Pereiti prie turinio

wrangler galinis tiltas


voras

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, esu naujas sitame forume dar nesusigaudau kur ka rasyti

zodziu turiu beda, per metus wrangleriui pakeiciau 6 galiniu ratu guolius po 3 kiekvienai pusei, guliai timken sumontuoti taip kaip parodyta paveiksliuke, bet kas mane labiausiai nustebino, kad dedasi tik vienas guolis, kuginis ir dar tas kugis i isore ne i vidu, vis dedu tap kaip guolio dezuteje instrukcija liepia, bet jau uzkniso sitiek litu ant tos pacios problemos leisti

gal kas ka zinot, kame reikalas, tiltas nelenktas, tepalai geri, nepasakyciau, kad labai jau daug extrymo gauna

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

......, bet kas mane labiausiai nustebino, kad dedasi tik vienas guolis, kuginis ir dar tas kugis i isore ne i vidu, vis dedu tap kaip guolio dezuteje instrukcija liepia, bet jau uzkniso sitiek litu ant tos pacios problemos leisti

gal kas ka zinot, kame reikalas, tiltas nelenktas, tepalai geri, nepasakyciau, kad labai jau daug extrymo gauna

 

opa... is kur gavai tokia masinele icon_thumright.gifmates grantus su dana44, bet vranglerio ne maciau... is senesniu modeliu... svajone bet kokio vrangleristo....kaip opcija dana44 states i YJ ir TJ, ir dar TJ Rubikon ejo su tokiu tiltu, na ir paskutiniame Vranglerije stovi... jei pas tave TJ, tai biski ne kas del remo, deformacines zonos susilpnino rema, bet jei YJ - pasaka... arba jei WK tai is vis puiku, priekine saugos zona prisukta 16 varstu, jei avarija ir deformacija atsuki ir stati nauja... remas nesideformuoja..... tiltas dana44 visais atvejais - liuks....neklausyk nieko, jei gudruciai siulis pasikeist tilta... amzinas tiltas pas tave stovi... tokie tiltai states i K5 (ne pikapa), F150 ir net i kaikuriuos F250, tik ju svoris apie 3 tonas... o tavo kibiriukas sveria 1,5 t....kas pas tave ant masinos, kokie diskai (koks ET), ziurek difa, pusasius.... kazkas ne taip...guolis ten toks ir yra - i isore konusas, stovi uzpresuotas ziedas kaip senukuose ziguliuose...ziurek manuala...DANA_30_35_44_60_manual.rar

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chebra nesigaudau as tuose jusu sutrumpinimuose, nerieciu nosies nes tikrai nesuprantu, radau cia besiknisdamas kokiam 12 puslapyje tavo paties nuoroda i rusiska puslapi, pasirodo ten turi buri fiksavimo pusciedziai ar kaip juos reduktoriuje, o pas mane net nera to grioviuko ant pusasio kur tas fiksatorius turetu detis, zodziu arba sukesiti pusasiai buvo arba nutruko patys galiukai, rytoj reiks isnerti, ateina ziema o manishkis vargsas tapo nepatikimas, syki isleke pusasis tai masina is priekio vaziuodama sustojo, sako maniau kad su priekaba per visa kelia vaziuoji, o as siema 4wd sujunges kol ratas nenuskrido tol nepajutau, kad per visa kelia plotis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tolokai - nepadesiu...

bet rauk pas ka is forumieciu kas ikerta sitam dalike ir yra rinkes dana44 tilta... bedu ten nedaug... jei ner fiksuojancio ziedo apie kuri ir as ir tu sneki - batai... bus tau bedos... pusasi sutvarkyt ne problema manau...

p.s.

1/ kpkiu metu ir kokios markes vrangleriukas pas tave?

