Pereiti prie turinio

NT 2 nedirba motoras


Rekomenduojami pranešimai

1993 m NT 2 2.7 td sunkiai kuriasi ir dirba motoras,toks jausmas,kad truksta kuro,meta melyna duma,be vadinamo "patsoso" visai gesta.Kuro filtras pakeistas.Gal galite ka patarti.Dekui.

vamzdeli kuro i baka prapust bandei gal bake ,,varliukai,,gyvena? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su pompikė museit visose mašinose yra bėdų, aš va su savo Gaz69 MB matoru praeitą žiemą -22C dvi dienas vargau kol pagavau bajerį, užsiveda važiuoje kokia pusvalandį ir vėl stop, ir filtrus keičiau ir hamutikus perveržinėjau, ko tik nedariau nu užsiorina ir vsio, svarbiausia tai kol aš jieškau bėdos jis rupužiokas pastovi ir vėl viskas tvarkoi važiuoje, paskui pagavau kame šuo pakastas rankinę pompikė kai užsuki tai kol šilta ta guminė tarpinė laiko viskas OK, bet kai palakstai ji nuo šalčio susitraukia ir siurbia orą, pastovi atšyla ir vėl jokių bėdų, taip kad dabar keičiau prieš žiemą filtrus ir tą nelaimelę pompikę patepliojau hermetiku ir su raktu užveržiau namiertva, vot šaltukas paspaudė tai bus matyta ar vėl neužsiorins :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su pompikė museit visose mašinose yra bėdų, aš va su savo Gaz69 MB matoru praeitą žiemą -22C dvi dienas vargau kol pagavau bajerį, užsiveda važiuoje kokia pusvalandį ir vėl stop, ir filtrus keičiau ir hamutikus perveržinėjau, ko tik nedariau nu užsiorina ir vsio, svarbiausia tai kol aš jieškau bėdos jis rupužiokas pastovi ir vėl viskas tvarkoi važiuoje, paskui pagavau kame šuo pakastas rankinę pompikė kai užsuki tai kol šilta ta guminė tarpinė laiko viskas OK, bet kai palakstai ji nuo šalčio susitraukia ir siurbia orą, pastovi atšyla ir vėl jokių bėdų, taip kad dabar keičiau prieš žiemą filtrus ir tą nelaimelę pompikę patepliojau hermetiku ir su raktu užveržiau namiertva, vot šaltukas paspaudė tai bus matyta ar vėl neužsiorins :(

 

 

standaryinis gedimas, vietoj to originalaus filtro su pompa pas mane stovi furiniai filtriukai skaitdrus. bet 3metus problemu su uzpompavimu nebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.