Pereiti prie turinio

66 razdatke i 69 2,3d


Rekomenduojami pranešimai

oi oi nepagalvojau apie tilta priekini,nesgaus,gaila gal ir gerai butu,o girdejau kasuriem seniem benzininiam patruli razdatka atskirai stovi,kazin kaip ten ar kas gautus ,kaskaip man ta 69 sarmanka nepatinka girgzda ,jegos tai uztenka ,bet as skirtingai nei cia daugelis dideliu ratu nenoriu,cia darbinis mano arkliukas.lb telpa viskas patogus.dekingas uz pararimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi oi nepagalvojau apie tilta priekini,nesgaus,gaila gal ir gerai butu,o girdejau kasuriem seniem benzininiam patruli razdatka atskirai stovi,kazin kaip ten ar kas gautus ,kaskaip man ta 69 sarmanka nepatinka girgzda ,jegos tai uztenka ,bet as skirtingai nei cia daugelis dideliu ratu nenoriu,cia darbinis mano arkliukas.lb telpa viskas patogus.dekingas uz pararimus

Na jei garantuotas, kad didesniu ratu nenoresi tai razdatkes belieka ieskot, bet jau tada kokia mazesne lengvene, nivos iskart atkrenta, nes nuolat abu tiltai bus varomi. Siaip ir as keikiau ta Gaz 69 razdatke kol nepakeiciau visu guoliu- patikek, dabar ji dirba puikiai- nei uzia, nei girgzda nei reciagu meto. Jei turi kazkiek atliekamu litu gal pavyktu pora dantratuku pasitekinus ir ta pacia susigreitint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia jau man patinka ,gi tiksliai galma 69 dantracius pakaoreguot gal iseitu tiesiogini padarit,keli mano hebrantai dnieprus uralus greitindavo reduktorius kaskokius dedavo reiks paklaust,gal ka sumastysim,jo meto man paletintojo riciaga reiks lupt ar tsaip ar taip .lb dekingas.o kokia ten ta uaz buvo benzininio tg kartu eina,nzn neturejau ,gal atskirt kaip gautus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip man antoska surast, gal jo tlf turi,kur jis givena lb idomu butu gal da geresnis varujantas nei 69 kaska burt,masman tiltai paprasti su reduktoriais btr atrodo nes prasisukus kiek kabina visij dideliu ratu nedesiu laikis tiltai nors nestipruoliai kiek zinau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo kiekvienam savo,pakankamas ir taip pravazumas ,kazna kur tokia ir gaut btr jauciu stavke kaip viso gaziko,gal kas turi ar girdejo,atboras lb praverstu uztat as ir masciau apie 66,tokia durna mintis kazi kaip su tiltu jai apsukus ir iskitos puses perinkus taspatsgi tik alsuokli perdirbt ,gal cia nuspezejau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuos kozuchus kuriame stovi reduktorius.Reikia isgrezt suvirinimo taskus,ir istraukt tuos "vamzdzius",ir tesiog pakeist vietomis,taip reduktorius atsiras kairej pusej,tik dar reikes pakeist vietom posukiu kulokus,jie yra prisukti sesiais varztais,ir pusasius pakeis vietom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o sakikim kokias tinkamiausias padangas uzmest, kad ir greitis padorus ir sveikatos uztektu,priestai np 2,8 31 ratais tai nebuvo lb jau stipruolis .gal tikrai td sutvarkius razdatke maziau darbo,gal lb nesiubuotu jai papildomus amortikus,koki tai laipta rektu primastit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo tokiu varikliu kasko neisgalvosi reiktu,atitinkamo didzio ir neplacias,kaskada esu mates t40 kaskas tokio jos neplacios, bet neeglutes gal nebuna,kazin kiek jos aukstesnes butu gal kas tokiom vazineja ir panasiu motoru.nebezinau kas bedarit pasmetes sunku kai nuo galingesnio pr slabaku daeni ,iskart norejau 3,3t tik kad metes toks tai suekonomit norejau :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok,tiesiai sviesiai nepasakysiu,reikia eksperimentuot.Aisku,kai idesi didesnius ratus,laimesi ant greicio,pralaimesi traukoj.

su tokiu varikliu daug čia nieko nepribursi su ratų dydžiu, uždėsi didesnius ratus nei jis gali pavežt pvz:33', tai jei trauką prarandi tai tuo pačiu ir greitį prarasi, čia faktas kaip blynas :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo kiekvienam savo,pakankamas ir taip pravazumas ,kazna kur tokia ir gaut btr jauciu stavke kaip viso gaziko,gal kas turi ar girdejo,atboras lb praverstu uztat as ir masciau apie 66,tokia durna mintis kazi kaip su tiltu jai apsukus ir iskitos puses perinkus taspatsgi tik alsuokli perdirbt ,gal cia nuspezejau

Siuliau Btr , gal dar nepardave, be atboro, nauja razdatke 470 lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su tokiu varikliu daug čia nieko nepribursi su ratų dydžiu, uždėsi didesnius ratus nei jis gali pavežt pvz:33', tai jei trauką prarandi tai tuo pačiu ir greitį prarasi, čia faktas kaip blynas :(

Sitam buvo sieros motoras su deze ir uaz-o razdatke,bei T-40 ratukai.Variklis pavarges tai geram purvyne vos issukdavo ratus.Trasoje max.70-75km/h.

post-960-13018334851972_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsimenu sita kaskada pardavinejo,tai jai butu 69 razdatke suktu gal ,bet jai tik 70 km-h tai su uazine razdatke tai praktiskai skirtumo jokio ir dar aukstesni ratai,mat ateity tai planuoju 2,5td nes tokie pat atrodo varikliai gal td kas padoresnio gautus ,o cia maciau uaze tokiu varikliu tuos fbeltus turi uzmetes kaip ten gaunas su asfaltiniu vaziavimu misko keliuku tai tikrai man uztektu ,nu sakikim iki puses ratu dumblo patenut ir sociai,svarbu ka nuo tasko iki tasko b nereiktu nervintis ,dazniausia reikia kuo greiciau ,mat miske dirbam truko slanga ar kaskas tai,pikciau greitosios :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.