Pereiti prie turinio

Reik juokingos info apie Vitarą


Kykas

Rekomenduojami pranešimai

Gal ilgį tikslai parašyt gali? Iš nuotraukos sunku tiksliai paskyt, o ten mm skirtumai.

 

Pagal formą tai turėtų būti 103,4mm arba116,7

Jei koks kodas ant antros pusės yra irgi būtų gerai...

 

Čia pas tave nuo trumpos 1,6 vitaros? Tikriausiai ne 16v?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 88
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

škias tavo metras blogas.

Nėra tokio varianto 103,6 :D;)

 

103,4 pas tave... Vat klausimas ar ir pas mane...

Ačiū tau labai už pagalbą :salut:

 

Tik ar ja pasinaudoti aš nežinau, ba daug kas skiriasi tarp 8v ir 16v... Va pvz kardano šlicai skirtingi...

 

Smagu kai vitarų yra 28 variantai ir nieks nežino kuo jie visi skiriasi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliuose kataloguose žiūrėjau ;) Eoltas nepadėjo, pas Klevą irgi 3 variantus rodo... Reiks jaučiu savo matuot- niekur nedingsiu, bet reik kokią važiuojančią lengvikę nusipirkt tada jau vitarą galima bus ardyt, o tai vienintelė mašina pas mane.

 

Dėl kardanų šličų sužinojau sunkiuoju būdu, nusipirkau kitą ir netiko :D

Nutraukas turiu tokias, kad niekas ten tau nepaaiškės, nes labai jau prastas telefonas tada mano buvo bet ant kardano 14 dantų 15įpjovų (dvi iš jų platesnės dvigubai nei likusios).

 

Seniai aš ten su tuo kardanu pykausi, galiu ir netiksliai atsiminti, bet kad nuo paprastos trumpos kabrio vitaros kardanas netinka ant maniškės- faktas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne neturiu- grąžinau  atgal aš tada tą kardaną. Matai Vitarų 28 variantai pagal tai kur kas surinkinėjo ir kokiai rinkai skirta, tai visokių fokusų marokusų yra.

Pasimatavau aš su slankmačiu savo kalades (bet iš suportų neišėmęs, tai gal neįpatingai tiksliai), panašu, kad 103,4 turi tikti. Kaip bus- pamatysiu kai dėsiu.

Parašysiu kaip gavos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

 Klevai, čia gali būti sudėtinga istorija su vitarom, nes pagal licenzijas gamino beveik visi kas netingėjo...

Jei čia norima nuskaityti kompo klaidas gali būt, kad tiesiog neras kas tai sugebės... Pačių klaidų aprašymus, turbūt rast bus nelabai sunku, o va mašiną priverst pasakyt tą kodą gali būti reikalų.  Kita vertus gal pavyks be jokių problemų apsoliučiai, supratimo neturiu kaip ten su 2-litrėm vitarom-  sėkmės reikalas.

 

Habarovskas,

Avariniu artveju, jei jau niekas nepadarys (nu arba jei pačiam patinka krapštytis), tai eik į tinklapį http://fixkick.com/ir ten labai iš lėto labai atidžiai skaityk viską. Seniai aš ten skaitinėjau, bet jei gerai atsimenu, ten buvo informacija apie diagnostiką. Apskritai neblogas tinklapis, tiek, kad daugiau orientuotas į JAV.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jei pradžioj diagnostinę fyšę rasi. Buvo man rodos jos 6-iose vietose priklausomai nuo gamintojo nuotaikos. Yra modifikacijų, kad anos ir išvis nėra, tada ten lyg kažkokios lemputės laidus trumpint reik (neatsimenau jau).

Paskui dar tų fyškių skirtingų gyvas velnias taip, kad reik žinot ką užtrumpint konkrečiu atveju, o prie jų dar ir kompų krūvą, kurie reikalauja, kad užtrumpintum atlikęs tam tikrus veiksmus tam tikru metu :D 

 

Vectrai užtrukau gal 10min visai info susirinkt, (tik iš atminties buvusių klaidų niekaip neištrinu, gal reiks akumą atjungus palaikyt)... Va Vitarai aš pamenu ieškojau ieškojau, dariau dariau- taip ir nepadariau. Dabar vėl noras atsirado, reiks gal vėl pabandyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.