Pereiti prie turinio

vakumas


Rekomenduojami pranešimai

pas mane yra problema su priekinio tilto vakuminiu ijungimu. ijungus priekini tilta, nesujungia pusasio vakumas kol nenumaunu slanguciu nuo tilto. numovus ir vel uzmovus isijungia. tas pats su isjungimu. atrodytu lyg nedingsta vakumas is abieju diafragmos pusiu. gal kas turi kokiu minciu :scratch: cherokee variklis 2,1 D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

turiu JGC , 5.2l, 97m, kai maza galinio desinio rato apkrova, pvz sukant i desine, tai jis lengvai prasisukineja ir toks garsas lyg prasisukinetu dantraciai... atradau kad prie galinio tilto uzspausta kazkokia slangute... ar tai gali buti susije? gal kas gali pakomentuoti... gal galit apie kokius vakumus jus cia konkreciau kalbat... gal pritaikysiu ir as kazka... aciu :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

jei galinis tiltas blokuojamas nuo vakuumo taip kaip priekinis tada teoriskai problema gali buti, taciau man regis kad pas tave savaime blokuojantis tiltas kuris uzsiblokuoja prabuksavus vienam ratui, problema netinkami tepalai arba nulinis tepalo lygis reduktoriuje

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei galinis tiltas blokuojamas nuo vakuumo taip kaip priekinis tada teoriskai problema gali buti, taciau man regis kad pas tave savaime blokuojantis tiltas kuris uzsiblokuoja prabuksavus vienam ratui, problema netinkami tepalai arba nulinis tepalo lygis reduktoriuje

 

PAISTALAI,,,,,,,,,nieks nieko neblokuoja o ijungia............

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.