Pereiti prie turinio

kaip samurajui 35 ratai???


nestudentass

Rekomenduojami pranešimai

pas mane 1.3i vitaros reduktorei ir litrine razdatke kazin ar draugautu su 35 ratais ar tyltai laikytu ir kaip variklis suktu juos???

Suktu. Bet be paletintojo tik 1,2,3 pavara. 4 ir 5 pamiršk, nebent pavėjui ir į pakalnę :) Dumble tik su palėtinta, bet jei padangos labai piktos, gali neišsukti ratų, deginti sankabą. Pirkau saviškį su 35', bet vėliau pasikeičiau į 33' MT. Per akis, Samuraika ir su 33' geriau eina nei kiti su 35' ;) Be to "atsirado" 4,5 pavaros :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suktu. Bet be paletintojo tik 1,2,3 pavara. 4 ir 5 pamiršk, nebent pavėjui ir į pakalnę :) Dumble tik su palėtinta, bet jei padangos labai piktos, gali neišsukti ratų, deginti sankabą. Pirkau saviškį su 35', bet vėliau pasikeičiau į 33' MT. Per akis, Samuraika ir su 33' geriau eina nei kiti su 35' ;) Be to "atsirado" 4,5 pavaros :D

 

 

na ziurint kokie ratai,musu 434 openo su 35 ejna kaip rejkia :P pas mane stovejo 35,paskuj pakejciau i 33 bogerius,o poto jau i traktorines,man buvo vis maza :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKAS O PUSASIAI SU GRANATOM ORGINALAI AR lAIKYS LABAI IDOMU PARASYK IR DAR NOREJAU PRIE TOPACIO PAKLAUSTI KAIP TEN SU TAIS PUSASIAIS IR GRANATOM AR PERKA FIRMINIUS AR GALIM KAZKAIP PIGIAU PRASISUKT

 

dar nzn kaip laikys tai laikas parodys dar tik viena karta su tais ratais isvazewes buvau tai neaisku koke tolimesne ateitis lauke kas ten prades byreti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ji pardawinejo ne su 35 o su 32 batukais panaseis i mt ir kaina buvo kosmine zogelis is kurio nupirkau sake kad 14200lt mokejo

Jo jo, autogide jis už 16klt stovejo, bet padugnes tikrai 35' buvo. Gal paskui pakeitė ir kainą dėl to nuleido. Graži ta tavo Samuraika :liux: Nors aišku ir mano neprasta :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo, autogide jis už 16klt stovejo, bet padugnes tikrai 35' buvo. Gal paskui pakeitė ir kainą dėl to nuleido. Graži ta tavo Samuraika :liux: Nors aišku ir mano neprasta :P

 

na ne jis tikrai su 32 batais buvo nes as zinau zmogu kuris sita masinele pagamino ir jis dar ja gamindamas usisake 32 padangeles ir ji visada su jom buvo ir 35 niekas ant jos nebuvo deja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.