Pereiti prie turinio

grand cheroke 5,2 l konsultacija


mariusklt

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

pas man 97m, tai pries metus apdauziau galini sparna ( banditiska egle vidury purvyno issoko), iki siol nieko nedariau, jau pradeda rudeles listi... bet tik po metu... kiek supratau tai cinkuotas padaras, na o jei turejes automobilis kazkokiu ivykiu tai ir cinkas nebepades... o slenksciai sulankstyti, sudauzyti, bet nei rudija nei puna - kiek teko pastebeti cherokiu slenksciai prasciau atrodo... o siaip kiek teko paciam susidurti silpna vieta yra galas - jei palakstai po bekele tai megejas nuluzti, bent jau man taip buvo ir dar vienam "grubiam vartotojui" taip buvo - neatlaiko "remukas" apkrovu... tai tokie mano pastebejimai apie kebula sio automobilio...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal galit pasakyt kaip laiko automatai su 5.2 varikliu ? Su šiuo varikliu atrodo eina tik 46RH/RE

Na kas liecia automatines pavaru dezes-tai kol vaziuoja-viskas puiku,o sugedus-remontas nepigiai atseis.Kone brangiausia dalis yra hidro transformatorius.

Protingai eksplotuojant deze turi ilgai tarnauti,aisku tepalus filtrus pasikeisti reiketu nusipirkus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.