Pereiti prie turinio

zmota 2010


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 56
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Man toks klausimas pasistojo. Visa savo sporta mes daugiau derinam su Latviais, Estais, Rusais, o kodel nepabandzius kazkaip pritraukt Lenkus, jei jau ju tokia banda susirenka pasieny, tai juos sudominus jie gal ir ta "kordona" veiktu. Lai atvaziuoja ju ne 130, nors 13, kad ir 2 ar 3 ir tai jau gerai. Juolab, kad daugelis leku principu varzybose bent man, kaip dalyviui tikrai yra priimtini, o ir jie tikrai lengviau pasiekiami nei Rusai, nei vizu nei sienu...

Nepagalvokit, kad turiu kazka pries siaurinius kainmynus- man geri visi ir as puikiai jauciuosi tiek Latvijoj tiek lenkijoj :mellow:

Meri, galetum padirbt su savo Pabrado reklama ant lenku zemes ir ne vienas Pitbulis gal atvaziuotu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man toks klausimas pasistojo. Visa savo sporta mes daugiau derinam su Latviais, Estais, Rusais, o kodel nepabandzius kazkaip pritraukt Lenkus, jei jau ju tokia banda susirenka pasieny, tai juos sudominus jie gal ir ta "kordona" veiktu. Lai atvaziuoja ju ne 130, nors 13, kad ir 2 ar 3 ir tai jau gerai. Juolab, kad daugelis leku principu varzybose bent man, kaip dalyviui tikrai yra priimtini, o ir jie tikrai lengviau pasiekiami nei Rusai, nei vizu nei sienu...

Nepagalvokit, kad turiu kazka pries siaurinius kainmynus- man geri visi ir as puikiai jauciuosi tiek Latvijoj tiek lenkijoj mellow.gif

Meri, galetum padirbt su savo Pabrado reklama ant lenku zemes ir ne vienas Pitbulis gal atvaziuotu

 

 

Rekomendacijas galima užsitarnauti jei jų renginiuose padalyvauti, Tu nori pjauti nepasėjus nieko, reik bendravimo, manau visiems geriau maloniau bendrauti kai visuose renginiuose sutinki pažįstamus veidus, ne taip kad pas tą nevažiuosiu, nepatinka man jo snukis, aš stengiuosi nuvažiuot visur kur tik galiu, nesvarbu dalyvauti ar pažiūrėti, na ten gaila bet neišeina nulėkti norėtusi labai pažiūrėti į Jeepus savo mėgstamus biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gificon_thumright.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomendacijas galima užsitarnauti jei jų renginiuose padalyvauti, Tu nori pjauti nepasėjus nieko, reik bendravimo, manau visiems geriau maloniau bendrauti kai visuose renginiuose sutinki pažįstamus veidus, ne taip kad pas tą nevažiuosiu, nepatinka man jo snukis, aš stengiuosi nuvažiuot visur kur tik galiu, nesvarbu dalyvauti ar pažiūrėti, na ten gaila bet neišeina nulėkti norėtusi labai pažiūrėti į Jeepus savo mėgstamus biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gificon_thumright.gif

As gal nieko nesakysiu... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad pasakiai, o pas Meri lenkai ir taip važiuoja, Pabrade Pitbuliui padėjom rast šampą paslėpta, malonūs vyrukai, viską daro iki galo, gavo prizą už visus surinktus KP nors ir grįžo vėlai

 

http://pitbull.w3s.pl/index.php?page=galerie

As tik pasakiau, kad gal reiketu pasistengt daugiau isrutuliot ta draugyste su lenkais ir puikiai zinau kas kur atvaziuoja, manau tai tikrai gera perspektyva turet ne po 4 ekipazus kategorijoj. O tu vel bandai prie kazko prisip..... Ne ta koja atsikelei?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik pasakiau, kad gal reiketu pasistengt daugiau isrutuliot ta draugyste su lenkais ir puikiai zinau kas kur atvaziuoja, manau tai tikrai gera perspektyva turet ne po 4 ekipazus kategorijoj. O tu vel bandai prie kazko prisip..... Ne ta koja atsikelei?

 

 

Nesikabinu tik nežinau kas daryti kad padėtis pagerėtu, man liūdna kai nevažiuoju o važiuot labai norisi, bet pinigais pas mane nelyja, nesninga ir nekrenta vobše, gal pas Lenkus falšifkių eurų galima gaut??????????biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ladoga Zmota Vepskij les registracija baigiasi maziausiai pries menesi

pas mus ta pacia diena tai ka gali pasakyti lenkui ar rusui kiek bus dalyviu varzybose

visa tai susiduriau siemet organizuodami SAKIAI 2010

etapa organizuoja klubas ir niekam neydomu kaip pravesi varzybas

nes nera vienybes dalyviai sau o 4x4 LASF vadovybe net nepasirodo renginyje

 

cia mano nuomone ,nieko asmenisko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku su Raseinium, kad reikia bendrauti su kaimynais Lenkais ir organizuoti, kad ekipazu musu varzybose butu is kaimyniniu saliu, taciau kaip juos pritraukti ? mano nuomone, tai turetu daryti musu 4x4 sporto atstovai, kad butu bendri etapai, bent pora kart per metus kur nors prie salies sienos, bet turi buti oficialiai, nes jei pakvies kazkas i eiline pakatuske, tikrai nesuvaziuos tokia xebra, kur vezasi bolidus ant traliuku ir ruosiasi butent varzyboms. Pasitaskyt jie gali ir pas save, o va varzybos, taskai, etapai, visai kas kita manau.

