Pereiti prie turinio

NP habai


Rekomenduojami pranešimai

sunku ką patart, reik garažiuke ardyt ir žiūrėti...

 

Bet kodel kai varštus atlaisvini suklybini huba ir pradeda vaikščiot lengvai be problėmu,sakytum perdauk prispaudže,pabandyt po varžtais padėt šaibas,bet blemba tada atsiras tarpelisicon_scratch.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 119
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

na gal užteks kartono tarpinės... arba pusašio galą galą reik nušmirgeliuoti :)

gal pakeista granata ir ji kiek skiriasi nuo originalios savo ilgiu... o gal kokia detalė atvirkščiai ten įdėta...

geriausia išardžius pamatuoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

reikia patarimo .Vienas NP habas vaziuojant labai daznai pradejo isijunginet,Habai automatiniai.Sakykit ra jau jam chana ,ar dar imanoma ka padaryti.nauju nenoriu pirkt nes zadu leist patruli i marcias .gal kas senus turit parduot?

 

Viėna gera turiu automatinismile.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir man patarsit ,kaskoks tarskejimas habe o gal abejuose ,ir kiek bepasukdineciau nenutyla ,ploksteles su nuorodom nuleke nera tai nezinau net kada an ko stovi ,buvau isarde ispoviau sutepiau viskas atrodo tvarkingai ,ka daryt icon_question.gif

 

Jo statik mehanus ir baigsis visos bėdos aš irgi mučejaus su tais automatineis nespėjau pirkt ir keist juos,paėmiau pas meri naujus ir pamiršau visus tarškėjimusbiggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spiruokle viduje neatsoka pilnai ir taip pat pilnai neyjunge habo. nori is automatiniu kazkas buria y mechaninius. Pas mane tas pats buvo irgi atrodo nesugede grazu. pavazinejau su traskanciais tai pastebejau kad pusasio slicus pradejo grauzti:( tai paemiau ir pasikeiciau y mechanus:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Mano patruliui irgi siulo meistrai uzvirinti automatinius, tai toks minusas kad visa laika priekini tilta suks ir razdatke dirbs,tai dabar ir dvejoju ar mechaniniu habu ieskoti ar uzvirinti ir pamirsti. tik klausimas ar jei kada mechaninius isgysiu galesiu pakeisti be problemu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patruliui irgi siulo meistrai uzvirinti automatinius, tai toks minusas kad visa laika priekini tilta suks ir razdatke dirbs,tai dabar ir dvejoju ar mechaniniu habu ieskoti ar uzvirinti ir pamirsti. tik klausimas ar jei kada mechaninius isgysiu galesiu pakeisti be problemu?

Suks priekini tilta ir kardana,rasdatkes nesuks,kai rasi mechaninius,pasistatysi be problemu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patruliui irgi siulo meistrai uzvirinti automatinius, tai toks minusas kad visa laika priekini tilta suks ir razdatke dirbs,tai dabar ir dvejoju ar mechaniniu habu ieskoti ar uzvirinti ir pamirsti. tik klausimas ar jei kada mechaninius isgysiu galesiu pakeisti be problemu?

 

tai kas čia per "meistrai" tokie, kad jų remontas apsiriboja "užvirinimu"... galima ir detales atskiras pasikeisti, ar nuo naudotų ką panaudoti... jeigu jau 500-600,lt nauji per brangu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patruliui irgi siulo meistrai uzvirinti automatinius, tai toks minusas kad visa laika priekini tilta suks ir razdatke dirbs,tai dabar ir dvejoju ar mechaniniu habu ieskoti ar uzvirinti ir pamirsti. tik klausimas ar jei kada mechaninius isgysiu galesiu pakeisti be problemu?

nu jo,"meistrai" "rimti"siulo uzvirinti tik nepaaiskina jog hubus virina o ne difa..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas čia per "meistrai" tokie, kad jų remontas apsiriboja "užvirinimu"... galima ir detales atskiras pasikeisti, ar nuo naudotų ką panaudoti... jeigu jau 500-600,lt nauji per brangu...

neisizeisk Meri,as nieko pries pries naujus,bet esmej koks pontas kist nauja brangu i sena lauza?as ne apie TLC.. ;) trecia NP nuvazyneju,pasvalio handmade unifikuoti hubai juos visus i metalo kruva pavercia,a jiems hotj by hny :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a ko man įsižeist ? kad mūsų nuomonės nesutampa ? biggrin.gif pasiūliau tik variantus kaip TEISINGAI remontuotis.. nes tvarkingi veikiantys hubai tai ne tik "nuolat besisukantis kardanas", bet ir kūro ekonomija bei ilgesnis granatų resursas :) ne visi gi tik aplink tvartą važinėja, kiekvienas pats pasirinks kas jam geriau... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.