Pereiti prie turinio

"BEBRYNAS - 2011"


Rekomenduojami pranešimai

Tada paaiskink kaip galejo ji aplenk tuoi pacioi vietoi du kartus??????????????Tu bent matei kaip samurajus skriejo per ta didziausia bala??? 5 kartus iseiles be libiodkes o asia visa laik su libiodke tampes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nemačiau nes pats važiavau, o ratai buvo skaičiuojami starto finišo vietoj o ne prie kažkurios balos, tam ir buvo teisėjai, trąsoje buvo kontroliniai teisėjai kurie stebėjo kad nebūtu pažeidimų, kaip trąsos apvažiavimų ir naudimosi lynu be stropo, beje žinau kad įspėjimą yra gaves vienas ekipažas, su kitais kaip ir tvarkoje, visi šaunuoliai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na yra kaip yra,bet vistiek lieku ties savo nuomone. Seip viskas patiko ir trasa i gala buvo tikrai sudetinga ir idomi.KIta kart kad butu sazininga reikia kiekvienem po atstova ir visi kartu draugiskai skaicioja ratus tada manau tikrai nebus jokiu nesusipratimu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na yra kaip yra,bet vistiek lieku ties savo nuomone. Seip viskas patiko ir trasa i gala buvo tikrai sudetinga ir idomi.KIta kart kad butu sazininga reikia kiekvienem po atstova ir visi kartu draugiskai skaicioja ratus tada manau tikrai nebus jokiu nesusipratimu..

 

 

na patikėk mes nenusiteike apgaudinėt ir siekt naudos iš to kad dalyvaujat, darom renginius jums ir sau, jei tikslaus sąžiningumo norit tai reikėtu tik juodas dėžutes įstatyti į ekipažą ir viskas, bet tada kompensuoti reikėtu 120 litu o po 500 kokius kiekvienam, čia aš iš lempos pasakiau nes be remėjų pagalbos tų aparatų nuoma kokia net nežinau, nesidomėjau, bet manau nieks už tokius pinigus nevažiuotu

 

mus pažįsta dauguma ir kam kyla abejonių lai išsako arba nutyla amžiams biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada paaiskink kaip galejo ji aplenk tuoi pacioi vietoi du kartus??????????????Tu bent matei kaip samurajus skriejo per ta didziausia bala??? 5 kartus iseiles be libiodkes o asia visa laik su libiodke tampes.

mano manimu galejo atsitikti taip kad paskaiciavo ne ta asia nes jos tikrai panasios <_<

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš dar pakankamai "žalias" visureigių pasaulį,taip kad manau turizmas kol kas pats tas,bet manau ateitį (viskas priklausys nuo finansų) tikrai dalyvausim rimčiau :).

visi mes zali ir basi :D as pirma kart dalyvavau, juk tai save treniruoji :rolleyes: idomu kaip peidzeriukas vaziuotu purve

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau saziningumo del asios nugalejimo Mes ja lenkem dviem ratais,bet deja sugedom. Bet samurajus ja lenke 100 procentu 2 kartus.Nustebau per abdovanojimus.Nejau ir tokiam sporte nera saziningumo??

Drauge mano, greit su meriu susipazinsi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi mes zali ir basi :D as pirma kart dalyvavau, juk tai save treniruoji :rolleyes: idomu kaip peidzeriukas vaziuotu purve

 

Na mašina manau neviskas,vairuotojas su šturmanu turi išmanyti ką ir kaip daryti,o praktiką (aš bent taip jau manau) reikia pradėti kaupti nuo lengvų pasivažinėjimų :).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nemačiau nes pats važiavau, o ratai buvo skaičiuojami starto finišo vietoj o ne prie kažkurios balos, tam ir buvo teisėjai, trąsoje buvo kontroliniai teisėjai kurie stebėjo kad nebūtu pažeidimų, kaip trąsos apvažiavimų ir naudimosi lynu be stropo, beje žinau kad įspėjimą yra gaves vienas ekipažas, su kitais kaip ir tvarkoje, visi šaunuoliai

 

