Pereiti prie turinio

zuikis su vitaros 1.6 varykliu


opium88

Rekomenduojami pranešimai

kas jau yra inmetes i zuiki vitaros 1.6 varykli???

gal duosit pora patarimu ???:)

 

Jei pirksi varikli pirk pilnoj komplektacijoj be gr dėžės, su kompu, pravodkėm ir t.t.

 

Netinka apatiniai du varžtai kai jungi su 1,3 samurai gr. dėže, reikia arba plyta daryti arba kreiptis pas vycka, jis turi būdą kaip sujungti gr. dėzę kad tiktų ir 1,6 ir 1,3 varikliui be plytos.

 

Vienai variklio pagalvei dar reikia padėti surasti savo vietą.

 

O po to imi 1,6 vitaros pravodkes schema ir rankioji laidus, kad sujungti ten kur gyvybiškai svarbu,kad veiktu variklis. Kitus laidus išmeti. Tik niuansas yra,kad jeigu vitarinis variklis naujesnis nei 92m (atrodo), tai reikia ir vitarini visa spidometra dėti, nes daviklis kažkoks stovi. Čia gal Liutka labiau žinos.

 

Arba jeigu su pravodkem nežaist gali dėti koki nors karba per plyta. Pas mane kažkur turėtų dar būti su audinės 1.8 karbu. Bet tvarkingas variklis dirbantis kaip jam priklauso yra daug geriau negu tokie burtai.

 

O šiaip jei angliškai supranti tai per google paieškok suzuki samurai 1.6 engine swap ir pan, arba http://bbs.zuwharrie.com/ pilna info su fotkem ir t.t ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau negivas mano zuikiu 1.3l varykliukas, gal man vel det 1.3l ir nesukt sau galvos

kaip galvojat???

patarkit prasau

ant mano zuikiu 31 ratai, traktorinej, uzteks man 1.3l varykliuko?

varzibose nedalivauju savo pramogom, matoju pelkes, upes, kalnus, karjerus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manimu geriau sutvarkiti varikli arba paprasciausiai pakeisti kitu tokiu paciu. Nes tavo ratukai nera patis didziausi. Musu klube vaziavo samuraika su 1,3 varykliu ir 33 padangom visai neprastai. O tau su 31 padangom pilnai uzteks 1,3 varikliuko. Pakeisti kitu tvarkingu varikliu tikrai pigiau kainos negu kist vitaros 1,6.

 

Jeigu planoji kazka statiti su 33 ratais ar daugiau, tai jau kita tema . Ir reikalaujanti daugiau ziniu ir pinigu. Pinigu gal ir turesi , bet zinios taip paprastai netsiranda. Tai kad tureti gera tehnika turesi tam pasvesti nemazai laiko ir surasti tuos kurie jas turi ir nores su tavimi pasidalinti. Nes ant savo klaidu mokitis perbrangu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.