Pereiti prie turinio

Uzsikirto Uazui 3 pavara


Tumas

Rekomenduojami pranešimai

Reik pagalbos uzstrigo 3 pavara neissijungia, buvau dangteli sonini nuemes prie dantracio metalines ploksteles sustumdziau tai issijunge bet tik surinkau atgal pirma antra junginejasi tik ijungiau trecia ir vel ta pati dainele . Su paletintoju vaziuoja bet tik i prieki :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nekursiu naujos temos tai uzklausiu cia,nupirkau nesenai dar viena uaz bortinuka ir kazko jame isvis negaliu razdatkes nei ijungt nei isjungt,ten uzstryge ir isijunges priekis ir pagreitintojas,bandzeu ir prie pat razdatkes jungineti bet jokio efekto!tad atsuku viena haba o kai varau i miska ji prisuku! kazi ar daug reikalu man ten bus pridyrbta :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekursiu naujos temos tai uzklausiu cia,nupirkau nesenai dar viena uaz bortinuka ir kazko jame isvis negaliu razdatkes nei ijungt nei isjungt,ten uzstryge ir isijunges priekis ir pagreitintojas,bandzeu ir prie pat razdatkes jungineti bet jokio efekto!tad atsuku viena haba o kai varau i miska ji prisuku! kazi ar daug reikalu man ten bus pridyrbta :unsure:

 

nieko nebus, teks ardyti ir ziureti kame problema. sekmes!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekursiu naujos temos tai uzklausiu cia,nupirkau nesenai dar viena uaz bortinuka ir kazko jame isvis negaliu razdatkes nei ijungt nei isjungt,ten uzstryge ir isijunges priekis ir pagreitintojas,bandzeu ir prie pat razdatkes jungineti bet jokio efekto!tad atsuku viena haba o kai varau i miska ji prisuku! kazi ar daug reikalu man ten bus pridyrbta :unsure:

 

Man padedavo WD . uzpurski ant stoku iseinanciu is korpuso ir pora men viskas gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei razdatkė atskirai nuo dėžės, tai virš štoko yra varštas kurį išsukęs rasi spyruoklę su šratu, šitas mechanizmas tarnauje svirties padėčiai užfiksuoti ir labai dažnai užkirmyje, tai pripuršk WD ir bandyk tą spyruoklę išsiimt su šratu, išvalysi prikiši grafitinio ir jokių bėdų, jei nepadės ant štoku yra toki vailokinei salnykai, tai atsuk gaikę iškrapsštyk tu jį ten dar bus guminis vienas žiedas jei pavyktų tai ir jį iškrapštai pripurški WD,dar yra vienas fiksatorius kad neįjugtum palėtintojo su vienu tiltu tai iš šono varštas kur irgi yra spyruoklė su šratu, bet šitas dalykėlis kažkaip retai užkirmyje :rolleyes: jei yra normaliai pakirmije tai per visus galus pripuršk WD pastovės ir išsijudins visas reikalas, bet sutept reiktų karts nuo karto, ruso technika myli priežiūrą, netepsi nevažiuosi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.