Pereiti prie turinio

MP su 33" ratais


gintukas1976

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 54
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

pas mane MPII su 32x11.5 R15: torcionai sureguliuoti taip, kat pusašiai stovetu vienoje ašyje, (tipo ratų ašis 0-0) tai kliūna arkos per didesnes duobes smarkiai, už savaitės darysiu 7cm bodyliftą ir statysiu 33x12,5 R15 mudus, apie pasikeitimus papasakosiu po modifikacijų.... :P

seip sukist tuos 33 aisku galima tik vat klausimas kip variklis juos suks as del to labeusei galva suku. ar nebus per silpnas motoras?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

na as vistik 7cm dareu bet nei bamperiu nei arku pjaut nereikejo tik va su begeis truputi sunkeu

 

šiaip nežinau kaip tu važiuoji, bet man ir 7cm nepadėtu ,nes susukus vairą ten gaunas taip, kad kokio dydžio liftas skirtumo nėr...

žodžiu tos arkos kliūva ir tiek...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arkų kampai posūkiuose nekliūna su 33 ratais ? Ir jei tas posūkis 45 laipsnių kampu ir į duobę dar eina ....

Nes dabar man su 32 ratais, liftu 7 cm arkos kliūna posūkiuose su duobe 45 laipsnių kampu :(. Galvojau ieškot 33 ratus, nes maniškiai po 5 metų kasdieninio drožimo baiginėjasi. Bet maniškiai 32 kliūna truputi , kai greitai po poligoną lakstau ir reikia į duobę 45 laipsniu kampu posuky įeit... tai kaip su 33 ? :( Gal gervės papildomi 56 kg dasideda? Priekiniai amortikai Monroe geltoni.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arkų kampai posūkiuose nekliūna su 33 ratais ? Ir jei tas posūkis 45 laipsnių kampu ir į duobę dar eina ....

Nes dabar man su 32 ratais, liftu 7 cm arkos kliūna posūkiuose su duobe 45 laipsnių kampu :(. Galvojau ieškot 33 ratus, nes maniškiai po 5 metų kasdieninio drožimo baiginėjasi. Bet maniškiai 32 kliūna truputi , kai greitai po poligoną lakstau ir reikia į duobę 45 laipsniu kampu posuky įeit... tai kaip su 33 ? :( Gal gervės papildomi 56 kg dasideda? Priekiniai amortikai Monroe geltoni.

 

va būtent, apie tai ir kalbu, bet pripjovus arkų kampus bėda baigiasi ir užtenka 5cm lifto ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Turiu MPII 2.8 keturdurį,praeitą žiemą sudėjau BFG MT II 33/10,5/15. Visureigis visiškas standartas nieko nepjausčiau ir nekėliau, tik proto ribose susukiau torcionus ir pakeičiau lužusią galo spyruoklę. Apie pravažiavimą net nekalbu, bet sumažėjo ratų keliamas triukšmas kelis kartus, tame tarpe sakyčiau reikia mažiau saliaros ir tikrai nieko nesiekia. Neskaitant ūkio reikalų, su MP dalyvauju turistų ir paktuškių reiduose. Prieš tai buvo BFG

MT I 31.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rolka,o tu su pakaba kazka dariai,torcus pasukaliot spyruokles aukstesnes?

Kai pastačiau gervę, tada pasukau torsionus, kad šakės atsitotų tarp atboinikų per vidurį, daugiau nieko nedariau. Pas mane r15-33x12,5 ant toyotos ratlankių, išnešimas didelis, gal dėl to ant posūkio, su prispaudimu ir kabina. Su mitsubo ratlankiais nebandžiau, gal ir nekabintų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.