Pereiti prie turinio

fronteros B spidas durniuoja


Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

Kad nekurt naujos temos, rašysiu čia, nes "objektai" šalimais.

OF 95 2,3tdi. Važiuojant užmečiau akį į spidometrą. Apsukų rodyklė savo vietoj. Dar už kiek laiko žvilgterėjau - apsukų rodyklė "mirus". Ir taip po šiai dienai...

Kas? Kur? Kaip?

Ačiū

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane,kad spidometras veiktu reikedavo ijungti sviesas poto paspaudziodavau ant stabdziu ar tai valytuvus ijungdavau tada isijungdavo spidometras,bet jei sviesas isjungdavau tada nukrisdavo apsuku rodikle.tai as isrinkau spidometra ir perlitavau viska ka galejau.dabar spidometras isijunge iskarto pasukus rakteli,bet kuro rodykle neveikia buna siektiek pakila ir vel leidziasi.kas supranta rusiskai galit apie tai pasiskaityti sitam forume http://forum.4x4club.ru/index.php?showtopic=68407&st=0 cia zmogus raso,kad tokios problemos prasideda spaudziojant nunulint kilometraza migtuka tada deformuojasi tuoj vietoj plokste

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Gal kam pavyks logiškai išmąstyti tepalų rodyklės elgesį..?

Pastoviai "kabo" viršuje ir nė krust. Na, nebent gerai trinktelėjus per "gulintį policininką" sukruta.

Pradžioje maniau, kad pati užstrigo, bet išjungus, gražiai ir išpalengvo nusileidžia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam pavyks logiškai išmąstyti tepalų rodyklės elgesį..?

Pastoviai "kabo" viršuje ir nė krust. Na, nebent gerai trinktelėjus per "gulintį policininką" sukruta.

Pradžioje maniau, kad pati užstrigo, bet išjungus, gražiai ir išpalengvo nusileidžia...

Tepalo davikli keist.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam pavyks logiškai išmąstyti tepalų rodyklės elgesį..?

Pastoviai "kabo" viršuje ir nė krust. Na, nebent gerai trinktelėjus per "gulintį policininką" sukruta.

Pradžioje maniau, kad pati užstrigo, bet išjungus, gražiai ir išpalengvo nusileidžia...

 

Pabandykite patikrinti prietaisų skydelio elektronikos plokštę. Mano OFA po pirkimo panašiai buvo, nuėmus skydelį pamačiau, kad vienas takelis perdegintas. Sulitavus tepalo rodyklė pradėjo realiai rodyti (ir aišku varikliui įšilus slėgis nukrenta beveik iki 0).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati beda tik ijungus sviesas skydelis veikia normaliai , gal zinot kur kaune ji nuvezt kad sutvarkytu gerai ?

o tu pats jy issiimk ir nuvesk kas aparatura tvarko ir kad perlituotu tai bus pigiau ten Gedas yra linka numetes yeik y jy ir pamatysi kuriuos taskus reikia tikslei perlituot pas mane ta pati beda buvo as taip padariau ir dabar viskas veikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.