Pereiti prie turinio

kas pigiau pirkt kita ar ta pacia deze restauruot?


muraskinas

Rekomenduojami pranešimai

pajudejau is karazo B) reikia dar puslitri pripilt tepalo ir bus gerai, tik kai jungiu is R i D pavaras ,girdisi kai persijungia (ting garsas) gal reikia kanors pareguliot ar gal dar tepalas visur nepateko. :huh: supyliau nepilnai 8 lt, pirkau galonais ten 3,75l gal ir truksta man puslitrio per abu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

nesulaukiau iki piet jokio atsakymo, tai nulekiau i kauna i USA auto parduotuve, kompe paziurejo kokiu man reiktu tepalu, tai dave GULF ATF DX 3.

 

 

Yra toks posakis, labai tinkamas apibudinti tepalu pardaveju pasiulyma tau: ''durnas ne tas, kuris pasake, o tas, kuri patikejo''. Bijau, kad sitoj temoj po gero pusmecio galesi Raimio kontaktu reikes ieskoti. Sekmes eksploatuojant smile.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi protingi kai nereikia. tai jai paziurejo kompe ar tinka tai reiskia turi tikti, negadins del kazkokiu tepaliu parduotuves raputacija.ir be to jei jau toks protingas esi pasakyk pavyzdi kas susipyle prastesnius tepalius ir po pusmecio vel deze keite?o jei suges tai jau mano bedos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi protingi kai nereikia. tai jai paziurejo kompe ar tinka tai reiskia turi tikti, negadins del kazkokiu tepaliu parduotuves raputacija.ir be to jei jau toks protingas esi pasakyk pavyzdi kas susipyle prastesnius tepalius ir po pusmecio vel deze keite?o jei suges tai jau mano bedos.

 

 

As turejau remontuoti deze savo masinai, nes mano draugelis, serviso meistras, rekomendavo man ''super alyva'', kuria pila i naujas Audi ir BMW. Supylus pratempe deze 7 men. Prasidejo pavaru dingimai, avariniai rezimai ir t.t Nuemus karteri, jis buvo pilnas drozliu. Toliau nebepasakosiu. Tu pasitiki kazkokiais spekuliantais parduotuvej? jiems giliai px kas tau bus net uz duru isejus, ne tik kad po pusmecio. Pardavejams uztenka tusinuku ir maikuciu dovanu nuo gamintoju gaut, tai jie ir s*** kaip saldainius pardavines.

 

Nepaslaptis: moparu pavaru dezes geros, bet labai jautrios tepalo kokybei. Kodel Tinka tik Mopar ATF4+ informacijos pilnas internetas. Jei tingi ieskoti - visa issamia informacija rasi cia: http://www.allpar.co...ons/fluids.html ir cia: http://www.allpar.com/fix/trans.html

Gali jei netingi paskaityti cia - tema apie dezes isgvildenta iki molekuliu: http://www.voyager.l...forumpost106035

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

tikiuosi nesupyks temos autorius, bet noreciau paklausti truputi ne i tema - JGC 97m, 5,2 L "ant parkingo" nuokalnej rieda... gal galetu kas paprotinti - tai labai rimtas remontas? sudetingas, prabangus...?

aciu uz info...

 

Man mb Vito buvo, kad ziema trosai buvo pasale ir per jega stumiau riciaga. Tada pasilenke nezymiai traukes ir nebeuzfiksuodavo parkingo iki galo. Nusiemiau po riciagu plasmases ir truputi pareguliavau trauke viskas issisprende.

 

 

To arturas25, per velai perskaiciau tema. :) Siauliuose yra geras meistriukas, nebrangininkas, pats variau 6 auto ir likau patenkintas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia lia lia, su tais paciais Gulf vaziuoju jau arti 2 metus. Mopar tik gamintojas, ATF4+ tepalo tipas. Jeigu ATF4+ tipo tepala gamina kitas gamintojas, reiskias jau netinka? laugh.gif

 

Nebenoriu plestis placiau, mano imestuose linkuose graziai parasyta viskas. Parasysiu esme: sakykim, kad visi gamintojai tinka, visos markes tinka tik atitinkami ir keitimo intervalai. Jei pats sugebi pasikeisti ir randi geros kokybes alyva uz maza kaina, tai valio, bet jei moki keliais litais pigiau uz kazkoki neaisku analoga ir moki pinigus uz pakeitima, tai tada ir yra pravalas. Visa ekonomija isruksta per subine.

 

P.S. tikrai manai, kad visu gamintoju ATF4+ vienodas? Pagal tokia logika - "duona" yra duona, nesvarbu ar Gardesio, ar Norfos, "sviestas" yra sviestas nors kaina skiriasi kelis kartus (beje ir sudetis)...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvaikit jūs su tais tepalais, mūsų dėžės buvo sukonstruotos dar kokiais 70 metais, kuomet Dexronas III net nebuvo išrastas, mašinos važinėjo ir važiuos, jei dėžė sudrožta tai joks tepalas neprailgins jos gyvybės, pilti galite sertifikuotus analogus, negi manote kad Mopar alyvas gamina ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, koka masina vazineji, bet kalba ne apie 70 metu laidos dezes. Kalba eina apie dezes turincias elektronini valdymo bloka. Mopar negamina tepalu, bet savo varda kabina tik ant tam tikros sudeties alyvos. Jei deze sudrozta jai pades tik remontas, bet kalba ejo apie tai, kaip padaryti, kad deze tarnautu pakankamai ilgai ir netaptu hemorojum.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Šitie tikrai tinka:

 

Please note Licensed ATF+4® Brands have been updated as of March 25, 2011.

 

Advance Auto Parts ATF+4®

Auto Extra ATF+4®

Auto Zone ATF+4®

Carquest ATF+4®

Castrol ATF+4®

Castrol Transmax ATF+4®

Chevron ATF+4®

Citgo Transgard ATF+4®

Coastal ATF+4®

Federated Auto Parts ATF+4®

Great Wall ATF+4®

Havoline ATF+4®

MAG 1 ATF+4®

Mobil ATF+4®

Mobil Super ATF+4®

Mopar ATF+4®

NAPA ATF+4®

Northland ATF+4®

O’Reilly ATF+4®

Parts Master ATF+4®

Parts Plus ATF+4®

Pennzoil ATF+4®

Pennzoil S6 ATF+4®

Petro-Canada ATF+4®

Pure Guard ATF+4®

Quaker State ATF+4®

Quaker State S6 ATF+4®

Ravenol ATF+4®

Service Pro ATF+4®

Sinopec ATF+4®

Shell Spirax S6 ATF+4®

Super Tech ATF+4®

Valvoline ATF+4®

 

 

Sveiki bratkos.

Ar man tamsuoliui galit pasakyti vienu zodziu. Norint pasikeisti tepalus JGC automato dezei, reikia tepalus rinktis is sio saraso?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.