Pereiti prie turinio

AMERICAN SPIRIT 2012


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 90
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kokios cia gali but nuotaikos.... atidet po 1 lita i diena "ant alaus"... :girtas:

noretus - geros nuotaikos ir gero oro.... na ir operativios informacijos apie rengini cia... kur, kas, kiek...

Aleksandtrai, imesk nuotrauku is praeitu renginiu.... cia ne visi apie sita sabantuju zino.... o ir tie kas zino, gal ka naujo sau pamatys.... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pagal planus siemet sita beda bus ispresta - is kaliningrado, jei viskas bus gerai (masinos bus sveikos) atvarysim kokius 4-5 dzipus... latvija 1-2... na ir Lietuva manau pateiks ne viena...

manau, dzipine kolona suformuosim... bus kapotu ant kuriu galima stalus dengti ir snapsa gert...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Dalyviu geografija American Spirit 2011

Lietuva 87

Latvija 46

Rusija 11

Estai 9

Suomiai 3

Baltarusiai 2

Anglaiя 1

Viso: 159

 

Nominacijos

 

BEST OLDIES Ford A, 1930 Augustinas Jankevičius Klaipėda, LT

BEST FIFTIES Cadillac Cupe DeVille, 1959 Arno Anier Torva, EE

BEST SIXTIES Buick Riviera GS, 1967 Donatas Žukauskas Vilnius, LT

BEST SEVENTIES Chrysler Cordoba, 1976 Almantas Valčiukas Šiauliai, LT

BEST TRUCK Dodge RAM 2500, 1993 Vladimir Percovskij Moskva, RU

BEST CONVERTEBLE Cadillac Fleetwood, 1963 Lina Zigmantaitė Vilnius, LT

BEST MUSCLE Chevrolet Camaro, 1969 Mindaugas Norkus Klaipėda, LT

BEST CUSTOM Dodge Coronet, 1950 Aidas Abraitis Kretinga, LT

BEST MOVIE CAR Ford Mustang, 1965 Martynas Basevičius Kaunas, LT

BEST AIRBRUSH Chrysler Town Country, 2002 Janis Gangis LV

BEST NEWTIMER Hummer H2 SUT, 2006 Sergej Sterlin Kaliningrad, RU

PEOPLE CHOISE Cadillac Eldorado Chesapeake Jonas Meištininkas Vilnius, LT

BEST AMERICAN BIKE Sucker Punch Adomas Benetis Palanga, LT

BEST CUSTOM BIKE Honda VT750 Shadow Lukas Liaušas Palanga, LT

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, cia jau pono kisene, pono valia... as ir 100 buciau daves... su kelione is Kaliningrado man apie 400-500 litu isejo - neverkiu.... prageriam ir ant bobu isleidziam daugiau...

 

Manau kad ne tame čia visai reikalas. Jei entuziastai propaguoja savo pomėgį, aistrą amerikietiškiems automobiliams, ar gyvenimo būdui, galėtų leisti ir nemokamai pavėpsot. O finansines problemas galima ir kitais būdais spręsti, nes tada belieka kainas lankytojams dar pakelt ir virs renginys uždaru vakarėliu. Nebent to ir siekiama B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasiose parodose esu buves jav ir islandijoje ne karta, ir ne kart nebuvo mokama. Tai mane ir nustebino, as vos nesumokejes neizirkliavau i vidu :D Mes buvom dviese, ir mums 40lt pasirode per daug, tai apsisukom ant vienos kojos ir nuejom patvoriais :D o patvoriai buvo pilni smalsuoliu... negi to siekia organizatoriai? kazkas sumurmejo -negi jie galvoja, kad i Palanga atvaziave turistai svaisto pinigus i kaire ir i desine, kad tokias kainas uzsikele...

Mano durna galva tokios parodos turetu buti nachaliavu,ar max simbolinis 2-5lt, o pinigus vilioti reiktu visokiais cebureku, alaus ir cukraus vatos kioskais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesvarstau renginio organizatoriu kainu politikos, as kalbu nuo saves... as visada uz malonuma mokejau, moku ir mokesiu...

zmones mokejo uz aikstele, lipdukus, kempinga ir dar visa kruva sudniekiu.... lakste kaip reksai.... negi visa tai turi nest kazkieno personaline kisene... o jei ir uzdirbo - malaciai, as asmeniskai (ir ne tik as) likom patenkinti renginiu... sokiais iki ryto... snapso-alaus pagerimu ir pabendravimu su sau panasiais ligoniais...

galima propoguot muzika ir rengt koncertus uz atlikeju saskaita... o ziurovam dar damoket kad ziuretu ir plotu... i Maskva grupe Queen buvo atminus... liaudis is Kamciatkos skrido paziuret-paklausyt (lektuvo bilietukas i ten-atgal 3000$) ir pirko bilietukus i koncerta... pigiausias buvo 1500 dolerio... ir as tarp situ gluspetriu buvau... tiesa man bilietukas atskrist is kaliningrado kiek pigiau apsejo.....

vat ir visa propoganda... manau, kad 20 lt ne ta suma, kuria galima gailet uz galimybe vienoje vietoje pamatyt tiek unikaliu masinu...

 

PiSi

cia mano ir tik mano nuomone... pilnai sutinku su tuo, kad ji ne autoritetine ir ne dogmine kitiem...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei labai seile tysta tokiu masinu paziuret tada jo, 20lt ne pinigai. As asmeniskai tai nieko nematyto ir itin unikalaus nepamaciau(aisku maciau tik tiek kiek jie pirmyn atgal i garda vazinejo ir fotkese), plius kaip sakiau veltui esu buves ne syki panasiose parodose, ir man tas iejimo mokestis pasirode didelis ir is vis ne vietoj.

 

p.s. biski ne i tema, bet su salyga, kad buvai palangoj, galejom susiderint dykai to pjuveninio peciaus, kuri turejai minciu pats meistrauti apziura pas mane kretingoj :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.