Pereiti prie turinio

kaip NP seneliui sukelti kuro padavimą


Rekomenduojami pranešimai

Žiūrėk tarp rėmo ir kėbulo kuro vamzdelius,gali būti užspausti jei gerai kur nors tramplyniavai.Arba po mechanine pompele atsisuk varžtą ( ten toks su kuro vamzdėku), ten stovi sietkutė-filtriukas, išplauni brudą, išpūti ir varai toliau.

 

Sita sietka meti lauk ir statai ant atejimo paprasta dyzelio filtriuka, ir pastoviai matai kada jau keisti reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrukai viskas yra ledas man tik reik zinancio zmogaus paaiskinimo kur varztelis kuro padidinimui, wv pasat atsukdavau jaunystei eidavo kaip raketa kol sanaudos nerupejo, tai va dab man jos dzipe nerupi tik noris kad eitu smagiau, tai kas zino kur tas varztas nes NP viskas mechaniskai tai turi jis kaskur buti. :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Mano senukui as kaip tik ieskau kaip prisukti :huh: nes misriu vazevimu su 20ltr i 100km netelpu :angry:

Bent jau NP Gr Y60 siurblio gale (ta prasme siknoj) yra varztas su prapjpvimu atsuktuvui uzkontragajintas su verzle, atleidi ta verzle ir suki ta varzteli su prapjovimu, sukant pagal laikrodzio rodikle slegis yra didinamas, nerekomenduoju sukti varzteli riebinant daugiau kaip viena apsisukima.. Pareguliavus reikes sureguliuoti tuscius sukius nes jie pasikeis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pala pala jei TD pas tave tai turbinos trauke trumpink kad slegis didesnis butu is kart jausis kad arkliai y darba kimba o jei dar ir pariebinsi tai is vis super eis tik va neaisku kiek laikys :)

taip su turbinos tai traukute jau senu seniausei suzaides :rolleyes: trauka pagerejo ,bet dar dar galetu eiti geriau.pameginsiu siurblio sikno ta varsta pakrutint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.