Mano ekipazas gavo ispejima, taciau neskaitau kad padarem kazka blogo, salia teko apvaziuot kelis istrigusius dzipus ,draudzianciu juosteliu nebuvo,prie starto mum pasake jog nuvertem medzius/ nors ten labiau i krumus panasumo buvo, o stovet kiekviena karta prie tos pacios balos 10-15min ir laukt eiles tej kazkaip nesinori, patys buvom gerai istrige baloj net trosas plyso ,kol taisemes visus praleido salia, automatiskai atsilikau vienu ratu , tad tiek :) ateiciai gerai butu platesne trasa daryt, kad bent 3 dzipai galetu vienu metu gervintis, tikrai butu idomiau ir netektu stoveti , bet aisku viskas priklauso nuo galimybiu , sekmes ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip renginukas liuks. Lauksim sekančių ;)

Kaip žiūrovo pastebėjimas žaliems ;)

Kai dirbat su plieninių trosu, užsidėkit pirštinės, kaip žmonės, nes baisu žiūrėt :blink:

Ir dar ypač tiems pas ką ant troso velniai žino kiek mazgų priraišiota! Nu užsimeskit gesinantį audėklą, bent jau. Kam bereikalingos problemos jeigu jų galima išvengt? :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tau nepatiko musu asios ratus pasisavint??? :DDDDDDDDDDDDDD...Jus atsilikot dviem ratais bet vistiek nugalejot :DDDDDDD.Jai neklistu yra filmuota kaip samurajus lenkia jus du kartus.............Asios buvo lb panasios tad manau irasei jum musu rateli viena kita:DDDDDDDDDD

 

Puikiai žinau kad po kiekvieno renginio atsiranda besiskundžiančių, verkšlianančių ir t.t. į kuriuos niekada nekreipiu dėmesio ir į tuščias diskusijas nesileidžiu. Pasakysiu tik tiek, Samurajus važiavo tikrai gražiai, jį lenkiau pačioj pradžioj 2 kartus, pirmą kartą kai jis buvo užstrigęs laukymėj ties ta balute, kurią reikėdavo labai techniškai apvažiuot, antrą kartą kai buvo kažko sustojęs prieš kalną. Vėliau jis mane lenkė, bet kaip supratau, prisuko 1 ratu mažiau. Su tavim mes kelis kartus buvom prasilenkę - tai tu mane, tai aš tave, kiek buvau suskaičiavęs, prieš tau pasitraukiant tu buvai mane aplenkęs. Bet nereikia skleisti erezijų kad atseit pripaišė/nubraukė ratus, asios panašios tik spalva, daugiau niekuo.

Kažkodėl nei vienas nesiskundžia kad kažkuriam nedarašė rato, juk kiekvienas galėjot patys susiskaičiuot kiek įveikėt.

O pabaigai - renginys buvo pramoginis, gerai praleist laiką, ką aš ir dariau, ir rezultatų nesureikšminu, nes be visa ko ir sėkmė šį kartą buvo mano pusėje.

P.s. suprantu, kad gal kažkam mano pusiau standartinė Asia pamynė savigarbą, bet verkšlenti siūlyčiau ne čia o eit kur nors kitur :salut:

 

O aš lauksiu sekančių renginių.

Peace ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gi žinai cherokee juoda 4 litų ir dar vietoj FBelų-160M bus užmauti 35 boogeriai, pusbrolis paskolins, tai va, kas nebailys?

 

suderinus su 4x4MOLĖTAI galite gauti leidimą kiekvieną savaitgali treniruotėms, apart kai vyksta renginiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;),nebepanasu i juokus :D

nuo 2rato vaziavau be vairo i kaire puse, letai,ramei. Paskutinius 2ratus vaz jau visai su nuluzusiu vairu sturmanui tegdavo vairuot trankant per ratus, buvo keista kad su taip luzuse masina, tokiu letu ritmu galejau kazka lenkt :D

Gaila kad orai dar neidomus, purvo mazai ir dalyviu nesusirinko, jei organizatoriai dar sugalvotu tam tikrose vietose daugiau apvazevimu(aisq butinai per purva ir pan) su pan. salygom kaip ir dbr trasoje, but idomesnes ir mano nuomone 5val truputi per dauk tokiai trumpai trasai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekoks vaizdzelis, nebent tarpine pakeitus....

