Pereiti prie turinio

Uaz variklio keitimas i MB


Rekomenduojami pranešimai

Dekui andriau uz pagalba,db supratau kodel kisa nuo 123 merso varikli,deja reiks pirk 123 5cylindru 3litru varikli,nes pas 1243litru 6cyl merso varikli,eijna kitoi pusei starteris ir nepritaikysi jokiu kozyku,o to merso deze eijna kartu islieta su kozuku,nebent statyti ta merso deze su tuo varikliu,bet kas cia per dzipas gausis su galu varomu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mūsų tas "arturas123" yra karštas :D visai nieko neskaito tik šaukia, išsamiai esu prirašęs krūvą postų apie sujungimą dėžės ir razdatkės, buvo su kardanu +guma, tik kardanas, ir tik guma viskas išbandyta ant savo kailio :) paskaityk ir apsispresi kas tau tiks, pazyrink koks garžuolis http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/6874-mano-uaz-niva-gaz-luaz/,

o va šitoj temoj sujungta MB su UAZ dėžę pazyrink natūroj http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/8083-del-uaz-dyzelinio-variklio/page__st__40__p__100534__hl__bekeliunas__fromsearch__1entry100534

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nusipirkau antra mersa 123 3litru dyzelinis variklis kozuha viska turiu,perejima plokstes irgi padares,bet iskylo toks niuansas,kaip man padaryt veleneli uaz dezes kad jis tiktu i mersu varikli? koks turi buti guolis ir panasiai? :)

 

 

 

Koki guoli turi galvoje ? Jei isminama tai mano nuomone besalygiskai tik merso, palikt vamzdeli - kreivianciaja orginalia. Su veleneliu du keliai arba gamini veleneli arba dedi sankaba uazo, aisku ji netinka reikia burt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Koki guoli turi galvoje ? Jei isminama tai mano nuomone besalygiskai tik merso, palikt vamzdeli - kreivianciaja orginalia. Su veleneliu du keliai arba gamini veleneli arba dedi sankaba uazo, aisku ji netinka reikia burt.

VISKAS TINKA, DISKATORIUS MERSO, DISKAS YRA MAZESNIS SU UAZ SLICAIS, GALA VELENELIO PATEKINI SU ISMINAMU PABURI IR VISKAS OK :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.