Pereiti prie turinio

2.5 benzinas cherokee


okagersma

Rekomenduojami pranešimai

otai cherokio 2,5 benzininis variklis patvarus? zadejau imt 2,1 dyz bet pavaziavus atsoko fantazija -slabakas.ir jauciu salieros ziema visais ratais turetu gaug pasiimt ir neistraukt.

jei galvoji imt 2.5 benza,tik neklausyk pasaku kad 2.5 variklis ima 10-12 ltr duju(pardaveju pasakos-minimum bus 15) geriau imk 4.0 ltr, duju ne ka daugiau ima- vidutiniskai 18ltr duju (pas mane) pralosi ant keliu litru,bet islosi ant variklio patvarumo ir plius galios zymiai daugiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

hm, dabar galvoju savaitgalio pramogoms seną jeepą pasiimti, yra variantas 4.0l bet sąnaudos kažkaip labai jau gazdina, galvojau, kad 2.5 mažiau ryt turėtų, bet paskaičius jūsų komentarus pasirodo, kad panašiai. Iš 2.5 tai va šitas variantas sudomino: http://www.autogidas.lt/jeep-cherokee-i-ta-iki-2016-visureigis-1993-0125878837.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra dujos netiesioginės su ~30l dujų miške nuvažiuoja ~40 km, jokių draskymų tiesiog 4x4 full time ir lėtai birbena. Aišku jis daugiau ant laisvų pradirba gal tai dar savo duoda + visą tą atstumą kas ~2km gesinamas motoras ir po to vėl kuriamas gal tas kūrimas daug suryja :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra dujos netiesioginės su ~30l dujų miške nuvažiuoja ~40 km, jokių draskymų tiesiog 4x4 full time ir lėtai birbena. Aišku jis daugiau ant laisvų pradirba gal tai dar savo duoda + visą tą atstumą kas ~2km gesinamas motoras ir po to vėl kuriamas gal tas kūrimas daug suryja :?:/>

tai cia jau gaunasi kaip KRAZAS kilometras litras,mano ziema jei miske ykisi 22litrai,o taip 15-17 ima 4.0litrai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia jau gaunasi kaip KRAZAS kilometras litras,mano ziema jei miske ykisi 22litrai,o taip 15-17 ima 4.0litrai

esmė, kad aš tuos 40 km prisuku per visą žiemą ir po to pastatau jeep'ą ir jis stovi iki kitos žiemos, tai gal kur dingsta dujos per tiek laiko, bet jei dinginėtų tai dingtų visos, o čia dar randu jų nuo praeitos žiemos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esmė, kad aš tuos 40 km prisuku per visą žiemą ir po to pastatau jeep'ą ir jis stovi iki kitos žiemos, tai gal kur dingsta dujos per tiek laiko, bet jei dinginėtų tai dingtų visos, o čia dar randu jų nuo praeitos žiemos

nesuprantu,tai kamtau tosdujos isvis reikalingos,jei tik tiek vaziuot planuoji... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

su 4.0 tenka pavažinėti, laaabai smagus aparatas, bet tos sąnaudos labai nesmagiai atrodo

 

4.0 L + Dujos = O.K.

 

Mano 4.0 L grandas automatas vidurkis normaliai važinėjant iki 16,8 ltr/100 km. Jeigu ekonominiu režimu telpu į 15,5 ltr. Miške apie 24 ltr/100 km.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.