Pereiti prie turinio

"White off-road 2011" sausio 8d.


Rekomenduojami pranešimai

aš buvau nurodęs ką reik turėt, graudu žiūrėti į tai bet ateičiai bus kontroliuojama daugiau ir tikrai netoreruosime to, manau pritaikisime ir pinigines baudas, tiesiog gerbkime gamtą ir mes busime gerbiami, ačiu už supratimą

 

P.S. gerai kad turiu pažįstamų Švenčionių girininkijoj kur užsiima sodinukais, šiemet manau reiks aplankyti ir juos dėl atsodinimo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 140
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Va tam ir reikalinga tech.komisija, kad bent pažiūrėtų, ar turi dalyvis 2 metrų stropą...

 

Beje turbo rudenyje ir buvo vienas aktyvus forumo dalyvis ir kabino jo naujokas šturmanas trosą ant medžio....

 

Tikiuosi gal ir susiprotės...

a kazin kuris cia ekipazas buvo :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš buvau nurodęs ką reik turėt, graudu žiūrėti į tai bet ateičiai bus kontroliuojama daugiau ir tikrai netoreruosime to, manau pritaikisime ir pinigines baudas, tiesiog gerbkime gamtą ir mes busime gerbiami, ačiu už supratimą

 

P.S. gerai kad turiu pažįstamų Švenčionių girininkijoj kur užsiima sodinukais, šiemet manau reiks aplankyti ir juos dėl atsodinimo

Piniginiu gal ir nelabai iseitu pritaikyti,bet skirti paskutine vieta,pasakant kitiems dalyviams uz ka jinai skiriama manau butu veiksminga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam ir yra skirti reglamentai kuriose buna surasyti nors elementariausi saugumo reikalavimai.Pasiziureti video tikrai juokinga,bet jeigu butu nutikusi nelaime,Moletu klubui butu buve labai riesta.O kiek girtu vazinejo?Kas turi patirties renginiu organizavime senai tokiu pokstu neleidzia ir zino kas uz tai gresia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko uspolet moletus?! :angry: kaip poziuriu tai visi kaip is greenpeace organizacjos :angry: diel stropu tai tiesa reikia butinai naudo,bet galiu lazintis kad visu tu komentatariu masinos ira tehnishkai nevisai tvarkingos,kaip diel CO? kiap diel tepaliuku kurios lasa? zmones kaip jus galitg naudot tokius auto,negailit gamtos!!! :D tai snekedami apie gamta atidarikit kapota,ir paziurekit kas tian darosi :D

P.S maciou doug varzibu dauguma laksto be derzu,netik Moletose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas islindo... visu pirma niekas nepuola. cia kalbam apie tai kas ka pastebejom. galim visi patylet ir laukt bedos ateityje. o galim nurodyt klaidas (kuriu manau organizatoriai nenorejo, vistik nepirma diena ofroude, mate silto ir salto), tik visko nesuziuresi. galima draugiskai pranest ir pasakyt klaidas.

 

dabar del stropu. tas kad zmogus vaziavo be stropu uzkliuvo tikrai ne del to kad visi esame zalieji gamtos myletojai (nors manau dauguma cia tokiu), o todel, kad po renginio miskininkas, nors ir leides daryti rengini, kai apeis plota kuriame jis vyko ir pamatys islauzytus krumus bei nuzievintus ir pazeistus medzius, sekanti syki leidimo neduos. dargi ir pats nuo savo valdzios gaus stipriai. kiek esu mates varzybu / renginiu, be stropu atsiranda vienetai ir vis reciau. bet buna greitai paprotinti ir kitam renginiui susitvarko.

 

ar aisku?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.