Jump to content

Fanboy200

Nariai
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Mazeikiai
 • Pomėgiai
  Viskas kas su ratais.
  NP Y60 2.8td

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mažeikiai ir aplink. +37062573059 Gediminas Gervė, virvės, bet kokiu atveju kažką sugalvosim.
 2. Sveiki, Pasidalinkit kas kaip pasikėlę savuosius MP3 +5cm? Norisi iškart pasidaryti gerai
 3. Kas dėl Tourego, asmeniškai nepasakyčiau, kad 2.5 blogiau nei 3.0. Nes 2.5 ten stovi 5cil PD, paskirstymas dantratinis ir pats motoras kaip Transporteriuose T5. Sąnaudos su mechanu telpa į 10l vidurkį, galios aišku nekažką. Su 3.0 V6 bėdos kaip ir pas visus VAG'us, grandinės, jų įtempėjai, purkštukai ir pan. Sąnaudos bus 12-15l su automatu, aišku važiuoja šiektiek smagiau. Pati iš savęs kaip mašina Touregas tikrai gan smagi ir maloni.
 4. Yra Mažeikiuose abu vieno šono ir vienas kitos puses, bet gumos pavargusios. Pasiskambink man 8 625 73059
 5. Stebuklų negali būti ten jei termostatas gyvas ir ventiliatorius dirba. Arba vandens pompa pavargusi ir necirkuliuoja antifrizo normaliai vaziuojant arba radiatorius užsikimsęs arba galvos tarpinė kažkur po truputį pučia jau. Pirmu numeriu siulyčiau pompą pasižiūrėti.
 6. traukia orą nes žiūri kai variklis dirba laisvom apsukom, važiuojant kai turba pučia tai ir per vakuumines šlangeles slėgis eina ir turi išstumt tą aktuatorių.
 7. Tikrai neapsimoka kažkur vežti, tvarkyti. Geriau pasiieškok kokio nors kito, o šitam duok numirti
 8. Pas mane Terrano pirmukas 3.0 benzinas ardomas. Jei kam ko reiktu - rašykit.
 9. Sveiki, Garažas pas mane niekad nebuvo labai prabangus, bet pastoviai stengiuosi turėti kažką įdomaus (ne tik offroad'o). Neseniai parduotas miškinis dviduris senukas. 3.2 D, 33' padangos, 24v gervė. Bet kėbulas visai sutrešęs, gyvas likęs tik variklis ir transmsisija. Tad perleistas į kitas rankas su visais žaislais. Ilgai be visureigio kieme neišbuvau. Grįžtu į doros kelią vėl - šįkart y60 GR 2.8td. Planuose su laiku pasidaryti tvarkingą ir turėti legalią T.A. o kaip seksis pažiūrėsim
 10. Sveiki, senelis Patrol su mechaniniais habais. Gaves daugiau apkrovos išsimeta keleivio pusės habas, perjungus per naujo vėl veikia iki sekančios apkrovos. Iki šiol neteko susidurti su mechaninių habų bėdomis tai gal patarist kaip išpręsti, ar jau kito habo ieškoti? Iš pažiūros nuėmus habą viskas kaip ir savo vietoje, neišmalta. Pusašis irgi nekliba, dantukai nenudilę. Ačiū
 11. Yra keli, bet Mažeikiai... Jei kelione susiorganizuotum padovanociau.
 12. Dar variantas turėti ir gaugę ir lemputę skydelyje vietoj trišakių dėt dvigubą daviklį iš audi, (montuojamas i modelius su spaudimo davikliu skydelyje) tik dabar nepasakysiu ar tiktų sriegiai ir pan. Daviklio foto galėčiau padaryt.
 13. Mano buvusi frontera, 2.4 benzinas/dujos. Kaip pirmas džipas labai smagi buvo
 14. Na taip su Isuzu "smagiau" šiek tiek
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.