Pereiti prie turinio

"Webasto" vieta orginali TLC80td


Algis

Rekomenduojami pranešimai

gal kas turi ir gali pažiūrėti kur orginaliai pastatytas papildomas šildytuvas. Domina tiek sausas tiek šlapias.

Sausą galvoju gal po pr.keleivio sėdyne kišt arba po daiktadėže tarp pr.sėdynių. dėl "šlapio" dar nežiūrėjau, kažkur į aušinimo sistemą.

Gal turit naudingų patarimų.

Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

''Atleiskit, bet čia lietuva-kam jums tas papildomas daiktas. Nugi geri akumai gal pigiau ir paprasčiau. Ar aš kaži ko nesuprantu...

Du metai nuo akumų pirkimo-ir jokių bėdų, burbt ir važiuoji ar žiema ar vasara. :rolleyes:''

 

Atledžiu :rolleyes: . Galvojam vasarį į Chibinus važuot. O tę šilumos per daug nebus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvieną rytą veždamas vaikus į mokyklą užkuriu Kukuruzerį. Paburblena kokias 5-7 minutes ir tada beveik šiltai važiuojam. Aš ne prieš tuos "bastus". Rusų armijoj Zil131 turėjau iš viso autoparko vienintelis veikiantį pašildytoją, bet jis veikė tik tada, kai buvo benzo inpilta. Per pusvalandį sudegindavo porą litrų benzo. Tada galėdavai pilti vandenį, kai garas is tuščio radijatoriaus pasirodydavo. -Bastai manau taip pat veikia. Aš medžioklėj žiemą negesinu mataro niekad, jei sustojam mažiau kaip 15 minučių. Manau užvedimas ir gesinimas yr didesnis peilis, nei burblenimas ant laisvų. Jo miegant gal ir gerai būtų, bet kaip ten nenugaravus tada jei vėjas pasisuks...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsidariau kapotą pirmą kartą po Vėžlių - likau nemaloniai nustebintas - išsitepė labai jau viskas :rolleyes: . Pabandžiau nufotografuoti Webastą kur stovi. Gal ką suprasi - paraudoninau truputi jo vietą grubiai. Pastebėjimas iš mano pusės būtų toks, kadangi aš turiu nesveiką potraukį didelėms baloms, tai tas Webastas pas mane karts nuo karto paneria kelioms minutėms. Ko pasekoje, jis dažniau neveikia, nei veikia. Susiremontuoji ir iki kito panardinimo. Tai va - siūlyčiau montuoti jį kiek gali aukščiau. Na paskutinė nuotrauka truputi ne į temą - bet va radau netyčia iš š.m. Pajūrio.

post-2293-12926707978001_thumb.jpg

post-2293-12926708173081_thumb.jpg

post-2293-12926708427446_thumb.jpg

post-2293-12926708589835_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.