Pereiti prie turinio

Rinkimai baigėsi... jūsų nuomonė apie juos?


Juras666

Rinkimai 2011  

53 nariai prabalsavo

  1. 1. Kaip vertinate savivaldybių rinkimus?

    • Gerai. Išsirinkom teisingus žmones. Šitie bus geresni nei buvę
    • Gerai, išsirinkom tuos pačius vilkus, gyvemimas toliau gerės
    • Blogai, išsirinkom dar blogesnius nei buvo
    • Blogai, išsirinkom tuos pačius
    • Nebalsavau, vis viena nieko nepakeisiu savo balsu


Rekomenduojami pranešimai

teisingai sakai, bet tai tinka jaunimėliui, kuris ką tik gavo teisę balsuoti.... a mes jau daug patyrę... tame ir esmė, kad daryta buvo daug, kad "būtų kitaip-geriau", bet kai iš to nulis arba dar malkų gauni - tai pofigu viskas darosi... o Brudogabals taikliai drebtelėjo... biggrin.gif

 

p.s. ne balsavimais gerbuvis ir valstybė auga....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 68
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Manau, kad reikia musu demokratijos institutui dar 20 m. ir tiktai gal but tada pileciai stos i partijas ne del biznio ir karjeros, tai ir balsuoti bus tikrai uz kazka veiksmingo.

 

O dabar tie patis vagis -tiktai skirtingos partijos. Visi mes tai viena tai kita kazkokios partijos nari pazistame. Ira tikrai zmoniu samoningai dirbancem Lietuvai ir jos pileciams, bet kiek man girdeta ir pazistama nariuku, tai tiktai ir girdisi: "Vau...viskas ciki-piki, varom bizni toliau", nes kardinalej neko nepasikeite. Tie patis -prie tuo pacio. ;)

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvau balsuot. Apolitiškas aš, prie visų valdžių man vienodai gerai/blogai.

O ir kam eit, jei nematau už ką. Sakot išrinks kiti už mane? Nu ir kas, kad išrinks?

Visvien politikai pasidarys kaip jiems reikia.

Va, Kauno pavyzdys- išrinko vienus, o valdys kiti...

Nu ir kur tautos apsisprendimo galia, Jūs man pasakyki...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be komentarų .....

 

post-4-12991738559664_thumb.jpg

Si kart balsavau lengvai, draugas ejo i rinkimus tai buvo lengva issirinkti :rolleyes:

O siaip tai visi rinkimai farsas ir ejimas i niekur. Kai sistema nedirba ar netinka musu situacijoje( valdymo) tai isrinkti zmones kaip ir neturi jokios realios galios kazka pakeisti. Nera jokios skirtumo ka isrinks, sistema valdo, O sistema supuvusi ir dirba tik kad vogti-kenkti-griauti... Bent kiek saziningesnis zmogus is partijos ismetamas kaip kenkejas arba neuzima aukstos padeties... Partijoje auksta padeti uzima tas kuris moka vogti, dalina kitiems ir graziai kalba rinkejams...

Va jeigu Makedoniecio metodu viska nubraukti ir pakeisti, tada butu reali nauda. Bet tai turi atlikti Prezidentas arba revoliucija neisvengiama( tik laiko klausimas, ir ji jau manau butu buvus jei ne emigracija i kitas salis, taip sakant nuleidziamas garas)...

Taigi Lietuvoje turi buti tik Prezidentinis valdymas, su galimybe Prezidenta atsaukti jei nevygdo pazadu ar nusibosta liaudziai... Prezidentas skiria ir ministrus... Uz viska atsako zinom kas( siuo metu niekas uz nieka neatsako ir kaltu nera, cia ir yra didziausia Lietuvos beda, NEBAUDZIAMUMAS).O jei valdytu sali Prezidentas su asmenine atsakomybe, tai butu tikroji demokratija...

Savivaldybese tas pats, tiesioginiai mero rinkimai( jokiu tarybu, korupcijos bastiono). Meras asmeniska atdsakomybe pilnai valdo, taip pat atsaukiamas jei nepateisina rinkeju lukesciu( tada stengsis dirbti pastoviai). Naikint administracijos,seniunus........ Tukstancius etatu uzima nezinia kam. Prie Smetonines Lietuvos Lietuva valde Prezidentas ir 17 zmoniu dirbusiu Prezidenturoje. Dabar dirba simtai tukstanciu valdininku ir niekas nieko nedaro, kaltu nera....

Kolei nebus tokios sistemos partiniai sali isvogines toliau. O zinant kad jie nedaleis tokios sitemos( su asmenine atsakomybe), belieka tik kazkoks nerealus Prezidentas kuris sugriaus sita sistema arba bus revoliucija... O zinant kad pasaulis globalus, valdo eu ir JAV-Izrael nelabai kas nores revoliucijos, jie palaikys esama valdzia, patys nesuprasdami kokia. O jiems is esmes ir nusispjaut kad mes patys nesugebam susitvarkyti...Taigi nieko gero marijos zemeje... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeities nieks neissizada, - tiesiog jos nesiilgi... ;)

 

 

dar sako, kas žiūri atgal, tas pirmyn nenueina... biggrin.gif

Sarai, tu voobsce per jaunas, kad aptarineti tokius reikalus :D, o tu Meri itariu bijei paziureti atgal , gresen baten'ka? :D Nu, kaip as jus patvarkiau a....?!

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

he he,... batenka, aš atgal paveizit nebijau... :) va netgi forumą naują dadėjau "Veteranams" , kad prisimint kaip prieš dešimt metų visureigininkai klubai bendravo... ir kaip važinėjo.. cool.gif tūrėtum irgi matyti jį, nes iš veteranų šaikos... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

he he,... batenka, aš atgal paveizit nebijau... :) va netgi forumą naują dadėjau "Veteranams" , kad prisimint kaip prieš dešimt metų visureigininkai klubai bendravo... ir kaip važinėjo.. cool.gif tūrėtum irgi matyti jį, nes iš veteranų šaikos... :)

......tocnai, matau...toj paskaitisim-parasisim.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadaise atsirado keli visureigių klubai Lietuvoj, kurie jau perkopė 10m stažą... vat tie "veteranai" dabar turi forumą, kur gali pabendraut be naujokų replikų...

tiesa pagal nikus man sunku visus atrinkti, bet palaipsniui manau kam reikalas yra - parašys man į AŽ ir pajungsiu jiems prieigą...

Taigi kas buvote ar esate anų senbuvių klubų nariai, rašykite .... prijungsim wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.