to ir norejau pamastymu, o labiau ir praktisku pastebejimu ne teorisku, ar maksimaliai islauzus priekine vaziuokle stabilizatorius nepadaro meskos paslaugos spyruoklei spaudziant rata ir bandant pasiekt kuo zemiau? (kuo daugiau islauzi sabilizatoriu tuo daugiau priesinasi)

 

 

p.s. diskusija manau neliecia tu kas vazineja ilgom distancijom lygesniais keliais, vazineju 10-20 km spinduliu purvynuose, blokiruotes ner tai man tai labai aktualu del istrizaines.

 

dekui uz pamastymus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ant subaru ismetes ir prieki ir gale, TA nieko nesake.

Zioplas pasitaike kontrolierius,siandien buvau TA ir gretimoi linijoi purte Vectra.Ziuriu,tas moja kontrolieriui kur mane purte.Priejau ir as del idomumo is paskos.Tas Vectros kontrolierius,rodo i ta vieta,kur turi buti stabilas ir sako,cia kazkas ne taip,kur mane tikrino sako,aisku ne taip,stabilo nera ir irase vargsui prie kruvos trukumu dar viena :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

MOOO, tu gi puikus vairuotojas, kam sau galvą kvaršini visokiais mašinos tobulinimais? Galva reik važiuot :D

 

Man ši problema neaktuali, kadangi, esu atrišęs priekinį reduktorių, ir jo galiniai tvirtinimo taškai ant stabilizatoriaus, taigi, man jis reikalingas :)

Be to, kuo daugiau su priekiu bursi, tuo labiau nebaldoma Niva bus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MOOO, tu gi puikus vairuotojas, kam sau galvą kvaršini visokiais mašinos tobulinimais? Galva reik važiuot :D

 

Man ši problema neaktuali, kadangi, esu atrišęs priekinį reduktorių, ir jo galiniai tvirtinimo taškai ant stabilizatoriaus, taigi, man jis reikalingas :)

Be to, kuo daugiau su priekiu bursi, tuo labiau nebaldoma Niva bus :)

 

 

na as taip pat atrist planuoju, ant stabilizatoriaus bus reduktorius pakabintas, bet kalba eina apie stabilizatoriaus galus kurie prie sakiu tvirtinasi, nes rusai juos nupjauna kad prie sakiu nebutu, o butu tik reduktoriui pakabinti. Taip kad cia kalba eina apie kita momenta del stabilizatoriaus.

 

Na o antra Jei Bildukas vazineja daug ilgom distancijom tai ne apie tai kalba eina, kurdamas tema akcentavau kad trumpos distancijos ir baisus keliai, tai stabilumas man neaktualus :) cia kaip ir su liftingu, nekelk dzipo nes stabiluma prarasi :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

MOOO, tu gi puikus vairuotojas, kam sau galvą kvaršini visokiais mašinos tobulinimais? Galva reik važiuot :D

:blush: Na nereikia cia taip prie visu :D

Vien galva toli nenuvaziuosi, reik ir tapke turet, o patobulinimai padeda tapkes paspaudima efektyviau isnaudot. Juk su galva reduktoriu neuzlokuosi(nebent 1 karta ir trumpam) :D

Nivoje stabilumas ir valdomumas tai tik pardaveju terminai(palyginus su civilizuotais dzipais), cia kogero labiau tiktu zodiai- masinos pazinimas ir sutramdymas :D

Nezinau ar tai del to, kad mano niva kelta, ko pasekoje pazeista ratu geometrija, bei pusiau purvines padangos, vaziuojant 130km/h atleidus tapke niva metasi i kairi sona, o uzkrovus angliu i desini. Ir pakankamai rimtai metasi, kad net i priespriesine gali islekt jei apie tai nemastysi. As tuo efektu gan sklandziai naudojuosi posukiuose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.