2/ sutrumpinimai - markes automobilio

3/ dana44 tilto marke (modelis)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dana gamintoja zinau, wrangleris 87 metu kertuotos lempos, technikoje gaudausi siek tiek, tik va kai istraukiau pusasi tai ilgai ziurejau kaip jis gali neiskristi jei nera nekur jokio fiksavimo, modelis koks nezinau ant tech paso tik jeep wrangler ir vsio, ne nezinojau kad ju kitokiu buna :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beja, pagal ka nustatei, kad pas mane dana 44, o ne dana 35 c

jei duosi vina galiu pramusti modelis koks pas tave...

 

 

kaip nustaciau? pagal guoli... tongue.gif

dana35 stovi paprastas rolikas guolis... ji dife C-pavidalo klipsa laiko, o cia (dana44) uzpresuotas ziedas, tokia pat sistema buvo zigulije... na ne tokia pat, bet labai panasi...

ten faskes ner ant pusasio... ziedas uzsipresuoja

nusipirk ar uzsakyk zieda parduotuveje.... ir bus laime tavo namuose... jis uzsipresuoja ant pusasio... wink.gif

puse litro gero alaus ir lietuviskas lasinys is taves kai busiu lietuvoje.... biggrin.gif

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsideda guolis ir uzsipresuoja ziedas kad tas guolis nenusimauti, visa tai padarau, tiek sugebu, bet kitame pusasio gale, kur i reduktoriu kisasi nera ravelio fiksaciniam ziedui ideti kaip kad pats kazkam ten nuoroda buvai imetes, zodziu isesmes pusasis laikosi tik ant guolio, nera kas ji laikytu is vidaus, kai nudyla guolio bortelis tada pusasis ilenda lauk, va tas man ir nepatinka, kai pusasis iskrenta ant jo vis dar tebera vidine guolio aboima ir tas uzpresuotas ziedas, zodziu iki cia surenku teisingai, bandysiu nufotkinti rytoj, jei spesiu isardyti, o kai busi lietuvoje galiu ir serno desros prizadeti ;)

 

 

identiskas mano tiltui, bet idomu butu paziureti koks to pusasio galas kur reduktoriuje, yra jam kur fiksavimo zieda det arne, nes pas mane tai nera :(

siaip brezinuke irgi neparodyta kad butu kas fiksavimui, zodziu ne kas, nelaiko tie guoliai, esu tikras kad surinkau taip kaip parodyta tiek foto tiek brezinuke, 6 kartus suklysti neimanoma :)

reiktu nupirkti toki tilta kur yra fiksavimas, beja pas mane ne savaime uzsiblokuojanti tiltas, gal galetum pasufleruoti nuo ko tiktu, bet butu gerai kad butu blokuojantis nuo praslydimo diferencialas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..... nera kas ji laikytu is vidaus, kai nudyla guolio bortelis tada pusasis ilenda lauk, va tas man ir nepatinka, kai pusasis iskrenta ant jo vis dar tebera vidine guolio aboima ir tas uzpresuotas ziedas, zodziu iki cia surenku teisingai, bandysiu nufotkinti rytoj, jei spesiu isardyti, o kai busi lietuvoje galiu ir serno desros prizadeti ;)

 

 

identiskas mano tiltui, bet idomu butu paziureti koks to pusasio galas kur reduktoriuje, yra jam kur fiksavimo zieda det arne, nes pas mane tai nera :(

siaip brezinuke irgi neparodyta kad butu kas fiksavimui, zodziu ne kas, nelaiko tie guoliai, esu tikras kad surinkau taip kaip parodyta tiek foto tiek brezinuke, 6 kartus suklysti neimanoma :)

ne identiskas, bet tavo... kitu nebuna...

 

viduje nieks jo nefiksuoja... jis taip isikisa i satelitus ir fsio... ner jokiu faskiu... ir nebuna...

nelabai ikirtau del guolio bortelio.... daryk nuotrauka... issiaiskinsim...

