Pereiti prie turinio

Nissan Patrol meta tepala


Rekomenduojami pranešimai

Turiu problema su varikliu.

Esu nevieną dizelinį motorą perinkes su šituo nerandu galų...

Visą buvau išardes nieko blogo nepastebejau žiedus,indeklus pakeiciau vožtuvus pritryniau,alsuokli prie kamšcio išvaliau.

Bet rezultatas tas pats.Dirbant motorui išemus matuokle lengvai meta tepalą,gal kas susiduret su sia beda o gal kas zinot

Buciau dekingas jei kas patartumet ką nors

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks fokusas buvo su vw-2,4 šešių kaušų varikliu. ištekinau iki 2 remonto visus cilindrus kiekvieną palei stūmoklį,sudėjau visiškai naujus žiedus nuo turbodyzelio ir užvedžiau. Paskui tačkę porą dienų ėjo šleifas dūmų kaip iš garvežio.galvojau kad glušakas ar turbina su alyva draugauja,atsukau kolektorių,per skyles galvoj išmetimo veiksmas vyko,gerai kad klijentas senas mano kolega sutiko pasivažinėt kokią savaitę,žmonių per daug negąsdindamas. Pamažu pradėjo mažėt dūmingumas ir bičiulis jau antri metai tą volvaką trina labai patenkintas. Gal išchoninguota buvo prastai,gal žiedai kietoki pasitaikė,vienu žodžiu vos neverkiau iš apmaudo,irgi daudybę variklių perrinkęs prieš tai.laugh.gif Paskuibiggrin.gif.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedam nuo to kurioj variklio pusėj įkišta matuoklė ; jegu ana dešinėj mašinos pusėj ir matuoklės vamzdelis nepanardintas į tepalą tai nieko blogo ir įtartino tame nematau kad truoutį per ja taško . Variklis kaip tik besisukdamas visa tepalą į tą pusę ir gena , dar prie viso to veiksmo dasideda ir karterinės dujos - va ir iššoka vienas kitas purslas. Na o jeigu jau grynai kelia ir atsukus tepalo probke ant vožtuvų dangtelio vistiek nepraeina tai bus tikrai kažkas negerai su karterio ventiliacija

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.