Svarbiausia nuvaziuot pas tinkamus zmones, butent pas tuos, kurie suorganizuoja renginius tos salies mastu. esu tikras, kad sutiktu skirti laiko, priimti sveciuose ir pasisneketi apie bendrus vaziavimus. Nezinau kodel to nedaro musu atstovai ? nera naudos... ? kitos priezastys ? biesas zino... :huh: bet kokiu atveju, kad tai duotu matomu rezultatu, reikia pradeti sneketis iskarto nuo "virsaus" tada bus efektyviausia, bent jau pabandyt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot užjudinot senas žaizdas :)

su lenkais dirbu gan seniai... nuolat lankiausi įvairiuose regionuose ir struktūrose - Poznanė, Krokuva, Varšuva, Bielsko-Biala.... - skleidžiau mūsų LVKA dvasią ir TRus :) ko pasekoje sulaukėm ir lenkų rimtų svečių Tauragėje su Poland Trophy projektu..... deja pačioj LVKA tai buvo neaktualu ir niekas nevertino pastangų praplėsti bendradarbiavimą bekelės renginiusoe....

 

Priešistorė :

O pirmi rimti kontaktai (ir dalyvavimas jų renginyje) jau 2005 buvo o 2006 bendras projektas Pabrado rėmuose "PLK Taurė"

- Naujas integracinis projektas - Bendradarbiaujant su Lenkijos ir Kalinigrado visureigių klubais, sukurtos palankesnės sąlygos dalyvauti kaimyninių šalių rengiamuose etapuose.

Tai puiki galimybė sudalyvauti kiekvienam visureigių entuziastui, nes nėra įpatingų sąlygų dėl visureigio paruošimo. Galima pasirinkti pagal savo sugebėjimus ir pasiruošimą kelias klases - Extrim, Standart, Turizm, kiekvina klasė turi savo sudėtingumo bekelės kliutis.

Kviečiame aplankyti organizatrių svetaines ir registruotis į šiuos renginius su nuolaida.

dviejų pilnų dienų varžybos.... deja mums tai buvo per sunku ir per "brangu" (startinis 250,lt su maitinimu dvi dienas laugh.gif kai lenkuose moka po 450-600 lt) Ir dar apšauktas buvau, kad komerciją darau... Tada dar į Zilviako nemalonę pakliuvau... biggrin.gif kas ir po šiai dienai žiūriu nesibaigia... biggrin.gif

Tada ir pasirodė PitBulis (nors atvyko dėl to, kad jį pažinojau asmeniškai dar anksčiau)... o jis ir pakvietė mus sudalyvauti Zmotoje... kurią reklamavau forume, kaip arti vykstantį renginį ir patogų aplankyti... tada kauniečiai nuvarė kaip žiūrovai, o kitą met parūpinau jau Raseiniui kaip dalyvio vietą uždarame renginyje (ten priimdavo tik su rekomendacijomis, kad dalyvis "nepasišiukšlins") Zmota.

Taigi iš mano asmeninių pažinčių ir reklamos Zmota jau daroma ir su kauniečių pagalba LT dalyje... biggrin.gif (gal ir dėl to irgi manęs labai nemėgsta kai kas...)biggrin.gif

 

O dabar problemos kodėl LT ir PL nelabai gaunasi kartu:

 

1, PL netūri tokių TRų kaip pas mus, čia problema su įskaita jei tai sporto varžybos

2, Jie daug toliau pažengę ir šioj srity ir kelia didesnius reikalavimus varžyboms... jiems neapsimoka važiuot į vienos dienos gonkes...

3, PL tiek daug renginių ir varžybų vyksta, kad jiems yra iš ko rinktis ir dar visur nespėja -todėl mes labai tūrėtume pasistengti pritraukti jų dalyvavimą..

4, PL renginių startiniai ženkliai didesni - vėlgi iš mūsų atsisijoja... nors kai vyko polan Trophy, buvau suderėjęs su orgais, kad LT dalyviams būtų labai ženklios nuolaidos.... deja niekas nevažiavo... (nes pas mus tuo met pakankamai čempo ir BC įskaitinių etapų buvo...)

5, PL ir LT istoriniai santykiai dalinai irgi trukdo.... tipo "kaip LT nemėgsta lenkų"... netgi šiemet tūrėjau svečiu ekspediciją iš PL ir ten kai kurie aiškiai rodė tokius nuogastavimus...

BET pagrindinis stabdys - tai daugiau lietuviškos ambicijos, nesveikas pavydas, ignoravimas savų kolegų, kurie stengiasi vis ką nors naujo ir įdomaus organizuoti...

 

Reziume, kai niekam čia to nereikia, tai apsiriboju gerų santykių palaikymu ir pasisvečiavimais pas draugus ir kolegas PL... pareklamuoju jų organizuojamus renginius, kartais pats sudalyvauju... o musiškiams patariu ir padedu su rekomendacijomis dalyvauti PL varžybose...

 

nors aplamai daba viską valdo lasf :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.