 

sernas dalykas geras.... ipac kai desroj... icon_porc.gif

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

greiciausiai pas tave levi timkenenai... bulgarai raso pas juos buvo su tuo beda - priezastis guoliai levi.... pas juos irgi lindo su aboima... padaryk nuotraukas ryt permesk man...

kur tu juos perki? timkeno atstovybeje ar pas "bica prana parduotuveje uz kampo".... pabandyk nusipirkt originalus.... arba paziurek SKF atstovybeje...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.jeep.avtograd.ru/axles/Dana35/axle_shafts.htm

vat toks dalykas mane tenkintu, bet pas mane ne tokie pusasiai

 

 

 

 

guoli pabandysiu apibudinti, vienoje vidins aboimos puseje kur kugis maziausio skersmens yra bortelis kad nenuvaziuotu ritiniai kurie su deti i separatoriu. ant ju uzdeta virsutine aboima. ant pusasio uzsimauna guolis ir uzsipresuoja ziedas, idedi ji i tilta viskas lyg ir gerai.

dabar galvojam apie jegas veikiancias tilta, jau vien del svorio pusasiai stengiasi islysti lauknes guolis kuginis ir kugis nukreiptas i isore, ne i vidu, taigi isesmes ziedas kuris presuojamas po guolio laiko guoli, kad tas nenusimautu nuo pusasio, bet tas niekas ir nenusimauna, kai gerai pasivazineji po medziokles plotus naturalu kad guolis gauna darbo, taigi tas bortelis ant vidines aboimos apie kuri jau rasiau padyla ir guolis parasciausiai issineriai pats is saves tik per priesinga puse, tai yra adatos su virsutne aboima ir separatorium palieka tilte o lauk iskrenta pusasis su plika vidine aboma ir uzpresuotu ziedu, vat tas man ir nepatinka, kad guolio padetis tilte priestarauja visiems fizikos desniams, jis veikiamas apkrovos stengiasi ne lysti i vidu, o kaip tik atvirksciai - issinerti per galva

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perku narvijoje arba igneroje, ant guoliu netaupau, esu turejes skaudziu pamoku per skupuma guoliu atzvilgiu, zinau kiek tai po to kainuoja, taciau mano masiniuka atzvilgiu tai baisu, uzkniso juodai, baisu ir i medziokle bevaziuoti

kazi jei paimti pusasi nuo dana 35 davesti matmenis iki dana 44, gal eitu sukergti ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.jeep.avto...axle_shafts.htm

vat toks dalykas mane tenkintu, bet pas mane ne tokie pusasiai

cia ne tavo tiltas... jis yra zymiai silpnesnis nei taviskis...

del tavo tilto ryt pasiaiskinsim... padaryk fotkes jei istrauksi pusasi...

 

kazi jei paimti pusasi nuo dana 35 davesti matmenis iki dana 44, gal eitu sukergti ? :)

 

 

