Pereiti prie turinio

vitaros aprasymas


Arzas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki bendraminciai,turiu toki viena klausymeli :rolleyes: kas galetu papasakoti apie vitarika,jo pliusai minusai,galimybes,kokius ratus galima ideti be didesniu pakeitimu (pvz.33) ,zodziu noriu zinoti apie ji viska :rolleyes: is anksto dekoju pasisakiusiems B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dideja vitaru gretos ziuriu :D O kai savo pirkau galvojau kad va, neidomu bus, nepopuliarus dzipas...

 

Siaip man tai labai smagus automobiliukas, gedimu kolkas nebuvo jokiu, nebent kazka sulauzau... Pakliuvo nesupuvus, bet kiek ziurejau kitas, tai irgi buvo neblogo stovio, reikia perkant gerai apsiziureti galines arkas ir po kilimais gale kur kojas laiko :) Vasara dabar labai smagu tureti toki masiniuka, nusiemi stoga ir gali sau lekti i miesta mergu kabinti, visi galvas tikrai pasuka pasiziureti :D Na bekeleje aisku tik su stogu...ziema nesalta buvo, peciukas gan galingas.Na cia jei imti kabrika zadi...

 

Ratu dideliu neuzdesi, tam kad uzdeti 31" reikia kelti kebula ir pakaba... Siaip manau vitara netinkama masina perdarimams dideliems, geriausia ja palikti standarta.

 

Vienintelis minusas bekeleje...maza prosvaista, vieni pravaziuoja be vargo, as vis ant pilno tokiose nekaltose vietose... Ratukai standartinio dydzio pas mane aisku :)

 

O siaip nezinau ka cia dar bepapasakoti....kiekviena masina turi ir pliusu ir minusu.. Bet su vitara smagu ir siaip vazineti kazkur, be stogo pralekti ir bekeleje ji tikrai turi pranasumo del savo svorio... Jei idomu kazkas dar - klausk...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varikliukas tikrai patvarus ir labai smagus :)

 

Jeigu nori apziureti vitara, prasom ;) Turiu gi tokia. Nieko daug nepridaryta pas mane...29" mt, 5cm bodyliftas, gumos po spyruoklemis, metaliniai buferiai ir viskas :) Gali pasiskambinti, susiderinsim kazka.

 

862887508 - Mindaugas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

na parasysiu ir as savo nuomone apie savo vitara.kai jos ieskojau tai visi tik ir gyre jas. as nelabai galiu ja girti.tiesa as ne lt gyvenu tai irgi kazka manau keis. mano vitara 98 1.6 8v, mono ipurskimas( beja tie kas sake kad varikliai geri tai 16v galvos ziauriai nelaiko, nzn gal europiniuose modeliuose buvo kitaip, bet cia daug japan import ju, escudo vadinasi ir jos turi 16v variklius ir tikrai nelaiko.pasiziurekite netgi ebay, nemazai ju tikrai pasitaiko pirkti su galvos problemomis)

Calmini 3" vaziuokle pakelta, ten ji visa nestandartine is usa sake siuntesi buves savininkas.29" mud padangos amazon jei ka sako, tokios beveik traktoriaus protektorius :)taigi man aukscio tikrai uztenka(na jo zinoma jo per daug nebuna)per puvus vaziuoja be problemu, tik kad mazai cia jo, o per akmenis uolas iskelti land roveriai kazkaip geriau vaziuoja

manoji yra gerai padrozta visko maciusi, neisivaizduoju kaip TA praeiti, visa vaziuokle suvaryta :( tik amortikai sveiki. pirkau ja gerokai sudrozta uz labai brangiai :( ir dar sukisau 800e ir kad dabar TA praeiti reikia ko gero dar 800e :(

naudoju ja ir kaip kasdienine masina, blogesnes neesu turejes. na gal cia tik mano tokia, bet kieta kaip vezimas, viskas barska kas tik gali, ziauriai netraukia. po miesta tai dar dar, o uz miesto tai su autobusu lenktyniauti galiu nebent :D

