Pereiti prie turinio

NP GR pakaitinimo zvakes


Rekomenduojami pranešimai

Po keleto paskandinimu mano NP GR 93 m. sugedo pakaitinimo zvakiu reguliavimas.

Tada pastatem mygtuka, bet tik tada daejo, kad sitoj masinoj zvakiu pakaitinimas veikia labai keistai (yra du komplektai skirtingu ir skirtinga perioda veikianciu zvakiu)...

t.y. vis sudegindavau ilgesnes zvakes. Kai pamatavom itampa paduodama i zvakes, paaiskejo, kad musu racionalizacija buvo neefektyvi, nes i zvakes paduodama labai skirtinga itampa.

To pasekoje i vienas zvakes paduodam daugiau itampos nei galima, o i kitas gerokai permazai.

 

Gal kas zinot kaip paprastai isspresti sita problema. Gal kas pasiekete didesni progresa? :)

 

Vasara dar kursis, bet ziema gali tekti tokiu atveju patruliuka pastatyt po medziu :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 95
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Po keleto paskandinimu mano NP GR 93 m. sugedo pakaitinimo zvakiu reguliavimas.

Tada pastatem mygtuka, bet tik tada daejo, kad sitoj masinoj zvakiu pakaitinimas veikia labai keistai (yra du komplektai skirtingu ir skirtinga perioda veikianciu zvakiu)...

t.y. vis sudegindavau ilgesnes zvakes. Kai pamatavom itampa paduodama i zvakes, paaiskejo, kad musu racionalizacija buvo neefektyvi, nes i zvakes paduodama labai skirtinga itampa.

To pasekoje i vienas zvakes paduodam daugiau itampos nei galima, o i kitas gerokai permazai.

 

Gal kas zinot kaip paprastai isspresti sita problema. Gal kas pasiekete didesni progresa? :)

 

 

Vasara dar kursis, bet ziema gali tekti tokiu atveju patruliuka pastatyt po medziu :(

 

 

 

Pabandyk sudėt žvakes pagal paduodamą įtampą , nes origanaliai trys žvekės po užvedimo dar kurį laiką kaitinamos, man tas pats buvo, padariau tokį derinį ir viskas OK.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal galetum tiksliau patarti kokias butent deti (ilgesne/trumpesnes, gal koks gamintojas yra tinkamas ar pan.)

ir kaip jas jungti, nes tos ploksteles (kur skirsto i skirtingas zvakes) man vistiek greiciausiai gadins reikala :(

 

Buciau labai dekingas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Junk šyną link akumo nuo vidurinės žvakės, tada vienodai kaista visos. Aš savo senyj np per galingą knopkę be jokių relių. Pirmą kartą palaikau palei 7 sek ir staigiai jungiu starterį. Žvakės tos pačios nuo nissan sunny,ar bliubirbo. Knopkę pirkau Lemonoj apie 60 amperų galios. Maža,vandens neprigeria,nes su gumine galvuke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Junk šyną link akumo nuo vidurinės žvakės, tada vienodai kaista visos. Aš savo senyj np per galingą knopkę be jokių relių. Pirmą kartą palaikau palei 7 sek ir staigiai jungiu starterį. Žvakės tos pačios nuo nissan sunny,ar bliubirbo. Knopkę pirkau Lemonoj apie 60 amperų galios. Maža,vandens neprigeria,nes su gumine galvuke.

skrynia,turiu klausimeli,noriu pastatyti naujas zvakes per knopke,zvakes visos vienodos, (NP 2.8) ant zvakiu raso 6.5 voltu, kaip jas jungti? visas ant vieno laido? jei galima, paaiskink kaip pirmokui, ba niekad to nedariau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skrynia,turiu klausimeli,noriu pastatyti naujas zvakes per knopke,zvakes visos vienodos, (NP 2.8) ant zvakiu raso 6.5 voltu, kaip jas jungti? visas ant vieno laido? jei galima, paaiskink kaip pirmokui, ba niekad to nedariau :)

 

as padariau taip atjungiau 4 5 6 cilindro laida ir pajungiau nuo korpuso minusa ir baigesi problemos tik laukiu minosu kaip tada jos veiks nors iki siol viskas gerai . nes tos galines kiek suprantu gauna minusa per rele .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as padariau taip atjungiau 4 5 6 cilindro laida ir pajungiau nuo korpuso minusa ir baigesi problemos tik laukiu minosu kaip tada jos veiks nors iki siol viskas gerai . nes tos galines kiek suprantu gauna minusa per rele .

