Pereiti prie turinio

NT2 2.7 td nedirba variklis


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, toks jausmas kad nepaduoda kuro. Meta balta duma ir motoras purtos. Apsukos sukyla iki 2 tukst. Jei papumpuoji su r*nlkoine pompike iR tuo pacou duodi gazo viskas ok. Is bako kuras neuZsikises. Kokios dar gali buti problemos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kisasi kaskur kuras.kuro filtra pasikeisk ir baka issivalyk.galimas varijantas kad gaudo ora .

Kuro sistema valiau. Bako dangteli buvau atsukes issiimiau vidurius tai istraukiau is spyruoklytes toki kaip kokona is spygliu ir plauku. Vamzdeli ir prapuciau su kompresoriumi. Pajunges buvau nauja vamzdeli kuro paemimui laikinai nepadejo. Kai pukpuoji ta rankine pompike tai per isejima is filtro salerka gerai paduoda. Gal prie siurblio yra koks filtras? Ar taip gal kas turit kokiu minciu rasykit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuro sistema valiau. Bako dangteli buvau atsukes issiimiau vidurius tai istraukiau is spyruoklytes toki kaip kokona is spygliu ir plauku. Vamzdeli ir prapuciau su kompresoriumi. Pajunges buvau nauja vamzdeli kuro paemimui laikinai nepadejo. Kai pukpuoji ta rankine pompike tai per isejima is filtro salerka gerai paduoda. Gal prie siurblio yra koks filtras? Ar taip gal kas turit kokiu minciu rasykit.

Apie tai jau nekarta rasyta. Yra siurblyje ant padavimo tinkliukas metalinis, kuris uzsikisa po kiek laiko ir ji tenka pravalyti. Ta tinkliuka nelengva issiimti, nes priejimas sunkokas. Is virsaus prispaustas spyruokle o randasi po padavimo vamzdelio prisukimu ileistas i siurbli.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

auto tai 95m., aciu uz patarimus passiskaitinejau daugiau ir radau informacijos apie filtriuka ant kuro siurblio. bandysiu ryt ji patikrint.

jeigu isvalius filtriuka niekas nepageres parasyk yra dar vienas bajeris kuri galesi pabandyt gal pades

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o iskart parasyt slabo ?

jeigu zmogus gaudosi technikoj tai tada paaiskint reiks paprasciau jeigu ne tai tada reiks viska isamiai isdesdyt esme tik tame o pasidalint patirtim man visai negaila

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir zadejau vakar issivaliau filtriuka.Nors jis ir nebuvo uznestas. tai lyg ir padejo. bet siandien vakare vel pradejo kvailioti netraukti vel panasu kad kisasi tai net nezinau kur cia problemos ieskoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir zadejau vakar issivaliau filtriuka.Nors jis ir nebuvo uznestas. tai lyg ir padejo. bet siandien vakare vel pradejo kvailioti netraukti vel panasu kad kisasi tai net nezinau kur cia problemos ieskoti?

tada reikia bandyt dar vienas variantas ant kuro siurblio kur yra kuro paemimo vamzdis prisuktas varstu kitam gale jis yra sujungtas su griztamu kuro tai reikia paimt ir atskirt griztama nuo paemimo daug kam padejo nes per ilga laika ar tai kemsasi ten kas ar dar kazkas pasidaro bet pradeda per giztama ora gaudyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.