kokybe irgi sako ju gera, na to nzn nes sulauzau per off roadus tai negali spresti cia, bet pas jas daznai truksta mechaniniu langu pakeleju trosiukai(ne elektriniu!jau 98 metu masinoms el.langai veikia be problemu o cia mechaniniai kelia problemas)po atostogu gryzes bardacioka atidariau su atsuktuvu tik, suluzo rankenele bestovedama be darbo 3 savaites :)taigi japoniska kokybe :)))

taigi manoji yra labai gera off roadui ir labai labai bloga kaip kasdienine masina.keliones tolimesnes tikrai sunkios su ja. ir jei vairo aukstis nesireguliuoja patogiai neisitaisysi(pas mane nesireguliuoja)

del kainos tai panasiu galimybiu land roveris cia 2 kart brangesnis. bet uz tokius pinigus kokius mokejau ir kiek jos siaip cia kainuoja tikrai nepirkciau.nebent ji ant tralo keliautu i kalnus

 

na ir prirasiau cia, tikuosi nenusibodo skaityti. aciu uz demesi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čiupinėjau vitarą cabrio Kretoje šią vasarą (2000, 1.6 l) visą savaitę lakstėm po kalnus, specialiai vengėm normalių kelių, sukorėm arti 2500 km. Auto aišku visiškas standartas iš nuomos, su kinietiškom padangom, bet bandymas pavyko. Ir kanjonais, ir pievomis ir uolomis...Na tik po mūsų jai priekinė pakaba pradėjo bildėt (panašūs simptomai po rimtesnių pasivažinėjimų išlysdavo ir Terrano 2). Šiaip džiaugiamės, kad neėmėm Jimny (bo turim tokį namie, tai kažkaip nesmagiai jauties toje dėžutėje).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na parasysiu ir as savo nuomone apie savo vitara.kai jos ieskojau tai visi tik ir gyre jas. as nelabai galiu ja girti.tiesa as ne lt gyvenu tai irgi kazka manau keis. mano vitara 98 1.6 8v, mono ipurskimas( beja tie kas sake kad varikliai geri tai 16v galvos ziauriai nelaiko, nzn gal europiniuose modeliuose buvo kitaip, bet cia daug japan import ju, escudo vadinasi ir jos turi 16v variklius ir tikrai nelaiko.pasiziurekite netgi ebay, nemazai ju tikrai pasitaiko pirkti su galvos problemomis)

Calmini 3" vaziuokle pakelta, ten ji visa nestandartine is usa sake siuntesi buves savininkas.29" mud padangos amazon jei ka sako, tokios beveik traktoriaus protektorius :)taigi man aukscio tikrai uztenka(na jo zinoma jo per daug nebuna)per puvus vaziuoja be problemu, tik kad mazai cia jo, o per akmenis uolas iskelti land roveriai kazkaip geriau vaziuoja

manoji yra gerai padrozta visko maciusi, neisivaizduoju kaip TA praeiti, visa vaziuokle suvaryta :( tik amortikai sveiki. pirkau ja gerokai sudrozta uz labai brangiai :( ir dar sukisau 800e ir kad dabar TA praeiti reikia ko gero dar 800e :(

naudoju ja ir kaip kasdienine masina, blogesnes neesu turejes. na gal cia tik mano tokia, bet kieta kaip vezimas, viskas barska kas tik gali, ziauriai netraukia. po miesta tai dar dar, o uz miesto tai su autobusu lenktyniauti galiu nebent :D

kokybe irgi sako ju gera, na to nzn nes sulauzau per off roadus tai negali spresti cia, bet pas jas daznai truksta mechaniniu langu pakeleju trosiukai(ne elektriniu!jau 98 metu masinoms el.langai veikia be problemu o cia mechaniniai kelia problemas)po atostogu gryzes bardacioka atidariau su atsuktuvu tik, suluzo rankenele bestovedama be darbo 3 savaites :)taigi japoniska kokybe

taigi manoji yra labai gera off roadui ir labai labai bloga kaip kasdienine masina.keliones tolimesnes tikrai sunkios su ja. ir jei vairo aukstis nesireguliuoja patogiai neisitaisysi(pas mane nesireguliuoja)

del kainos tai panasiu galimybiu land roveris cia 2 kart brangesnis. bet uz tokius pinigus kokius mokejau ir kiek jos siaip cia kainuoja tikrai nepirkciau.nebent ji ant tralo keliautu i kalnus