dekui Auriui,meginsiu jungtis, siaip lyg viskas ir aisku, tik tai,kad zvakes po 6 voltus kiek sukele nepasitikejimo.net buvo mintis suporuoti po dvi :) .. aciu uz nuomones,.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki visi 4x4 specai :?::), pries kelias dienas isigijau 92 GR,ir turiu panasia problema kaip gvildename cia, saltas motoras sunkiai kuriasi, pakaitinimo lempa pastoviai po keles sekundes mirksi; pradzioje uzsikurusi sunkiai dirba (juoda duma ismeta), po kokios min jau viskas OK. dar kokias 2 min pakaitinim o lempa pamirski. Silta - po kokiu 8-10 val, is pirmo sukio dirba. kur bedu ieskoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi 4x4 specai :?::), pries kelias dienas isigijau 92 GR,ir turiu panasia problema kaip gvildename cia, saltas motoras sunkiai kuriasi, pakaitinimo lempa pastoviai po keles sekundes mirksi; pradzioje uzsikurusi sunkiai dirba (juoda duma ismeta), po kokios min jau viskas OK. dar kokias 2 min pakaitinim o lempa pamirski. Silta - po kokiu 8-10 val, is pirmo sukio dirba. kur bedu ieskoti?

zvakes tikrink pradziai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi rele bludija po pasimaudymo viena syk pakaitina 3sek. kita 12sek. seip aiskinausi kas per sistema tai zodziu taip yra bent jau pas mane:Stovi dvi reles viena pasukus rakteli kaitina zvakes ir kai ji atsijungia ysijungia antra rele ir kaitina zvake ysukta y isiusbimo kolektoriu kad pasilditu ora. keista bety pas kita paruli tokios kolektoriuje nemaciau. gal nevisuose buna nezinau......pa mane 89m. 33d.

Zodziu viena ryta kai rele normaliai sudidba kurasi kaip bite o kita nors ir nelabai salta jei pakaitina tik 2sek ir issijungia tai vos uzkuriu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susidejau visas vienodas -cekiskas 6.5 v , antra laida (kur trim zvakem atskirai)- palikau nepajungta,uzizoliavau ir tiek,ijungus rakta,rele sudirba,pakaitina kiek priklauso, uzsiveda gerai,tik poto dar ilgai mirkcioja indikatorius,nes antras laidas atjungtas. nuo rudens-veikia..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visas zvakes 1 kontakto,,,, jungt per viena syna,...... visas butinai 12v nuo dyzelines mazdos tinka sriegis ilgis . originalios.. patrol. 6.5V sudega migom ..... klausimai..........

 

kaska meluoji ponuli jos tikrai nedega atsakimas.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi rele bludija po pasimaudymo viena syk pakaitina 3sek. kita 12sek. seip aiskinausi kas per sistema tai zodziu taip yra bent jau pas mane:Stovi dvi reles viena pasukus rakteli kaitina zvakes ir kai ji atsijungia ysijungia antra rele ir kaitina zvake ysukta y isiusbimo kolektoriu kad pasilditu ora. keista bety pas kita paruli tokios kolektoriuje nemaciau. gal nevisuose buna nezinau......pa mane 89m. 33d.

Zodziu viena ryta kai rele normaliai sudidba kurasi kaip bite o kita nors ir nelabai salta jei pakaitina tik 2sek ir issijungia tai vos uzkuriu.

as kolkas (salta nenoriu per giliai lysti prie zvakiu)kelis kartus ijungiu maitinima, palaukiu 20 sek kol uzgesta pakaitinimo lempute ir taip 3-4 kartus - kuriasi zymiai geriau galima sakyti is pirmo karto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ponuli pajunk per knopke ir pabandyk....

Sveiki,

Vel as cia :)

Mano monstriukas jau koki menesi turi visas vienodas pakaitinimo zvakes.jos beveik dviguBai galingesnes uz originalias - nuo MP

Negaliu atsidziaugti. Palaikes nuspausta Pakaitinimo mygtuka kokias 8 sek. Prie -17'C uzkuriu is puses pasukimo.

Tiesa, kas norit isoperuoti originalia pakaitinimo sistema, neskubekit!!!

GR'as ne siaipsau turi skirt. zvakes. Uzvedus masina man tenka vis palaikyt mygtuka, kad neuzgestu variklis, nesipurtytu ir dumais neapsipilinetu iki pasils variklis. Originalioj sistemoj to. Isvengiama ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi patruliai pereina tą bėdą. Manasis-neišimtis. Pakaitinimo sistema pervesta ant mygtuko, praeitą žiemą sudėjau visas vienodas, nebrangias kažkokias, kažkodėl rudens pradžioj nebenorėjo kurtis visai, pasirodo visos nudegusios. Nupirktos truputį brangesnės iš Laumkelio po 35lt, bet tik 3 turėjo. Šią žiemą kuriasi ir su trim.

Beje koks padžerinių pakaitinimo žvakių voltažas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi patruliai pereina tą bėdą. Manasis-neišimtis. Pakaitinimo sistema pervesta ant mygtuko, praeitą žiemą sudėjau visas vienodas, nebrangias kažkokias, kažkodėl rudens pradžioj nebenorėjo kurtis visai, pasirodo visos nudegusios. Nupirktos truputį brangesnės iš Laumkelio po 35lt, bet tik 3 turėjo. Šią žiemą kuriasi ir su trim.

Beje koks padžerinių pakaitinimo žvakių voltažas

PasiTikslinsiu rytoj ir atrasysiu kokios tiksliai pas mane

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.