 

Dziugu, kad drybsodamas fotely nosi krapstai ne abiem rankom, viena vistik kazka maigai.

Jei dar biski ir smegeneles naudotum, tai suprastum kad traktoriniams ratams nera kaip uzsikabinti uz susalusios zemes, kuri po kelinto rato nusislidineja ir virsta ciuozykla.

 

O seip vis nepatenkintas buvau kad organizatoriai nukeldineja rengini, nors kai pagalvoji, juk galejo visai siais metais nedaryt jo-pasakyt sory, zeme susalus ir tiek ziniu. Bet saunuoliai, eme ir padare, o dauguma dalyviu tik burba, kad trasa bloga, kad siaura ir t.t. Man asmeniskai idomu, kai kova vyksta ilgai, kai situacija trasoje keiciasi su kiekvienu ratu ir islieka tik stipriausi ir teisingai pasirinke vaziavimo strategija. Juk vaziavimas nera tik gazo spaudymas, technika irgi negumine, jei apleksi greiciausia rata, bet sekanciam - lusi. Tai kokia nauda tokio rezultato? Kita vertus yra sekme, kazkam pasiseka aplekt rata be kamsciu. Kitas laukia eileje, bet taip ir turi buti. Musu gi nesusirenka tiek daug i renginius, kad butu galima suruosti atskiras trasas. Registruojames paskutinemis minutemis, kas irgi labai pasunkina organizatoriu darba. Taip kad nera ko pykti. Asmeniskai pries rengini sakiau, vaziuosiu ne draskytis, o bandyt technika. Sory, jei kazka tas piktina-tai jau ne mano problemos. Pasidarykit masinas ir pirmyn i trasa-ten ir issiaiskinsim. Moletai visada dziugina savo svetingumu ir tusciomis is ju niekas negryzta-visi gauna savo "doze". Kas adrenalino, kas seip vaizdu. Cia jau kiekvieno pasirinkimas kur jam buti-trasoje, salia jos ar fotelyje. Visiems linkiu sekmes! ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekoks vaizdzelis, nebent tarpine pakeitus....

Zmogus tiesiai is garazo,nei bandes nei vaziaves situo aparatu,jam gal aktualiau buvo suzinoti kas nedaryta,ka perdaryti reikia.O cia is karto tarpine keist ;).Gal pats Mazylis galetu imesti koki vaizdeli,kaip jam paciam sekasi su 4x4 draugauti :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, važiavimo taktika labai lemia rezultatus, aš tai pasimokiau Tauragėje per pirmas čempionato varžybas, nuo starto gazas dugnas, pravažiavus virš 2 km durpynu užvirė skystis, lituota vieta atšoko nuo radiatoriaus ir ką, visą likusi laiką važiavom lėtai, dapilinėdami vandenį, nusiteikę garbingai nors finišuot, kitą dieną taip pat lėtai, apvažiavom žiedą ir tai patekom į garbingą penketuką ko kiti nepadarė, karjere surinkom visus taškus ir kitam karjere kadangi buvo su vandeniu tai greičiausiai surinkom taškus ir ką, užimta 3 vieta Lietuvos čempionate, bei FIA NEZe, į Latvijos čempionatą nepraleido dėl 35 ratų, arba kai Latvijoj teko važiuoti, savo eiga numinti 350 km iki vykstančių varžybų, ten pirmą SRą surinkom daugiausia taškų ir per skubėjimą sulenkta vairo traukė, gerai kad turėjau atsarginę pasiėmes, tai tada teko važiuoti lėtai ir kitą orientacini SRą ir taip pat žiedą kad po varžybų galėtumėm grįžti dar ir namo 350 km, taip kad visko būna, ir iš tikro per visas varžybas nebuvo taip kad aš savo eiga nefinišuočiau, visada pasiekiau finišą ir nepraleidau nei vieno SRo, jei į laiką nespėjau tai čia kas kita, su TR3 tai Švenčionyse buvo jau sulūžta, per Alantėlę viskas gerai, lėtai ramiai finišuota

 

Žinau ką reiškia pagauti azartą, todėl aš dar čia tongue.gif

 

dar pridedu rezultatus iš Tauragės 2009, va pamatysit kad sekundės net turi esmę

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.