 

na ir prirasiau cia, tikuosi nenusibodo skaityti. aciu uz demesi

 

 

Nupirkai uzdrozta ir kazko tikiesi... lakstau su tuo motoriuku 8v tfu tfu jokiu problemu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu patssakai kad pakaba visa istaskyta tai ko stebetis kad barska ar vaziuoti nesmagu :D

 

Na pats galiu papasakoti apie vitara ir vazinejima ja keliais, kad gerai vaziuoja bekeleje ir pats sakei jau :)

 

Triuksmo salone tikrai daug, na bet juk kabrikas ir dar padangos MT, tad manau nera ko stebetis... Traukos man pakanka, prie sviesoforo gali isdurti koki maza kibiriuka, aisku dauguma lengvuju rieda smagiau. Uzmiestyje geriausiai vaziuojasi 90-100, vaziuojant daugiau jau jauciasi kad kankini masiniuka. Na bet juk ir skirta ji ne uzmiestyje lakstyti... Siaip masiniukas tikrai smagus, esu patenkintas :) I ilgas ir tolimas keliones asfaltu as su juo nasileisciau, yra tam tikrai geresniu masinu...

 

O siaip tai buna keistu zmoniu, nusiperka dzipa, dar su kelta pakaba ir vos ne traktoriniais ratais ir stebisi kad jis netraukia kaip lengvoji, kad vargina kelionese ar triuksmo daug. Dzipu reikia vazineti ne asfaltu, jis tam ir gamintas juk buvo...

 

Del patikimumo, per metus laiko keiciau tik galiniu ratu guolius ir stabdziu diskus, na tepalus ir tvarkiau radiatoriu...ar cia problemos? Darytas bodyliftas, detos 3,5cm rastafkes ir sukelta pakaba kokius 4cm :)

 

Vazinejimui bekele ir kartais pasimalant mieste (maziukas ir tikrai manevringas zuikis) ar pavaziuoti netolimus atstumus, manau tikrai geras variantas, o jei kabrikas, tai kur dar vasarinis malonumas pralekti be stogo. Vien del to ji verta tureti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del tos traukos tai iki 60 stebetinai lengvai begejasi, net keista. o kad uzmiestyje tik 90-100 normalu tai nuraminai, galvojau mano tokia sudrozta :D

pas mane ne kabrikas, lt tai kabrikas ok, bet tik ne airijoje, specialiai ieskojau ne kabriko.

mieste tai geras, turejau nemaza masina tai dabar kai vitara parkuoju net juokinga, visur telpa :)

didziausia problema kad man tenka pasivazineti nemazus atstumus asfaltu iki bekeles ir vaziuoti su ja autostrada tai mazas malonumas...didziausia problema turbut ne vitaroje, o kad mazai cia tos bekeles ir bendraminciu mazai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai va, nereikia kaltinti vitaros ;) Gal tiesiog jei vazineji nemazais atstumais reikejo paieskoti kitokio auto... :)

 

Dar del isitaisymo vairuotojo vietoje, mano ugis virs 190 ir itelpu tikrai patogiai, vairas beje reguliuojamas pas mane ir vitara 91m gimimo, su langu kelikliais irgi jokiu bedu, jie elektriniai, kartais tik buna sunkiai vaziuoja del patekusio i vidu purvo :)

 

O del tolimesniu vaziavimu tai tikrai manau auto natinkamas, vitara smagu pasimalti kazkur bekeleje ir mieste, sedi auktai, telpi visur ir nebaisu ant kokio borto lipti su ja, na ir nors dzipukas maziukas, kitu viaruotoju pagarba ganetinai jauciasi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.