neiseis... nors galima viska... maza smulkmena - teks daryt nauja tilta laugh.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padarysim, zmogus zmogu padaro, o cia tik tilta tereikia padaryti, siaip manau desiu dvieju eiliu rutulni guoli, reikia nutekinti siek tiek pusasi kad tas tilptu ir nepasikeistu isnesimas ir padaryti kitoki gaubta guoliui prie tilto prisukti, dvieju eiliu rutulinis guolis buna dengtas taigi tepimas nereikalingas, beda tik , kad reiks kazka su pusasio sandarinimu sugalvoti, bet siaip manau vienintele iseitis belikus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vsio, labos nakties, gera ideja sove, ten dar gi salnikas is isores dedasi tai sudejus salniko ir guolio ploti jau koks opeliuko galiniu ratu dvielis guolis panasiai gaunasi, dar siek tiek patekinsiu, salniko nebereikes vistiek, ziurek dar ir dangtelis tiks guolio priverzimui, jega, miegosiu kaip kudikis dabar, vel turiu mashina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau ir aš tokių bėdų su savo pusašiu. Pas mane Jeep Cherokee 2,1td. Irgi stovėjo dana 44. Buvo tokia pati situacija su pusašio išlindimu važiuojant (dingo stabdžiai ir nesupratau dėl ko, kol nepažiūrėjau į veidrodėlį).Iš vidaus nieks tų pusašių ir neturi laikyti,klipsų C formos juose nėra, čia bėdos iš išorinės pusės. Tik va pas mane guoliai stovėjo kūgiu į vidu (pats jų taip nestačiau, gal kas iki manes rankas ikišęs buvo). Bet pas mane problema buvo vienoje pusėje, nes buves šeimininkas nepakeitė guolio jam subyrėjus ir išimale guoliavietė. Logiškai mastant guliai turėtu stovėti kugiu į vidų, nes tada viršutinis guolio žiegas įpresuojamas į tiltą ir stovi stabiliai, o guolio užveržimą reguoliuoji 4 varžteliais kur užspaudžia ir riebokšlį. Kitoje pusėje, kur guoliavietė buvo sveika jokių bėdų nebuvo. Taigi ar nereiktų guolio padėties pakeisti ant pusašio? Čia tik šeip pastebėjimas. Dabar pasistačiau tiltus su LSD nuo 4 litrinio. Ieškau dabar porų kad perd. sk. butų 4,01.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau ir aš tokių bėdų su savo pusašiu. Pas mane Jeep Cherokee 2,1td. Irgi stovėjo dana 44. Buvo tokia pati situacija su pusašio išlindimu važiuojant (dingo stabdžiai ir nesupratau dėl ko, kol nepažiūrėjau į veidrodėlį).Iš vidaus nieks tų pusašių ir neturi laikyti,klipsų C formos juose nėra, čia bėdos iš išorinės pusės. Tik va pas mane guoliai stovėjo kūgiu į vidu (pats jų taip nestačiau, gal kas iki manes rankas ikišęs buvo). Bet pas mane problema buvo vienoje pusėje, nes buves šeimininkas nepakeitė guolio jam subyrėjus ir išimale guoliavietė. Logiškai mastant guliai turėtu stovėti kugiu į vidų, nes tada viršutinis guolio žiegas įpresuojamas į tiltą ir stovi stabiliai, o guolio užveržimą reguoliuoji 4 varžteliais kur užspaudžia ir riebokšlį. Kitoje pusėje, kur guoliavietė buvo sveika jokių bėdų nebuvo. Taigi ar nereiktų guolio padėties pakeisti ant pusašio? Čia tik šeip pastebėjimas. Dabar pasistačiau tiltus su LSD nuo 4 litrinio. Ieškau dabar porų kad perd. sk. butų 4,01.

 

 

gal ieškai 4.10 , 4.01 nėra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vsio, labos nakties, gera ideja sove, ten dar gi salnikas is isores dedasi tai sudejus salniko ir guolio ploti jau koks opeliuko galiniu ratu dvielis guolis panasiai gaunasi, dar siek tiek patekinsiu, salniko nebereikes vistiek, ziurek dar ir dangtelis tiks guolio priverzimui, jega, miegosiu kaip kudikis dabar, vel turiu mashina :)

tai ar ispildei savo ideja? :rolleyes: draugui tokia pat beda irgi yra.as galvoju kaip butu jeigu padarius fiksavimo zieda didesni sulig issorine guolio aboima :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nepades joks ziedas, pagal fizikos desnius kiekvienai jegai turi buti atstojamoji jega, kugis veikiamas sunkio jegos jau stovedamas vietoje stengiasi nusirengti marskinius per galva, jei nera kito guolio kuris ji sulaikytu nuo sito tai jis ir nusirengia, tai mano nuomone, su ja nebutina sutikti, savo neperdariau, nes siuo metu stovi abieju ratu nauji guoliai, bet vos tik kuris vienas ir vel issiners bus pasalinta silpnoji grandis, nebera nervu su jais,

siaip manau, reiktu pilti skystesni tepala i reduktoriu, turetu kiek pagelbeti, bent jau prailginti tarnavimo laika

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.