Pereiti prie turinio

JGC galinis tiltas


Minnde

Rekomenduojami pranešimai

Na, jau kažkiek laiko važinėjau su šiek tiek ūžiančiu galiniu tiltu. šiandien reikėjo nemažai važiuoti "skubėjimo" rėžimu, tai vakare jau pradėjo kapitaliai ūžti. pats dar nelindęs prie tiltų, apart tepalų keitimo. reik žiūrėt. mano manymu guoliai negalėtų ūžt, nes atleidus gazą nurimsta, paspaudus - kaukia. kogero reguliavimas. laukiu Jūsų nuomonės, patarimų ir rekomendacijų į ką atkreipt dėmesį bei ką nusipirkt prieš ardant :)

p.s. dėl laiko stokos buvau atidavęs jejepą servisan ir ten pakeitė riebokšlį. na, nežinau kaip reguliuojasi, bet manau, kad jie kažką perveržė, ar nepriveržė, ko pasekoje pradėjo ūžti :scratch:

dėėėkui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jau kažkiek laiko važinėjau su šiek tiek ūžiančiu galiniu tiltu. šiandien reikėjo nemažai važiuoti "skubėjimo" rėžimu, tai vakare jau pradėjo kapitaliai ūžti. pats dar nelindęs prie tiltų, apart tepalų keitimo. reik žiūrėt. mano manymu guoliai negalėtų ūžt, nes atleidus gazą nurimsta, paspaudus - kaukia. kogero reguliavimas. laukiu Jūsų nuomonės, patarimų ir rekomendacijų į ką atkreipt dėmesį bei ką nusipirkt prieš ardant smile.gif

p.s. dėl laiko stokos buvau atidavęs jejepą servisan ir ten pakeitė riebokšlį. na, nežinau kaip reguliuojasi, bet manau, kad jie kažką perveržė, ar nepriveržė, ko pasekoje pradėjo ūžti icon_scratch.gif

dėėėkui

 

 

keist reik porą jau, cementofkė nuėjo, nebent nigrolą pilk su pjuvenom, tai mėnesi pavažinėsibiggrin.gif , pernai visą čempą atvariau su užiančiu, ypač patiko iš Latvijos gryžinėti, galva dviguba, nesuprantu kaip Vycka mano šturmanas sugebėjo pamiegoti puse keliobiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif , traktoriuj dar per pus tiliau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzojauta,pas mania tas pats,isibigejus iki 50 jou uzia kapetalei laukiu kai dantis pradies bires,tikios kad dar Nemez Mudia spesiu sudalivaut <_< o seip kad alsokli pakeist man atrodo prie reduktorious nereikia list

P.S gal kas turi pora 4,11 galinio tilto :?::)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cvastavyko guoliai nuejo, reiks ardyti visa reduktoriu, nes kitaip neistrauksi hvastavyko, kaune igneroje gausi originalius timkeno guolius, nepervershk kai surinksi naujus, jei perversi labai greitai naujus gausi deti, beja jie turi ir ivairiu rieboksliu, taigi pasikeisk ir hvastavyko salnika prie to paties

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anokia čia bėda, nėra nesutvarkomų dalykų :) ne alsuoklį, o riebokšlį - salnyką :) keitė. tai manau, kad gal ir perveržė, ko pasekoje pora ir sudilo, tiksliau tiek jai ir tetrūko.

Dėl guolių abejoju, labiau linkęs link poros keitimo. na, o kas teisus pamatysim kai išaardysiu. labiausiai nerimauju dėl poros reguliavimo. reguliuoti teko tik Moskvičiuko reduktorių, ir tai iš kelių kartų, o šio dar neteko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to algis34:

o pas tave ūžė pastoviai, ar priklausomai nuo akseleratoriaus paspaudimo. praktikoj, kai ūždavo rato guolis, tai ūždavo pastoviai, manau ir reduktoriaus guolis taip ūžtų, o dabar ūžia kaip senas rusiskas autobusas - spaudi gazą, kaukia, atleidi - aprimsta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to algis34:

o pas tave ūžė pastoviai, ar priklausomai nuo akseleratoriaus paspaudimo. praktikoj, kai ūždavo rato guolis, tai ūždavo pastoviai, o dabar ūžia kaip senas rusiskas autobusas - spaudi gazą, kaukia, atleidi - aprimsta :)

 

va va pas mania tas pats jucios kaip trolebusia vazioju :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzojauta,pas mania tas pats,isibigejus iki 50 jou uzia kapetalei laukiu kai dantis pradies bires,tikios kad dar Nemez Mudia spesiu sudalivaut <_< o seip kad alsokli pakeist man atrodo prie reduktorious nereikia list

P.S gal kas turi pora 4,11 galinio tilto :?::)

 

turiu tik planetarke o chvastaviko slicai nusukti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

shvastaviko guoliai bus, cia mano nuomone, nes mano wrangleriui tas pats buvo, maniau, kad pora, o pasirodo guoliai, beja jei guoliui hana gali patikrinti, pirma pajudini hvastavyka jei kleba paverzi su protu, pavazineji pora dienu ir vel patikrini, jei vel kleba 100% guolis mires

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beabejo kad taip butu geriausia, bet kai reikalas jog masina ir i miesta ir i miska - pirma ardyt paskui uzsakinet gaunas mazumele sudetingai...

na paprasiou atsukt dangtiali, doug neuzima laiko :) geriou ispradziu paziuret :) jai ka, dangtiali i vieta ir vazioji toliou, kol neatvazioji butiant tai kas tau reikia,nei uzsakai detales, lauiki, atvazioja tai kas realieo tau nereikejo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.